Opinie o Universal Express w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Universal Express. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Universal Express o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Universal Express w Pruszków

Jerzy Nowy wpis

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie.

Karola Nowy wpis

Jestem ciekawa rekrutacji w tej firmie, jakieś rady?

Angelika Nowy wpis

Czy ta firma oferuje jakieś benefity dla pracowników ?

Pusia Nowy wpis

super praca! super ludzie!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Universal Express? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Pruszków
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Pruszków
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Julita

Macie nowe, ciekawe informacje na temat pracy w Universal Express? Jak się przedstawia sytuacja w firmie? Czy w ostatnim czasie zauważyliście zmiany na lepsze? Może podwyższono wynagrodzenie?

Julita

A jak wygląda praca w firmie w innych jej działach? Na stronie internetowej Universal Express można znaleźć informację, że obecnie poszukiwani są kandydaci do pracy jako Agent Celny i Spedytor Międzynarodowy (Praca w oddziale w Bydgoszczy). Ktoś z Was pracuje właśnie w tym charakterze? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym aplikacją?

Mati

Cześć pracowałem tam i mówię...Ta firma słabo płaci..max ze 2200 a wybrańcom i kablom... ludzie odchodzą bo jak chcą podwyżki to są zbywani i wmawia im się jakieś farmazony, że zarobki w innych firmach są mniejsze ...z pewnością ale nie na magazynie ;-) zaczynasz pracę o 8 a kończysz niby 17 i jesteś w doope 1h życia bo należy się 1h przerwy i stąd ta 17 a nie 16 jak w cywilizowanym świecie.. Nawet za nią nie zapłacą i czy zrobisz przerwę 30minutową to i tak uwalą 1h. Po za tym w magazynie jest straszny bajzel niby system jest a jakby go nie było. A, żeby było tego mało ostatnio na zebraniach wszystkim teamom mówili że firma jest na minusie i każdy team. Pewnie w zależności od kierownika, który bardziej pazerny. Pokazali jakieś tabelki itp. A każdy na magazynie mówi, że tak zawsze jest, że na minus bo jak by był plus to była by premia a wolą wziąć ja sobie do kieszeni a ludziom wmawiają że minus. Ogólnie Socjalu brak , zero premii na święta zero paczek dla dzieci żadnych kart multisport itp. nie ma nic po za (przepraszam jest jakieś tam usługi medyczne za które i tak musisz płacić chyba że pracujesz z 10 lat to masz za 1zł albo co... ogólnie premii brak może z wyjątkiem teamu który ma Wedla, który ponoć czasem daje ???ale u nich znowu w ch.. nadgodzin czasem wychodzą o 20...to może premie sobie w godzinach wyrabiają murzyni... mm to czym oni chcą ludzi zachęcić do pracy skoro nic nie oferują. W dodatku pierwsze 3 miesiące umowa zlecenie ...śmieszne

Niwa
@Mati

Dzięki za info bo wybierałam sie tam na rozmowe na magazyn, pozdrawoam.

rafik

nie widziałem tej oferty, ale wydaje mi się, że taki magazynier może mieć tutaj sporo pracy. Zapewne firma płaci za to dobre pieniądze, ale nie wiem jak jest konkretnie. @Mariusz, może Ty coś wiesz? :)

Mariusz

do iks a co ci się spodobało w ofercie na pracownika magazynowego ?

Cink

pracowałem tam przez 3 lata totalny śmietnik zero szacunku dla człowieka-pracownika dyrektor sam zaczynał od zera a teraz wielki biznes, archiwum cud, że jeszcze istnieje, faktury, rolki, weksle każdy ma do tego dostęp bałagan, jeżeli ktoś sam siebie szanuje to niech omija to miejsce z daleka !

Ktoś

Pisze o samej robocie,że nie jest taka zła, ale pensja śmieszna jak się ma rodzinne to można zapomnieć o spokojnym życiu. Jeśli chodzi o podwyżki to bajka. Może po 20 latach dadzą 1zł na godzinne więcej. hahahhahaha

Ktoś

Wiec tak praca w EU nie jest najgorsza, ale płaca no co tu gadać wyjątkowo niska.... I to pisze generalny dyrektor po podstawówce... Sam zarabia kupę szmalu, ale czy się zastanawia czy ludzie pracujący na niższych szczeblach maja za przysłowiowe 1500 zł przetrwać??

Terror

Najgorsza firma w ktorej pracowalem oddzieal Pruszków nie polecam chyba ze ktos lubi prace 8-22ga :D 0-owa organizacja pracy ludzie na magazynie ok ale biuro to jakas patologia bez wiedzy ogolnej w zakresie gospodarki magazynowej takiego pierdolnika jeszcze nie widzialem nigdzie wyzysk tam to malo powiedziane ktos napisal ze jest godzina na lunch ktorej tak naprawde nie ma nawet jak siedzisz godzine to jest o to pretensja wielka teoretycznie konczysz o 17stej na rozmowie o prace mowia Ci ze sa nadgodziny ale nie ma slowa o tym ze sa codziennie do niekiedy 22giej jak nie zostajesz nadgodzin bo masz swoje zycie i chce jak normalny czlowiek wrocic do domu odpoczac to robia zebranie i strasza zwolnieniem lub brakiem mozliwosci przejscia na umowe o prace z tym ze ludzie tam robia po 5 lat i umowy o prace nie widzieli na oczy. Czytalem te opinie miesiac temu jak sie przyjmowalem mysle sobie e tam wszedzie tak pisza ale tu jednak wszyscy bez wyjatku mieli racje 100% jedyne na co nie moge narzekac to ludzie pracujacy na magazynie i relacje z nimi poza oczywiscie tym lamusem ktory wciska Ci kit przy rekrutacji

ktoś

Ja mam takie spostrzeżenie..? Dla czego dyrektor [usunięte przez moderatora] jak dowiaduje się ze Pan [usunięte przez moderatora] ma być na magazynie to dziwnym trafem , ma zawsze wychodne ....?

AK

Współpracowaliśmy przez pewien czas z oddziałem w Pruszkowie, ale niekompetencja kadry zarządzającej magazynem, osoba niejakiej (usunięte przez administratora).Czy naprawdę nie ma tam jakiś kompetentnych ludzi po studiach odróżniających skład od nakładu?

Rysio spod rampy

Powiem krótko. Jak tam wpadnie Policja i inne służby to oddział w Pruszkowie można uznać za zamknięty. (usunięte przez administratora)Klienci nie przychodzą bo z takim zapachem i obyciem kobieta odstrsza wszystkich. Zatrudnij na jej miejsce (usunięte przez administratora) i wszystko będzie grało. Poza tym paru ludzi odchodzi, I(usunięte przez administratora)Kiedy bedzie premia dla pracowników i (usunięte przez administratora)"zapomniała z kiem robiła"? Ps Znowu cukru nie było, ogranijta się.

Ci co nie pracują już w tej firmie na zawsze będę mówić na jedzenie \"papu\". Taka robota.(usunięte przez administratora)

Meesiack

W Universal Express w Pruszkowie jest króka piłka to nie pszedszkole. Kto nie potrafi zapiepszać jak robot to wylatuje a (usunięte przez administratora) Pracujesz jakiś czas, przychodzi do wypłaty i (usunięte przez administratora)

ABien

Wy jesteście (usunięte przez administratora)Jak się praca nie podoba to won. Ja nikogo nie będę zatrzymywał. Może być BHP na magazynie, więcej miejsca w biurze, premie co rok, cukier i sól i papier toaletowy i ciepła woda ale pensję będziecie mieć o połowę mniejszą. Nauczcie się szanować chamy co macie. (usunięte przez administratora) nikogo tu siłą nie będziemy trzymać szczególnie leni co nie potrafią pracować 12 godzin dziennie i palą sobie papieroski co cztery godziny. Na wasze miejsce są tysiące chętnych. Dzisiaj o pracę nie łatwo, pensje wszędzie leca w dół a wy wypisujecie tu jakieś dywagacje wyssane z ósmego palca matki po kądzieli. W Grodzisku na skinięcie palcem można uzbierać kilka ekip wykwalifikowanych magazynierów na wasze miejsce, a chętnych do biura jest cała masa. To nie praca dla lenia ale ludzi ambitnych i z charakterem, zadania mają być wykonane więc zamknijcie mordy i bierzcie się do roboty. Mój cyrk, moje małpy. NIe podoba się to do widzenia, nikogo nie zatrzymujemy. I zapomnijcie, że gdzieś dostaniecie na początek więcej niż (usunięte przez administratora)dla dwóch najlepszych pracowników na magazynie. Liczę na was!

ANONIM
@ABien

ABien!Gdyby nie te tresowane małpki to bys CIULU miał biede a nie kasę, a za taka kasę to nie bedziesz miał profesionalnych pracowniów bo cie wysmieją, nie dosc ze 10zł na godzine to umowa zlecenie przez minimum 5lat! buahahah

Kondziu

Co tu mówić. (usunięte przez administratora)i bardzo słabo płatna. Na stołówce(usunięte przez administratora)jeszcze mamy sprzątać przed wejściem, jak w jakimś (usunięte przez administratora), każdy do każdego zlecenia, rzygać mi się chce od takiej roboty. I tyle w tym temacie.

Zostaw merytoryczną opinię o Universal Express - Pruszków

• Jak się pracuje w Universal Express?

Zobacz opinie na temat firmy Universal Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Universal Express?

Universal Express