logo Pizzeria

Pizzeria "Telepizza"

Olsztyn

Opinie o Pizzeria "Telepizza"

anonim 2009-06-08 23:28
Słowa kojarzące się z Pizzeria "Telepizza" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Pizzeria "Telepizza":
Najbardziej nie podobało mi się w Pizzeria "Telepizza":
1
Michał94 2014-03-05 02:48
Tragedia nie polecam :///, pracy tam jak i spożywania jakichkolwiek posiłków, Praca w tej firmie to murzyni mają lepiej w afryce (wiem co mówię), bo tam się ich wykorzystuje ale chociaż za stawka jest godna ciemnego człowieka niż tutaj w OLN, z całym szacunkiem dla ciemnej rasy. Jeździsz na szmacie , zmywak, kasa, donoszenie co chwila wszystkiego, sprzątasz wszystko co jest możliwe jesteś zatrudniony jako Dostawca, a robisz za sprzątaczke, śmieciarza itd... , a jak trafisz na kierownika zmiany który nie ma humoru to latasz szybciej niczym krążek hokejowy uderzony z impetem o mocy jeb....a Mameda Kalidowa, i te wszystkie atrakcje za 3,30 zł netto na godzine.
Decyzja należy do was ja nie polecam tej firmy pod żadnym względem, na pewno nie wróż sobie kariery w tej firmie :-)). Chyba że jesteś masochistą i nie masz żadnej innej perspektywy w życiu :), dobra praca tylko na chwile na dłużej nie ma szans tam przetrwać.
Pozdrawiam.
1
Telepizza Olsztyn 2015-01-11 00:00
Nie polecam,stawki marne i nie opłacalne,cały dzień rozwożenia ,odbierania telefonów,pracy na zmywaku to zarobek tyle co na paliwo zalejesz (auto bardzo oszczędne)a gdzie koszty amortyzacji,raczej się dokłada do interesu a nie zarabia.
tomek 2016-04-19 10:00
Może ktoś potwierdzić, że dobrze zrozumiałem - czyli jeździ się (rozwozi) pizze własnym samochodem? A co ze stanowiskami w samej restauracji? Jak faktycznie tam wyglądają stawki. Pracowałem w pizzeri i nie narzekałem....
Walczak 2017-01-06 23:04
Karygodne podejście do klijenta . Jak do świń które zeżrą wszystko co sie podsunie . Nie było czasu żeby składać reklamacji ale nie dość ze 2 h czekałem na dostawę ( zrozumiałe bo święto ) ale jedzenie jak psu wyjęte z gardła . Bardzo konsekwentnie zniechęcacie ludzi do siebie . To mój ostatni raz zamówiony w tej pizzeri nie polecam . Szkoda pieniędzy .
Zostaw swoją opinię o Pizzeria "Telepizza" - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pizzeria "Telepizza"