Opinie o Polski Gaz S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Polski Gaz S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polski Gaz S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Gaz S.A. w Warszawa

frajer z produkcji

Re czy 1234 itd co trzęsie tłustym tyłkiem pod wieloma nickami jest zerem które dostało kopa i jeszcze go boli do lekarza specjalisty czas!!!!

Atmosfera pracy w Sosnowcu nigdy jeszcze taka nie była i wszyscy sobie życzymy aby tak pozostała. Przychodzą ludzie z ktorymi mozna nareszcie normalnie pracowac. Proszę nie pozwolić dyrekcjo na powrót starej ekipy bo tego nikt nie chce. Pozdrawiam współpracowników.

Breda

I oddam jeszcze, ze kandydat musi byc czlowiekiem mlodym dlatego nie wlacza sie w hejt. Bo mlodzi pracownicy sa nastawieni na prace I zarobek zeby kupic cos fajnego i jechac na narty. I nie sa sfrustrowanymi nieudacznikami, ktorym w zyciu nie wyszlo, zdradzila ich zona albo dzieci wyszly z domu i przelewaja swoje kalectwo na goworku. Nadzieje w mlodych i pieknie to Panstwo tutaj prezentujecie. Przykro mi ze nie wyszlo wam w zyciu, ze mamusia chciala prawnika, a nosicie butle, ale jak sie chce to mozna! Teraz czekam na narzekanie z waszej strony, wyzwiska, teksty, ze g**no wiem i psuje wam zabawe :) Czekam wlasnie na Ciebie sfrustrowany nudnym zyciem pracowniku! Zobaczymy ile takich mamy w firmie zaraz a ile jest mlodych, Chetnych do pracy ludzi, ktorzy Po prostu wykonuja swoja robote, maja satysfakcje z tego ze wykonali zalozony dzienny plan wypelniania papierow, albo przerzucania butli. Nie bojcie sie ODWAZNI pokazac, ze Życie to nie tylko praca i ze macie inne priorytety i swieze ambicje. I Tak. Dalej podtrzymuje: nie mam na imie Ewa. Ale Moze zmienie, bo fame ( dla niekumatych: popularnosc) jest tak duza, ze pomysle ;) nadciaga fala hejtu.

Breda

Re Chyba jednak wszyscy nie wiecie o kim piszecie piszac o Mnie. Zapewnie juz sie widzielismy I bardzo bys sie zdziwil gdybys wiedzial Kim Jestem. Goraco Pozdrawiam :) I nie. Nie mam Na imie Ewa :) ku waszemu zdziwieniu ochrzcili Mnie inaczej, Chyba ze znacie moja metryke lepiej niz ja (bo wszyscy tu wiedza wszystko najlepiej). A jezeli kogos bronie czy krytykuje oznacza, ze go znam face to face i moge prywatnie wyrobic sobie opinie na jego temat. Jezeli ktos na forum wypisuje cos o swoich przelozonych jak wspomnial kandydat tzw. Hejt to zrozumiale. Ok. Ale praca to Tylko praca. Wracamy do domu, mamy rodziny albo przyjaciol I co Mnie obchodzi to co robi moj szef??? Jak sie nie podoba to skladam wypowiedzenie I spadam. Pracy jest duzo tylko narzekaczy i nierobow tysiace.

Pracownik Biurowy

Punktualnie, rzeczowo, pytania z kompetencji twardych, test excel (trudny, dla mnie trochę mało czasu).Dostałem odpowiedź.

Dużo, doświadczenie zawodowe, wiedza, umiejętności,pytania behawioralne, częściowo otwarte.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
re

Kandydat czy breda czy jeszcze nie wiem jak się nazywasz. Wszyscy choćby trochę rozgarnieci wiedzą kto kryje się za tymi wpisami. Ktoś dobrze napisał o kompetencjach. Jeśli rzeczywiście byłeś na rozmowie to jak na teraz nic ale to nic nie wiesz o PG Sosnowiec i gwieździe nr 1. Nie wypisuj bzdur bo to jest żałosne.

kandydat

Zadziwiające, że w tej firmie pracuje tylko pani Ewa? To pogratulować. Z moich doświadczeń wynika że jeśli tyle o tej pani piszą zwłaszcza w ten sposób jest rzeczywiście ważnym dla firmy ogniwem. Domniemam, że z panią Ewą współpracują równie skuteczni menadżerowie, gdyż takie odniosłem wrażenie po naszym spotkaniu rekrutacyjnym. Domyślam się również, że nie jesteście państwo czytelnikami podobnych bzdur, gorąco polecam, bo sam będąc na stanowisku kierowniczym doświadczyłem podobnych reakcji. Pozostali uczestnicy hejtu na swojego pracodawcę - to o was źle świadczy i tylko o was, to dość prymitywna forma przekazu. Chętnie zasilę szeregi państwa firmy i przedstawię opcje przeciwdziałania stalkingowi. To jest karalne. Oczywiście pozwolę sobie podziękować osobiście za spotkanie drogą mailową właściwym osobom.

re

Zgadza się. Tyle czasu ściemnial wszystkich. Taki był niezastąpiony i wszechwiedzacy. Bardzo dziwne że dyr i centrala tego nie widziała. Chyba że nie chcieli widzieć. Przez taki okres czasu wymyślal i nic? Ale Pani Ewie był potrzebny. Jeździli po kraju, zmieniając PG na "lepsze" I co z tego jest każdy widzi. Teraz inny Rafałek dzięki Pani Ewie dzielnie walczy i donosi. Wszyscy i wszystko się zmienia. Tylko Pani Ewa trwa i trwa. Może i w tym przypadku dla dobra PG centrala wykaże się rozsądkiem.

koleś

Jasne że ci najlepsi co wylecieli tu piszą. Rafał M. był chyba naj wielozadaniowy, tu donosik, tam podpucha żadnych osiągnięć tylko ściema. Huk był krótki i zapomnieli o nim. Szkoda łez wylewać panie Rafał a szukać nowej nory

Biberko

Pani ma kiepską przeszłość i podejrzane papiery mimo starań to na nic

PH

Chętnie podejmę pracę w Sosnowcu skoro otwarto rekrutację na PH i jeśli jest aktualna. Proszę o podpowiedź gdzie znajdę ogłoszenie o pracę?

ETEZET

wielki Szu spalony? Ha ha ha

qwerfy

Do jakiego uzdrowiska? Jeszcze tylko brakuje jego imiennika do niego wysłać. Trzeci raz próbuje. Ale cieniusko mu idzie. Ale co tam kolezanki mu pomogą. Ciekawe kiedy nowy dyr pochyta? Ale co tam. Sprzedaż coraz cieniem. Ale co tam.

papa

Który to? Co wysadził starego? Ten to jechał po wszystkich a przez okno dawało a teraz w uzdrowisku...ciekawe

Qwerty

Ci którzy odeszli sami już tutaj nie wrócili i ich już nie ma. Wracają tylko ci co musieli odejść.

Qwerty

Ivo nie znam takiego tutaj który sam odszedł i wrócił. Chyba się zaplątałeś.

ivo

Nie wszystkich wyrzucili. Nie można uogólniać. Są byli pracownicy, którzy sami odeszli.

Kałasznikow

ha, ha, ha ... fajna firma! Podoba mi się! Głąby i gamonie eliminują się "prawie same", selekcja naturalna niemalże (zakładam, że nie piszą tu Ci, co pracują? to już byłby kanibalizm!)! Z checią poczekam na wakat adekwatny do mojego wykształcenia. Warto śledzic!

rm

W uzdrowisku

gorillaz

kolego co umiesz liczyc tylko do 9 widze ze dzisiaj masz duzo wolnego czasu i caly dzien siedzisz obserwujac tylko 1 strone,chcesz na sile krecic afery czekajac az ktos zalapie twoj watek. powiedz na ktora zmiane dzisiaj idziesz do pracy to moze sie spotkamy?

I zmiana tematu. Kopiuj. Wklej. Ciekawe. Żal.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Gaz S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Gaz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Gaz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Gaz S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Gaz S.A.?

Kandydaci do pracy w Polski Gaz S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Gaz S.A.