LIDER S.K-G

Międzyrzec Podlaski

Opinie o LIDER S.K-G

nowy 2014-03-10 00:51:34
Praca w biurze w dziale zakupów daje dużo satysfakcji ponieważ...? Jak wiesz to napisz.
jacekbobek11 2014-03-10 19:48:11
Nie polecam!!Jedna wielka porażka.Robota jak robota,ale najgorsi ludzie.A w szczególności ci niby to kierownicy i brygadzistki myślą że złapali Pana Boga za nogi.Jakby mogli to by wleżli dyr. Krup... w d... Ale w życiu różnie bywa raz na wozie pięć razy pod wozem.Sprawiedliwość każdego dopadnie.Pozdrawiam!!!!
EKONOMISTA SGH 2016-09-23 14:38:32
zastanawiam sie jaki madry analityk rynku i doradca przyjal ruskich do lidera w Miedzyrzecu Podlaskim oni tylko psuja opinie firmy zanizaja loty i maja zly wplyw na ludzi jak wiadomo kraje w ktorych gospodarka rynkowa ma tak zwany bilans moze sobie pozwolic na takie zabiegi zatrudniajac obcokrajowcow u nas troszke daleko do takiego standardu zycia apropo bilansu byc moze szefostwo gerarda nie bedzie w stanie adekwatnie zinterpretowac tego wiec chodzi o rownowage bilansowa czyli ilosc oferowana= popytowi przy danej cenie za towary krotko mowiac wszystkich stac na normalne zycie wiec daleko nam do tego biorac pod uwage chytrosc i calkowity brak empati do ludzi ale przeciez ludzie TO GRUNT problem w tym ze cwaniak ktory ma ta firme dba tylko o wlasny portwel ale bez ludzi nie bedzie Gerarda prosze szefostwo o interpretacje tej opini
Zostaw swoją opinię o LIDER S.K-G - Międzyrzec Podlaski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LIDER S.K-G