cebal tuba

Łódź

Opinie o cebal tuba

anonim 2009-11-04 18:35:28
Zarobki niezłe ale straszny [usunięte przez moderatora] praca na 3 zmiany w Niedziele,Soboty pomimo zapewnien pani [usunięte przez moderatora] menager
ktos 2010-05-14 06:05:02
kasa nie zla-jednak wielki burdel,wyscig szczurow i zero szacunku dla ludzkiej pracy
pracownik 2010-08-30 11:35:43
Rzeczywiste warunki pracy i płacy gorsze od tych oferowanych w innych koncernach produkcyjnych.
Bubba 2013-06-01 13:11:38
To zależy co potrafisz, i na jakie stanowisko aplikujesz. Jeśli masz jakieś atuty w ręku , w postaci potrzebnych umiejętności, to krzywdy Ci nie zrobią .
kaligula 2016-02-07 14:19:51

Witam.Bardzo proszę osoby, które pracują w tej firmie o informację, jak obecnie kształtują się zarobki pracownika produkcji"na rękę"z ewentualnymi dodatkami.Czy jest możliwość pracy w systemie 4-brygadowym? Jakie są wymagania? Jakie są układy między pracownikami a kadrą kierowniczą?
fuk 2016-04-24 09:37:26
kaligula, z tego co kojarzę to dostaniesz tam coś koło 2-3 tysięcy. Jeżeli chodzi o dodatki to raczej nie masz co na to liczyć tak samo jak awans - jest naprawdę ciężko.
Zostaw swoją opinię o cebal tuba - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cebal tuba