Telewizja TVT

SAQ 2009-10-24 22:35:06
Dobrze płacą.
squirrel 2009-10-26 15:45:04
oszukan 2009-11-07 18:02:36
nawet najgorszego wroga nie wysle do tvt. dramat. moze pociagac, że to tv, ale jak masz wybor to wybierz inne praktyki, inny staz czy inna prace!!!!
ona 2010-01-18 14:43:33
No tak jak TV to przyciąga, czyli nic nie robić i zarabiać mnóstwo kasy. Ja wspominam dobrze TVT. Nawet czegoś się nauczylam.
bobas 2010-08-16 21:58:05
tą firmą to się powinien już dawno PIP zająć. Nie płacą nadgodzin, nie płacą na czas wypłat. A jak się nie podoba to wywalają. W tym są dobrzy. Pracownik jest do tego momentu, do którego nie upomni się o wynagrodzenie. Chcesz się czegoś nauczyć to owszem idz do TVT ale chcesz zarobic to lepiej się zastanów. Nawet na pogodynki wypłate nie mają!
haha 2010-10-25 15:51:19
moją kumpele zwolnili po macierzyńskim bo "za dużo straciła i tego nie nadrobi". a wszystkiego sama sie nauczyła haha
hit 2010-11-16 23:31:38
Jak kumpela się sama nauczyła i jest taka genialna, to po co pracowała w TVT mogła iść do TVN tam też sama by się nauczyła wszystkiego:) i zarobiłaby!
anonim 2010-11-16 23:34:30
squirrel - 2009-10-26 15:45:04

negatywne doświadczenia, niepolecam

nic dziwnego, że Cię wywalili! Trzeba umieć pisać, a Ty nie potrafisz. "Nie" z czasownikami pisze się osobno!
w moraju pracją tylko nieudacznicy 2010-11-29 13:28:11
anonim - 2010-11-16 23:34:30

squirrel - 2009-10-26 15:45:04

negatywne doświadczenia, niepolecam

nic dziwnego, że Cię wywalili! Trzeba umieć pisać, a Ty nie potrafisz.
A zdanie rozpoczyna się z dużej litery.
sos 2013-11-22 21:12:27
słyszałem, że wyciągają dziennikarze ponad 4tys.
gilo 2014-03-11 09:44:34
Nie ma tam dźwiękowców. Pewno mniej od dziennikarza.
Radek 2014-05-14 21:10:49
Zalezy jeszcze w jakiej telewizji, bo regionalne maja małe przychody, no i nie zapominajmy o stanowisku, to tez jest ważne.
Radek 2014-06-30 15:56:23
Cos mi sie wydaje, ze jednak komentarz wyzej nie jest do końca prawdziwy, przeciez to jednak telewizja, musza byc takie stanowiska..
SK 2014-07-15 18:23:16
To ma być Telewizja? (TVT Rybnik) To jest jakieś nieporozumienie. "Zatrudniają" Cię na okres próbny, gdzie na umowie masz "praktykant"(Oczywiście pracujesz za darmo) Na początku miały być szkolenia, o których można pomarzyć. Lecisz z materiałem, jak doświadczony dziennikarz, chwalą Cię, czujesz się doceniany, sprawiają wrażenie solidnych. Po trzech tygodniach pytasz o umowę, to prezes odpowiada "przyjdzie czas, że porozmawiamy o umowach, albo i nie porozmawiamy", po czym dowiadujesz się za kulisami, że i tak Cię nie zatrudnią. Oczywiście kolejna "praktykantka" siedzi już na rozmowie kwalifikacyjnej u "prezesa". Jedno wielkie bagno, kompletny bałagan w redakcji, do tego wszystkiego uczysz się sam, jak dostaniesz umowę, to dziękuj Bogu za 1400 na rękę. Parodia
sirio 2014-08-20 18:54:41
Witam,
Chyba z początkiem tego roku złożyłem swoje CV w TVT jako operator. W lipcu będąc na wyjeździe (daleko)odebrałem telefon i miła pani z TVT poinformowała mnie iż zapraszają mnie nazajutrz na rozmowę kwalifikacyjną. Poinformowałem że wracam za tydzień i czy można to przełożyć. Pani powiedziała, że oczywiście i się zemną skontaktuje ponownie. Minął czas i nic. Dzwonię do nich i powołuję się na naszą rozmowę. Pani pamięta ale nie może ustalić spotkania bo akurat szef wyjechał na dwu tygodniowy urlop i sprawa się przesunie o ten czas. Oczywiście jak szef wróci to będzie się ze mną kontaktować ponownie. Mijają dwa a nawet trzy tygodnie i nic. Dzwonię do nich i pytam jak się ma sprawa? Pani mi mówi, że przypomina sobie mnie ale ten temat jest już nieaktualny. Tak jak państwo widzą podejście do sprawy mają na bardzo wysokim i profesjonalnym poziomie nie mówiąc dotrzymaniu słowa.
Ps. Na własnej stronie internetowej do dziś oczywiście widnieje "Poszukujemy operatora kamery"
Zdaje się to potwierdzać post napisany powyżej przez SK na jakiej zasadzie działa szanowna "Telewizja" TVT z Rybnika.
Pozdrawiam wszystkich zrobionych w konia.
sirio 2014-09-01 08:26:51
Kolego przecież ja tam nie miałem ani sekundy praktyki i nawet tam nie byłem. Przeczytaj dokładnie co ja napisałem.
Pozdrawiam
benek 2014-11-12 16:07:19
Jeśli ktoś chce się przekonać na własnej skórze co to "charytatywny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; to serdecznie polecam firmę TVT! Nie ma się co martwić że ktoś będzie się nudził.
moniqa 2015-01-31 05:20:11
witajcie bardzo, jestem po studiach dziennikarskich i bardzo mi zleży żeby zacząć prace w zawodzie. Myślałam właśnie na początek o telewizji tvt ale nie wiem czy oni potrzebują teraz kogoś, orientujecie się? może dodam że jestem reprezentacyjna wyglądem i umiem się odnaleźć w każdej sytuacji a to chyba plus w takiej pracy
SK 2015-03-04 09:09:27
Sprawa wygląda następująco, jeśli ktoś nie rozumie. Jeśli chcesz się zatrudnić, to nie dostajesz umowy o pracę, tylko o praktyki i nie pracujesz za free przez tydzień, dwa, tylko 2 miesiące, jak dostaniesz umowę, to chwała bogu, całuj dyrektora po stopach. Szanowny "Dyrektor" robi spotkania, na których nie wnosi żadnych konkretów, a odbywają się one po to, aby mógł dać upust swoim nerwom i wyrzucić wszystko swoim pracownikom. Nie polecam, nawet do zebrania doświadczenia. Zbierzecie same złe doświadczenia i zrazicię się do zresztą świetnej i ciekawej pracy, jaką jest dziennikarstwo. I proszę nie podejrzewać, że mszczę się za moją nieudolność w pracy, piszę jak jest, z doświadczenia, jakie nabrałem. Widać zresztą po ogłoszeniu, jak ktoś już wyżej napisał, jaka jest rotacja pracowników, a to o czymś świadczy. Pani Redaktor, proszę nie umieszczać bzdur na tym portalu, że ludzie chwalą sobie pracę u Państwa. Wiem, jak jest, wiem, że Pani się stara, ale dopóki jest pan Dyrektor, nic się tam nie zmieni...
meritum 2015-03-10 19:20:46
SK napisał prawdę i zgadzam się z jego opinią ... Odnośnie tego czemu pracownicy lub byli pracownicy nie udzielają się tutaj w tym temacie to trzeba zrozumieć że nie powinno się pisać o jakimkolwiek pracodawcy negatywnych opinii. Co do zarobków to dostanie się najniższą krajową (bez umowy o pracę),oczywiście jeśli się upomnisz ale nie wcześniej niż po dwóch miesiącach pracy , no i jeszcze dyrekcja musi stwierdzić czy się nadajesz i poświęcasz dla firmy siedem dni w tygodniu w nienormowanym czasie pracy.Charytatywnie jako wolontariusz są duże szanse pracować od zaraz, chociaż jeśli się umówisz na rozmowę to w 90% nikt na Ciebie nie będzie czekał żeby porozmawiać.Jeśli lubisz chaos i totalny brak organizacji pracy, jest to najlepsza firma w regionie i nic się nie zmieni jeśli będzie to kierownictwo które jest!!
krogulec 2015-09-17 13:17:25
Pytałem ludzi z TVT i okazuje się, że wszyscy mają umowy o pracę albo umowy zlecenia. Ktoś tu kłamie?
bios 2016-06-08 10:56:52
Nie radzę pracować w Telewizji TVt nowy prezes jakieś nieporozumienie totalna porażka nie płacą na czas mają wszędzie długi odradzam
alfa 2016-06-20 11:02:47
Byłem tam ostatnio pytać o pracę prezesik i jego zastępca zero kompetencji o Telewizji, o zarobkach szkoda się wypowiadać no ale jak mają zatrudnionych 5 dyrektorów to co się dziwić że dla osoby która ma doświadczenie proponują 1850 zł brutto.
thx 2016-07-14 10:45:17
@bios, nie zgodzę się z Tobą... Telewizja TVT z nowym prezesem to zupełnie inna firma. Zmiana zdecydowanie na lepsze. Najgorsze, że podobno muszą prostować, to co pozostawiło po sobie stare prezesostwo. Wizerunek muszą budować od nowa... a to pewnie jeszcze potrwa.
bios 2016-07-19 15:51:54
Po firmach w których do tej pory rządził obecny prezes tvt widać firma skazana jest na "sukces"
krzyśT 2016-07-22 08:21:34
naprawdę jest ok , znacząca poprawa i podejście do ludzie zupełnie inne , oby tak dalej
zigzu 2016-09-13 09:25:55
Bez przyszłości!zarząd -hmm - brak jakichkolwiek kompetencji w tv. Wszędzie podobno mają długi . Sami dyrektorzy tam są , kto te struktury układał ?! Nie polecam.
mrau 2016-09-15 23:00:36
Hej, a wiadomo czy niedługo pokażą się u nich jakieś oferty pracy? Chętnie bym się załapał, a skoro zapewniają stabilne warunki pracy, bo umowa jest w pełnir espektowana, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach.
carl 2016-11-08 07:51:34
Nie polecam pracy w tv! Brak perspektywy na przyszłość. Długi maja coraz większe więc co do wypłat to może być krucho. Zarząd - hmmmm - NO COMMENTS
Zostaw swoją opinię o Telewizja TVT - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telewizja TVT