OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW RADAR E.H.KOWALCZYK

Gniechowice

Opinie o OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW RADAR E.H.KOWALCZYK

niezadowolona 2014-07-24 13:02:11
Ludzie uciekajcie z tej szkoły pan H. to osoba wulgarna chamska zamiast zająć sie osoba uczącą się załatwia swoje sprawy mnie osobiście kazał jechać na miasto bez przeszkolenia gdzie co jest w samochodzie np kierunkowskaz światła itd jak tylko zgasło mi auto używał słowa k...wa co ty robisz jak jedziesz pomyśle że jesteś blądynka narysuje ci taka gola nóżkę jak masz patrz jak skręcasz k...wa jeszcze ci lakier z paznokci odpadnie i będę musiał je pomalować to zboczeniec i cham masz wsiąść do auta i jechać i najlepiej jak byś juz wszystko umiała masakra szkoda nerwów nie polecam wiecznie brakowało mu benzyny auta to po prostu złomy brud w tych samochodach tragiczny wszystko tam lata i tłucze szkoda waszych pieniędzy ludzie i nerwów uciekajcie z tamtąd
xxx 2014-08-04 13:16:49
Dajcie spokój nie polecam najgorsza szkoła nauki jazdy jaka może być źle traktują kursantów nie zabierają Cię na trasy egzaminacyjne tylko pan H. załatwia wtedy swoje sprawy szkoda kasy nie polecam jest to nieprzyjemny pan który z pewnością niczego was nie nauczy
**!@!@ 2014-08-13 13:16:53
Od kilkunastu lat OSK RADAR skutecznie szkoli przyszłych kierowców. Cierpliwi i doświadczeni instruktorzy doskonalą jazdę naszych kursantów i przygotowują ich na egzamin państwowy

heh bzdura jacy instruktorzy jak na miasto jest tylko pan instruktor H. cierpliwi oni chyba nie wiedzą co to cierpliwość żle traktują kursantów w sposób wulgarny i chamski zwracaja się do kursantów trasy egzaminacyjne heh to wedłóg pana H. trasa egzaminacyjna to tam gdzie akurat ma sprawę do załatwienia płacąc za kurs to tak jakbyście opłacili panu H. darmową taksówkę spewnością niczego was nie nauczy zboczeniec i prostak
Ola 2015-01-12 19:42:13
Zdałam za pierwszym razem! Mimo negatywnych postów zdecydowałam się wybrać szkołę RADAR w Gniechowicach i nie żałuję! Nauczyłam się wszystkiego i bardzo dobrze oceniam Pana Henryka. Bardzo miły i doświadczony instruktor. Nigdy nie słyszałam wulgarnego słowa czy przekleństwa !!!! Nie pozwolę wypisywać takich bzdur. Przekonałam się i będę wszystkich zachęcać !!!
agata 2015-11-14 14:40:36
co wy za bzdury piszecie p.Henryk super facet ,miałam kurs prawa jazdy w innej szkółce jazdy zdawałam 6 razy praktyczny .3 dni jazdy z p.Henrykiem i zdałam ,owszem daje wycisk ale było warto.Serdecznie polecam
carla 2015-12-01 08:56:55
szkoła pozytywna pan Henryk bardzo sympatyczny nigdy nie usłyszałam żadnego słowa wulgarnego trasy egzaminacyjne w jednym paluszku a pani monika anioł wcielony polecam wszystkim zdałam za 2 razem
kasia 2015-12-04 17:42:21
polecam ta szkołę jazdy zdałam za pierwszym razem i testy i jazdę, sto % zadowolenia. Pan Henryk spoko gość wyrozumiały i cierpliwy, dużo mnie nauczył o czym świadczy zdanie egzaminu za 1 razem:) Polecam Wszystkim, NAPRAWDE WARTO!!!!!!
kasia 2015-12-04 17:43:33
zadowolona 2016-02-01 11:37:22
Witajcie! w 100% polecam szkółkę w Gniechowicach. Pan Henryk bardzo miły człowiek. Trasy egzaminacyjne zna od podszewki. Miał dużo cierpliwości do mnie pomimo że do zdolnych kursantów nie należałam, Jeździłam również z p.Moniką. Także polecam. Bardzo fachowa i sympatyczna. ps. Zdałam oczywiście za 1 razem ;)
:) :) :) 2016-02-02 13:26:23
Szkoła godna polecenia, miło i sympatycznie, podwózka na egzamin, jazda po trasach, na których się zdaje (Legnica = brak tramwajów = łatwe zdanie :D ). Zapewne lepiej niż w niejednej szkole nauki jazdy we Wrocławiu. Gorąco polecam !!!
CeMeNt32 2016-02-02 13:58:08
Miło, sympatycznie i profesjonalnie, najlepsza szkoła jazdy w okolicy, świetni instruktorzy, jazda trasami egzaminacyjnymi. Konkret, gorąco polecam !!!
Miejscowa 2016-05-25 09:59:26
Nie mają instruktorów jeździ Monika albo Pan Heniek, który zabiera kursanta do Legnicy rzekomo na trasę egzaminacyjna, a naprawdę idzie na zakupy i ma gdzieś kursanta zostawiając go w aucie. Najlepiej to gdybyś wszystko już potrafił, bo p.Heniek nie będzie Ci przecież niczego tłumaczył. Wydziera się, ma niesmaczne teksty, przyjeżdża grubo po umówionej godzinie. Ludzie, szkoda kasy i nerwów, bo napewno je stracicie, a prawka z ich nauką napewno nie zdacie. Poza tym p.Heniek uczy starych technik jazdy, proponuję zapisać się na jakieś doszkalanie w tym kierunku i na zajęcia z kulturalnego zachowania. Nie polecam szkoła koszmar.
ruda 2016-05-25 13:14:56
Witam ! Polecam szkołę wszystkim ! Trasy egzaminacyjne opanowane perfekt. P.Heniu spoko gość ;) A Pani Monika super nauczyła mnie łuku. Zdałam oczywiście za pierwszym razem. Nie rozumiem wcześniejszych komentarzy. Chyba konkurencja działa bardzo mocno ! Pozdrawiam młodych kierowców
Miejscowa 2016-05-25 22:16:02
Ale ściema. =]
Barbara Reszka 2016-05-26 16:21:37
Zdałam za 1 pierwszym razem w Legnicy, fakt sporo wyjeździłam godzin dodatkowych ale z własnej woli, chciałam się dobrze przygotować i zdac bez problemu. Pan Henryk pomógł mi opanować wszystkie skrzyżowania i zdałam śpiewająco. Zostalam pochwalona przez egzaminatora. polecam nie ukrywając swojego nazwiska.
agata 2016-06-19 21:22:54
widzę po powyższych komentarzach że tio mniejsza szkoła ale za to zżycie jest z prowadzącymi, na propsie
Zostaw swoją opinię o OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW RADAR E.H.KOWALCZYK - Gniechowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW RADAR E.H.KOWALCZYK