Opinie o Polski Gaz S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Polski Gaz S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polski Gaz S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Gaz S.A. w Warszawa

s

tak. zadzwon i zapytaj. infolinia? tylko kto ja odbiera? to tak jak z IT - odbieraja kiedy chca.

Józef

Jaka podstawa dla przedstawiciela handlowego ? Biorą samych młodych, czy ludzie przed czterdziestką z wieloletnim doświadczeniem też mają szansę ?

IKS

MANY STOJA, A JEZDZI MOZDZI CZYLI DALEKA RODZINA ZA 20 GR/KM I GITARA

kandydatkami

Tak, rozbudowują kadry na kilku oddziałach i były wakaty w centrali. Ale ja staram się do pomorskiego. Jestem w trakcie. Liczę na pozytyw.

Pracownik Biurowy

Punktualnie, rzeczowo, pytania z kompetencji twardych, test excel (trudny, dla mnie trochę mało czasu).Dostałem odpowiedź.

Dużo, doświadczenie zawodowe, wiedza, umiejętności,pytania behawioralne, częściowo otwarte.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
pepsik

a co z tym do coli przyklejony? Jeszcze bawi się w chowanego i nie wyłazi z kryjówki? Ponoć ma stałego dostawcę starego kumpla RB i razem ploteczki kawusia i wywalone na robotę

maoma

Poświęć czas i poszukaj. Do administracji szukają teraz i szukali na poczatku roku tez.

maoma

Inka oczywiście ze sa ogłoszenia, sama widziałam juz 3 w tym roku wiec to nie bajki. Poza tym miej świadomość ze nie za każdym razem dają ogłoszenia bo maja swoich znajomych których wciskają.

maoma

Rotacja jest niesamowita.. Ale niektórzy to stolka nie puszcza i chyba swiatlo chca tam zgasić. Pytanie tylko czy się uda?

herbit

Taaa. Te 3 osoby z kontroli odeszły wczoraj na swoje. Przyjdą nowi to wam tyłki przetrzepią szczególnie tym nierobom w handlowym i największemu unikatowi z Sosnowca co zza biurka nie wygląda.

nick
@herbit

nic to nie zmieni ze przyjda nowi do kontroli. tu jest tak ze dopoki donosisz i dajesz sie sterowac to jestes ok, a jak nie to nara. zgadnijcie kto tym wszystkim dowodzi? dziwne ze glowny boss caly czas w te bajki wierzy

janek

kolego jan, co do nazwy to chyba nie wiesz kto jest wlascicielem PG?

siekiera

Kontakt do byłego dyra kontrolingu Rafała M ktoś poda czy tędy trza sie kontaktować? Interes mam. Po niku mnie pozna. Niech dzwoni.

Grzegorz

też tak uważam, pracuje się o wiele lepiej w dobrej atmosferze każdy wie co ma robić

Ziomek

Jak mogłeś. Tak prawdę napisać. O Ewie. Ale za chwilę pojawi się głupkowaty wpis o kolejnej ofercie lub kosmicznej teorii autorstwa imion nie zliczysz Ewci. Czujnej jak ruski czołg.

skaut
@Ziomek

świrów jak widać tu nie brakuje, jeden jest pisarz i wszyscy wiedzą kto i za co wyleciał he he he, a pani E dawno te wpisy ma w du..e czemu się nie dziwię.. też bym tak zrobił. Dyrek G ma swojego przydupaska i też nie musi tego czytać bo mu doniesie co jak i gdzie na bieżąco. A tak w ogóle to bez tych ściemniaczy co wypadli fajna robota jest i wyniki są i kasa w porzo.

Pytelek

Eko to będzie jak już gazu nie będzie a ludzie nie będą mogli pracować przez złe zarządzanie jednego dyra który w przerywnikach na kacu zabiera się za robotę bo go duszą ciekawe jak w końcu i nim zrobią porządek czy pomogą mu niektórzy agenci co dzisiaj dzielą się z nim bo jest. Szkoda dobrych pracowników, a sama władczyni tego nie dostrzega. Marny z niej psycholog

Ziomek

Masz 1000%racji. Wszyscy wiedzą. Szkoda że ci którzy byli nekani przez nią, teraz są twarzą tych sytuacji

odp dla jan

Tak ci się wydaje jan tylko, ze powinno... Od poczatku jest kilo osób, jedna kilka lat, i z reguły tak obracają informacjami na swoja korzyść ze inni niższym szczeblem na tym traca. A przeciez prezes nie przyjdzie z Warszawy zapytać pracownika na niższym szczeblu co i jak tylko pyta jedna osobę...

olga
@odp dla jan

a jeśli nie będziesz kapusiem trojcy i powiesz komuś prawdę, czyli wersję nie zaakceptowana, a oni sie dowiedza to masz wylot gwarantowany.

pytelek

w każdy dziale jest do bani i będzie tak długo jak święta trójca będzie udowadniała swoje durne pomysły a ktoś w to ślepo wierzy i nie widzi co się dzieje i w jaką stronę to idzie, super maczo rogacz już nie jest taki wspaniały jak go opisywano a tak naprawdę nigdy nie był, to tylko opinia jego rodzinnych układów w roli głównej samej władczyni, która potrafi doskonale manipulować odpowiednimi osobami

DORA
@pytelek

w tym wpisie jest cala prawda, mowcie co chcecie, ale wszyscy o tym wiemy i raczej sie to nie zmieni, jeden wielki balagan, nowi ktorzy widza jaka to robota to sami uciekaja pomimo ze sa znajmymi M i E, mialo byc tak pieknie a jest coraz gorzej i tylko gora tego "nie widzi", albo nie chce widziec.

HAU HAU
@DORA

góra to widzi, ale od zawsze tak jest że nikt nie chce widzieć tego co się dzieje na dole. lepiej puszczać bajki że lada chwila będzie pięknie i cudownie. nic nie zmieni nowy dyrektor, nowy koordynator, nowy brygadzista dopóki będzie rządził STARY UKŁAD.

Mint
@HAU HAU

Jak się pracuje w PG? Nowe/stare rządy służą?

artur

Zbychu w ktorym dziale ludzie sa ok, bo z tego co widac to jeden na drugiego gada.

rychubychu

A baraku co uchodzi za wersal jeszcze wiatr nie porwał? Marne warunki w tej budzie, drewno lepsze

Zbychu

Nie dość że ciężka praca , to jeszcze zarobki marne. Jedynie to ludzie są ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Gaz S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Gaz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Gaz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Gaz S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Gaz S.A.?

Kandydaci do pracy w Polski Gaz S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Gaz S.A.