fidax

Rybnik

Opinie o fidax

anonim 2011-04-15 21:00:33
Firma FIDAX to dogorywający trup .Ich sprzęt to złom ,który jest wart dokładnie tyle ile waży.Brak terminowych wypłat świadczy o kłopotach finansowych z których już się nie dżwignie .W jednym słowem to DZIADY.O ich działalności powinno zawiadomić się PIP .
EKS fidax 2011-06-14 20:52:06
Traktują pracowników jak śmiecie. Firma oparta na kłamstwach. Mają kontrolę jedną za drugą. Już dawno powinni zamknąć pseudo fidax i pseudo bud-pol, za brak pensji, nie mówiąc o regularnym wypłacaniu. ciekawe gdzie jest teraz kasa z ABM SOLID, która się należała pracownikom??? WSTYD I HAŃBA
anonim 2011-07-03 20:06:19
co racja to racja , ta firma to trup ,zero szacunku dla kadry pracowniczej a sprzęt to złom,,t powinien sie tym zainteresowac pip,
olaf 2015-10-12 18:32:28
witam wszystkich, chcialem dowiedziec sie kilku informacji na temat tego pracodawcy, jednak widze ze tu nie dowiem sie czegos konkretnego i aktualnego bo nie ma zadnych nowych wpisow, czyzby firma nie istniala juz, w sumie po tym co wszyscy pisaliscie wcale by mnie to nie zdzwilio, nie wywiazuja sie z umowy,brak wynagrodzeń
Zostaw swoją opinię o fidax - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fidax