Opinie o Duda-Cars S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Duda-Cars S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Duda-Cars S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Duda-Cars S.A. w Poznań

Pinokio

Firma kreuje sie na przyjazna i pełną szacunku do pracowników. W rzeczywistości szacunek, lepsze pieniadze i warunki pracy otrzymują Ci z lepszego sortu a tym z gorszego pozostaje tutaj sie pożalić.

@

tak, też widziałem jakieś nagrody. Ciekawe czy pokrywa się to ze wzrostem comiesięcznej wypłaty? Czy jest tylko jednorazowym, darmowym, marketingowym pokazem

K

Chce kandydować na stanowisko młodszy specjalista ds klienta. Proszę mi powiedzieć jakie są „praktyczne zadania” do wykonania w drugim etapie rozmowy. Jakie konkretnie są obowiązki na tym stanowisku?

Kandydatka

Jeśli są zadania praktyczne, to dotycząc stanowiska na które aplikujesz. Czyli jak się zachowasz w określonej sytuacji. Może to wydawać się stresujące, ale sam przebieg rozmowy rekrutacyjnej na wysokim poziomie i w miłej atmosferze. Dbają o komfort kandydata

Tam tej premii to ile może wyjść? Mechanik samochodowy w sensie ile ma, bo o to ogłoszenie mi chodzi, co wstawili. Żadnych konkretnych kwot, tylko tak ogólnie napisane, no nie chcę zgadywać czy czekać na koniec rozmów, żeby się dowiedzieć, na co się pisze. Mam nadzieję, że ktoś zrozumie.

Aggie Nowy wpis

Jedna z lepszych rozmow rekrutacyjnych na jakich bylam! Pani Natalia zadawala wlasciwe pytania, przede wszystkim normalne. Rozmowa bez spiny, miejsce na swoja wypowiedz oraz zadawanie wlasnych pytan. Fajna, luzna atmosfera :) i co chyba najwazniejsze, Pani Natalia dzwoni i daje feedback(nawet jak decyzja o przyjeciu do pracy jest negatywna) a to sie bardzo rzadko zdarza w obecnych czasach.

Będąc już w temacie rekrutacji, nakreslicie mi jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na sanowisku mechanika samochodowego, bo z tego co widzę, o biurowych pracach ostatnio pisaliście:) Wpadło nie tak dawno ogłoszenie i mowa tam o atrakcyjnym wynagrodzeniu (podstawa + system premiowy), porzadnym szkleniu i wdrożeniu. Podobno to z pojazdami unikatowymi i zabytkowymi, więc jest mega ciekaw jak wygląda to wszystko u was w firmie i czy ciężko się dostać

Mała Magda Nowy wpis

Witam serdecznie! Rozmowa rekrutacyjna, na którą zostałam zaproszona była najlepszą rozmową na jakiej przyszło mi brać udział! Już sama rozmowa przez telefon przebiegła bardzo luźno i przyjemnie! Jestem pod wrażeniem przebiegu całej rozmowy! Atmosfera cudowna! Dla takiej atmosfery, aż chce przychodzić się do pracy! Jestem zachwycona przeprowadzeniem rozmowy rekrutacyjnej! Z bólem serca jedynie żałuję, że nie dołączę do zespołu! ????

Rozmowa na wysokim m poziomie. Obie Panie prowadzące bardzo skupione na rozmowie. Stanowisko oraz wartości firmy opisane profesjonalnie i z pasją. Doceniam informację zwrotną rzeczowa i merytoryczną. Polecam spotkanie by wzbogacić pakiet doświadczeń.

Doświadczenie, kompetencje, zarobki

Leszno
Oliwia

Rozmowa rekrutacyjna przebiegła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Rekruterka Pani Natalia bardzo sympatyczna, zadawała trafne pytania, dała przestrzeń do rozmowy. Bardzo serdecznie polecam.

Iza
@Oliwia

Mnie rekrutowała Pani Sylwia, najwyraźniej nowe standardy w firmie. Kiedyś rozmowy przeprowadzali jedynie Kierownicy. Obecność kogoś z działu kadr pomaga w procesie

Szymi
@K

Drugi etap to rozmowa ;) @Pracodawca czy jest inaczej?

@Szymi

Pierwszy etap to rozmowa telefoniczna, później zapraszają na rozmowę na żywo na której należy wykonać „2-3 zadania praktyczne”

@K

Co kryje się pod tymi zadaniami praktycznymi? :D Masz jakieś złote rady, jak się przygotować do procesu rekrutacyjnego? Jak tam ogóle praca z klientem wygląda w firmie? Warunki, wynagrodzenie jest okej? Taki młodszy specjalista może awansować po jakim czasie?

Kandydatka

Jak to jest z tą pracy w weekendy, jest jakoś dodatkowo płatna? W ogłoszeniu na Specjalistę ds. IT napisali, że trzeba być dyspozycyjnym w weekendy. Chciałbym poznać szczegóły, jak to wygląda.

Mógłbym poprosić kogoś o napisanie w jakich godzinach i dniach się pracuje? Czy weekendy także wchodzą w grę, bo widziałem takie wpisy? Wtedy któryś z dni jw tygodniu est wolny czy jak to funkcjonuje? Z góry dzięki za odp. :)

Pietras

W serwisie pracuje się w soboty. Czy za soboty jest wynagrodzenie czy dzień wolny do wybrania ??

Siemka. Z ciekawości sprawdziłem zakładkę kariera bo szukam pracy w branży, o co chodzi z ta karta przedpłacowa jako benefit ? Ktoś z was z tego korzystał? Bo zapowiada się ciekawie. Piszą tez o warsztatach i faktycznie te szkolenia są czy to tylko tak miło opisywane ? Zależy mi na aktualnych info z Tego roku :D

Czemu nie podają stawki w ogłoszeniu na mechanika samochodowego, nie ma określonej podstawy w tej pracy czy jest jakiś inny powód? Tak mi się rzuciło w oczy i chciałem spytac. No i generalnie dobrze wiedzieć, na co się człowiek pisze, jeśli chodzi o pieniądze i warunki.

Brawko

Witam jak plasują się zarobki mechanika samochodowego w Duda cars we Wrocławiu i jak wygląda atmosfera w pracy na tym stanowisku? Zarobki powyżej 6 tysięcy czy nie bardzo?

Pinokio

Emilia
@Pinokio

A którzy to są z lepszego sortu? Chodzi o "górę"? Nie uwierzę, że pracownicy z niższego szczebla z długim stażem w firmie nie są doceniani?

Były na szczęście pracownik
@Emilia

Nie są. Dlatego tyle osób ze starej ekipy się zwolniło, po wielu latach pracy. Wpychane są osoby po znajomościach dyrektorów na lepsze stanowiska. Ale na Facebooku wielkie chwalenie się jak to nie doceniają swoich pracowników, jaka to rodzinna atmosfera... Ta, wiele osób zostało (usunięte przez administratora) i w efekcie odeszło.

Teresa
@Były na szczęście pracownik

Jak słyszę, że w firmie jest rodzinna atmosfera, to od razu świeci mi się w głowie czerwona lampka, no taka prawda :/ Nie próbowali w żaden sposób zatrzymać tych starszych pracowników? Po ilu latach odeszli? Czyli w sumie wyższej stawki wraz ze stażem pracy wynegocjować się nie da?

Sd
@Emilia

Widziałem na ich koncie w internetach bodajże Linkedin - nagrody za staż. Chyba jednak stary pracownik ma dobrze

@Sd

Chyba jednak? A ile lat za sobą musi mieć pracowników tutaj by można było go uznać, za „starego” jak to piszecie? :D i przede wszystkim co to za nagrody by chyba dalej nikt nie doprecyzował?

@Pinokio

wszystko zależy od działu i przełożonego, choć te wartości są tylko na plakatach i bilbordach

@

W mieście Poznań można podjąć prację jako doradca serwisowy. Średnie zarobki na tym stanowisku to 5400 . Co sądzicie o pracy w firmie Duda-Cars S.A.?

Czy w firmie Duda-Cars S.A. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku doradca serwisowy, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

Szymol

Tak, premie kwartalne to norma

@Szymol

No to spoko, a co miesiąc też się coś dostaje czy właśnie trzeba zawsze czekać na koniec kwartału? Jakieś konkretne warunki trzeba spełnić, aby dostać premie? Liczą np. frekwencję czy tylko wyniki? Wiadomo jakiej wysokości one są w ogóle? Sorry za tyle pytań, w mojej poprzedniej firmie te zasady były bardzo niejasne i koniec końców mało kto to dostawał.

Witam, czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w księgowości? Atmosfera, ilość pracy, czy są nadgodziny, czy praca jest w stałych godzinach czy elastycznych?

Jeszcze trochę i dam sobie spokój. Co innego na rozmowie a co innego w rzeczywistości. Wynagrodzenie na czas ale przed wpływem na konto już jest rozczarowanie w postaci zebrania na którym obcinane są premię, marże etc. Często plan na dany miesiąc przedstawiony jest w trakcie Jego trwania więc nie ma się możliwości tego zrobić co jest na korzyść pracodawcy. Kierownictwo neutralne i tylko walczą o swój stołek i premię dla siebie. Współpracownicy zawistni i zazdrośni, podpierdalacze. Atmosfera w pracy nie jest najlepsza.

Wanda

Bardzo słabo z tą atmosferą:/ Ale da się wytrzymać i robić swoje? To, że wynagrodzenie na czas to zawsze jakiś plus, ale czy jest adekwatne do wykonywanej pracy? O co chodzi z premią, jak jest rozliczana? Grupowo czy indywidualnie?

Patryk

Jak oceniacie pracę? Polecacie?

sharky
@Patryk

Pozostawiam swoją opinię dla tych osób, które będą chciały lub w tej chwili aplikują - uczciwa i solidna firma.

TimmyG
@Patryk

W firmie panuje miła atmosfera co wpływa na komfort pracy, jest to bardzo ważne.

Lukitos
@Patryk

Jasno określone warunki zatrudnienia. Wszystko mi na rekrutacji powiedzieli. To mi się podoba.

venom
@Patryk

Jestem zadowolony z warunków pracy. Atmosfera ok, na zarobki też nie narzekam.

Dominika
@venom

zawsze na czas wyplata jest? w dobie gdzie kazdy z nas ma jakis kredyt to w sumie najwazniejsza sprawa :)

Kolano
@sharky

Solidna może tak, ale przez pewne osoby zarządzające nie można powiedzieć, że jest fair w stosunku do pracowników, co przekłada się na jej wizerunek i opinie nad Odrą.

OK
@Patryk

Pracuję tu już kawał czasu jestem zadowolony. Sporo wyzwań, bo nie robimy na warsztacie non stop tego samego. Dużo robót przy samochodach, które nie są takie oczywiste i trzeba pogłówkować. Szef w porządku i płaci dobrze.

Olga
@OK

Nie są dla was tak oczywiste? Ja to sądziłam, że jakoś ze specyfiki każdego z nich edukują. Czyli zdarza się tutaj robienie czegoś w ciemno i sprawdzanie czy działa?

@Patryk

Szukają na infolinię. Macie jakieś doświadczenia w tym kierunku? Słyszałem że obecny kierownik jest ok. Szukam obecnie pracy w tym kierunku. Wiem że w firmie różnie bywa ale jak infolinia?

Leszek
@Paweł

I co aplikowałeś i się dostałeś? Ciekawią mnie warunki bo sam chętnie zatrudniłbym się w pracy na słuchawce. Napisz jak czegoś się dowiedziałeś.

Wymagania przedstawione podczas rozmowy kwalifikacyjnej to jedno, a to co przyniosło życie to drugie. Gdy zgłosiłam, iż nie jest zapisane w moich obowiązkach aby wykonywać XYZ usłyszałam, że nie płacą mi za analizowanie umowy o pracę i powinnam być wdzięczna, bo na moje miejsce jest 100 innych kandydatów. To nie jest budująca postawa. Podstawowa zasada motywacji w miejscu świadczenia pracy to NIE demotywuj ale nie w Duda-Cars. To miejsce jest chore, przepełnione toksycznymi zależnościami, strachem i niepewnością jutra. Praca w godzinach nadliczbowych, w weekendy to standard, gdyż gdy się nie wyrabiasz, to nadrabiasz w domu i w święta. Marketingowo OK, wydają fajne książeczki dla dzieci i oferują dobrą kawę dla klientów, ale niestety kosztem pracowników.

Olga
@Anna

Mnie to teraz serio zastanawia czy jest tu aż tylu chętnych. Bo z tego by wynikało, że to sztuka jednak żeby się tu dostać? A tak abstrahując te nadgodziny jak obecnie są tu płatne?

Topik

Firma ok, szef z którym da się dogadać. Robota jak każda, byłem rok przed tym jak swój warsztat otworzyłem i dopiero wtedy jak tyrasz sam po 16 czasem 18h dziennie bardziej doceniłem poprzednią pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Duda-Cars S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Duda-Cars S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Duda-Cars S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duda-Cars S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 8 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duda-Cars S.A.?

Kandydaci do pracy w Duda-Cars S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duda-Cars S.A.
3.1/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Ptasia 4
    60-319 Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042