Opinie o Polski Gaz S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Polski Gaz S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polski Gaz S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Gaz S.A. w Warszawa

jupi

uwielbiam ta sztuczna atmosferę na snb

jack
@jupi

eeee tam przesadzasz u nas jest idealnie i cudownie

klop

Zakompleksiony niepokryty papą tchórzliwy pisarz pod wieloma nickami, pisze sam do siebie na bezrobociu. Po nazwisku listę złodziei, nierobów, donosicieli i krętaczy opublikować!!! Zamkną jadaczki.

Bartek

Zgadzam się z tobą. Tylko pogarda dla samego siebie może kierować hejterami którzy jadą po swojej firmie, no i ten rozpaczający dźwięk pustki środczaszkowej. Buhaha

carlos
@Bartek

Bartek doobreee, sto pro racja!! HR pierwsza klasa, full gigant, respect! Mój kordynatoros technics mega profesionalizm, bravo. Laski odlotowe w administracji, szczególnie ta blond w okularkach. Zapieprz jest, ale firma spox i tylko fajnych ludzisków zatrudniajcie, byle tak dalej i do przodu. A wy składajcie ofertosy!!

Ożarski Tomek

Moją rekrutację prowadzili panowie, to chyba masz marną wiedzę o tym co i jak.

Pracownik Biurowy

Punktualnie, rzeczowo, pytania z kompetencji twardych, test excel (trudny, dla mnie trochę mało czasu).Dostałem odpowiedź.

Dużo, doświadczenie zawodowe, wiedza, umiejętności,pytania behawioralne, częściowo otwarte.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
techniczny

Dziwny jesteś. Rekrutację są we wszystkich firmach, ludzie zmieniają pracę. Moja to już piąta firma. Jestem po bardzo dobrym spotkaniu rekrutacyjnym, po którym pracuję w tej firmie. Dobre wyniki mają w Sosnowcu i to dzięki ludziom dobrze dobranym, do których mam nadzieję będę się zaliczał. Pozdrawiam kolegów z działu, szefa, HR i panią z sekretariatu.

famcia

Kolejna rekrutacja. Bardzo stabilnie.Ha,ha,ha. Zawsze są dwa powody tylu zmian. Jednorazowo robi się porządek. I to jest ok. Drugi powód. I z tym mamy doczynienia. Beznadziejny, niekompeteny hr- czyli słynna tutaj pani. Skoro wielokrotnie wybiera ludzi którzy odchodzą albo są zwalniani. To nieważne. Prawda jest taka że dopóki Ewa będzie osobą odppeiedzialna z rekrutację. Nic dobrego w PG nie będzie. Poza jadem, nienawiścią, plotkami i kolesiostwem.

Pracownik PG

PG to świetna firma. Ma doskonałe wyniki, co miesiąc bije rekordy w przeładunkach i dba o dobrych pracowników. Przez ostatni rok sporo nieudaczników wylano i teraz to dziadostwo siedzi w domach na utrzymaniu mam i żon i z braku zajęcia piesze te brednie w internecie. A wystarczyło uczciwie pracować, a dziś bylibyście w zupełnie innej sytuacji. Zamiast użalać się nad sobą znajdźcie sobie w końcu jakąś pracę bo cierpliwość mam i żon również może się wkrótce skończyć.

piatek
@Pracownik PG

tak sobie to tlumacz ze to byli pracownicy - brednie

Pracownik PG
@piatek

Pewnie od każdej zasady są wyjątki. Brawo za pozostawienie swojego IP.

szukaj
@Pracownik PG

pozdrowionka - szukaj!!

serio serio
@szukaj

no znalazł, gość za drzwiami. za nielojalkę grozi wylotka ha ha ha bo to on pierwszy i nie ostatni

enigma

jest pełna kontrola IT w firmie spróbujcie wejść tu przez serwer! dlatego już nikt inny dawno tym się nie zajmuje, a ci emocjonalni inwalidzi co tu głupotę potęgują są głównie spoza firmy to sprawdzone!! :)

pomorski
@enigma

i dobrze że wiedzą kto i co, kontrol powinna być bo jak widać tu dla wielu kultura to tylko bakterie w jogurcie, same brednie

enigma lipa
@enigma

kolego/kolezanko it to moze sprawdza komputery w firmie, ale poza nia to nic nie sprawdzi. a do tego internet na karte to napewno sprawdzi :) i nie opowiadaj bajek

Rbravojawylaby

He he to fragment artykułu na necie o hejcie a nie Ewa, koń by się uśmiał jak ty wszystko wiesz. Poszukaj sobie skoro twoje smutne życie toczy się na necie. Wszyscy cię zostawili że piszesz do siebie.

?

Prowokacja.... Tylko i wyłącznie prowokacja. Bawimy się.

ha hi

Nie powstrzymuj sie tylko pisz

ledwo się powstrzymuje żeby napisać jak było

jak wyżej w moim nicku......

ha ha

Tak mi się tez wydawalo ze to Ewa...

Hi hi

Realny = Ewa Gratuluję jak ty pięknie kręcisz Szybką zmiana tematu Znalezienie innej osoby Bravo, bravo. Uczy się Ewa

realny

Hejt nie jest szkodliwy. Nie ma sensu się nim przejmować. W społeczeństwie nowoczesnym musi utrwalić się przeświadczenie, że autentycznie nie podpisany tekst zamieszczony w internecie nie ma żadnego istotnego znaczenia. Utyskiwania nad hejtem są dziecinadą. Trzeba być rozsądnym, aby korzystać z internetu. Jesteś zbyt wrażliwy - nie korzystaj i internetu. Uważam, że hejt jest dobrym sposobem na pozbywanie się frustracji. Sam nie hejtuję, a hejtów nie komentuję, bo są mi obojętne w sposób zupełny. Nie rozumiem utyskiwań nad hejtem. Lepszy hejt w internecie, niż na murach. Apel: internauci - miejcie jaja i olewajcie hejt. Dobra metoda - to współczucie czytającego dla piszącego hejt. To może być jedyna reakcja na hejt. Każda inna jest niedorzeczna.

sympatyk PG

oddział sosnowiec bije rekordy w przeładunkach o czym wy goście tu nawijacie???? takiej ekipy nigdy nie było!!! szacun kadra!!! jeśli tu hejtują to faktycznie tylko wyautowani.

rafel

czy stanowisko operatora frontów i brygadzisty w Oddziale Sosnowiec jest aktualne?

driver

Najlepszy informator donosiciel to łysy fitka co chodzi kanałami po mieście ale ciągle na goworku - wszyscy to wiedzą ha ha ha

kuks

no a pawlo wierzy we wzystko co mu powiedza pomimo ze go tu nie ma. to jest dopiero dziwne, bo jakby znal prawde to by jego glowna informatorka juz dawno stracila prace.

piatek

dyr.to dziala jak mu E.kaze, sam nic nie zrobi. ustawia sie pod rozmowce, czyli mowi to co chcesz uslyszec, tak jak A. zastanow sie panie dyr czy jestes soba?????? tylko szczerze!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Gaz S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Gaz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Gaz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Gaz S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Gaz S.A.?

Kandydaci do pracy w Polski Gaz S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Gaz S.A.