Blachmet

Opinie o Blachmet

wisniewski 2013-03-13 17:57
lipa po calosci szef [usunięte przez moderatora] trzeba po 12 kamery na zakladzie nawet nie ma sie co pchac
malinka 2013-05-13 16:32
bueheheh śmieszne te opinie... urażona duma chyba jakiegoś byłego pracownika :) umowę mają wszyscy a nikt nie pracuje dłużej niż 8 godz.. nawet adres jest przeinaczony...
Sławek 2014-01-20 17:15
Nie ma takiej firmy jak Blachmet S.C.?!za to są różne: Blachmet Marcin Wiśniewski i Blachmet Laser S.C.(istnieje od sierpnia 2012), Blach-mat w KRZYSZTOF JUWA Sp.j Rzemieniu i Blachmet- Sp. z o.o. w Chruścicach. W przypadku dwóch pierwszych firm z Warszawy wiem na 100% ze nie ma możliwości pracy bez umowy.
pracownik 2015-04-28 18:19
nie jest źle, jak coś potrafisz to i jest umowa i placa.
wiadomo przesiew jest ale to dobrze, bo ja robić za drugiego nie mam zamiaru
Klanpracuś 2015-05-28 20:14
Szczerze muszę przyznać ,że firma jak najbardziej wypłacalna acz kolwiek sama robota do kitu ...nieład,brak z organizowania,chaos produkcyjny i totalny śmietnik wokół jak i w samym zakładzie.
Zaistym jest fakt,że firma płaci marne pieniądze ale na czas....żaden pozytyw po za tym
Olek P 2016-02-24 23:40
Druzgodzące są opinie opinie co nie których ..hehe trzeba pamiętać o jednym; czym innym jest praca na stawce czym innym akord i limity pracy na stawce.
Jak spowalniasz robote-do widzenia!!...jak robisz jak wół mooooże się załapiesz na dłużej.
Firma wypłacalna ale robota pożal się Boże
Agata 2017-07-21 13:11
@Olek P dalej jesteś pracownikiem firmy? Dawno nie pojawiały się nowe komentarze na jej temat. Czy w ciągu ostatniego roku zaszły w Blachmet jakieś zmiany? Jak teraz wyglądają warunki zatrudnienia? Dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem w firmie pracy.
Zostaw swoją opinię o Blachmet - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blachmet