pkc

Starachowice

Opinie o pkc

. 2009-09-12 09:01:39
za dużo administracji względem załogi,produkcja wykonywana głównie dla potrzeb przemysłu samochodowego
anonim 2011-09-14 23:27:10
Od kiedy zmienił się prezes z Fina na Niemca, pkc zaczęło utykać , naprzyjmowali ludzi z ulicy a teraz straszą zwolnieniami, polityka kadrowa do bani, tak samo i zarządzanie w dodatku brak zamówień i nowa siedziba w Sosnowcu spowoduje że PKC zamknie siedzibę w Starachowicach pozostawiając przeszło tysiąc chyba ludzi na lodzie...Do tego jeszcze prezydent co [usunięte przez moderatora] to wszystko powoduje ze żaden inwestor prędko się tu nie pokaże, chyba że Chińczyk.
kochana 2012-01-14 00:32:17
jak praca w pkc to tylko zakuwanie u tobi.super atmosfera każdy robi swoje i na luzie .bez agresi i [usunięte przez moderatora] nie to co u [usunięte przez moderatora] co na niczym sięnie zna tylko tak mu się wydaje. omijaj [usunięte przez moderatora] daleko.
AnONiM 2016-07-11 14:38:05
beznadzieja , Anka najlepsza
Zostaw swoją opinię o pkc - Starachowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pkc