Opinie o B World - Andrzej Baj w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie B World - Andrzej Baj. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w B World - Andrzej Baj na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B World - Andrzej Baj w Poznań

Marta Nowy wpis

@jarek może maja pełny skład ?

jarek Nowy wpis

tylko jak firma się nie ogłasza, to wątpię by było wielu chętnych od tak z ulicy..

Teraz zajmują się energią elektryczmą jest też biuro na ulicy Wyłom nie polecam obiecują gruszki na wierzbie jeździsz 10 dni za darmo a potem nawet umowy zlecenie nie chą dać

pit Nowy wpis

nie martw się, nie wrobią. Podpisy są im potrzebne do "rozliczenia" się zp racy, bo za samą prezentację, nawet jeśli odmówiłaś, przedstawiciel rzekomo dostaje... uwaga uwaga... 3zł. (Choć chyba nikt w życiu tam tych pieniędzy nie widział), przynajmniej tak było w 2009 jak tam pracowałem całe 2 dni.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie B World - Andrzej Baj? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
edit

Hej mam pytanie bo u mnie też byli w domu z Wolskiej 7 i chcieli wcisnąć cyfrę plus, odmówiłam ale niestety (idiotka!) podałam swoje imię nazwisko i nr tel bo babka niby wpisała mnie na listę rezygnujących, i teraz się boję że podrobią mój podpis i wkręcą w jakąś umowę której nie chciałam. Czy myślicie ze jest to możliwe, czy że raczej nie mam się czego bać skoro nic nie podpisałam. Proszę niech ktoś mi odpisze !

kasia

czekam na odpowiedz czy dodzwoniłeś się do nich

przed chwilą dzwoniła do mnie babka z tej firmy. ciekawy wszedłem na google i znalazłem te forum. Dzięki na temat. Właśnie dzwonię z powrotem aby odmówić spotkania , ale nie odbierają. CAŁY CZAS ZAJĘTE, albo cisza. Pofatyguję się na tą 18.30 na wolską 7 aby poinformować innych co ludzie piszą tutaj, i odebrać b'world kolejnych potencjalnych ofiar.

Zniesmaczony...

Byłem tydzień temu na rozmowie w tej firmie i odradzam, szkoda Waszej fatygi. Chyba, że ktoś jest zainteresowany sprzedażą produktów Cyfry czy coś tam innego, ani nie słuchałem... Akwizycja!! :/

Pierre

Witam...Miałem przyjemność współpracy z tą że firmą...Wyglądało to tak...startowałem na stanowisko administracji biurowej coś w tym stylu...praca przy komputerze wprowadzanie danych itp...Stawiłem się na rozmowę...no i się zaczęło...pytania bardzo odbiegały od stanowiska...po krótkiej rozmowie stwierdziłem że Pani chce mnie poniżyć ale mniejsza tym..."no niestety nie nadaje się pan na to stanowisko, mam pełne teczki kandydatów którzy są bardziej doświadczeni!" zal! "Ale niech Pan się nie martwi, chciała bym przedstawić panu drugie stanowisko o które może się pan ubiegać a mianowicie "Praca Z Klientem""! Tutaj żadnych pytań tylko od razu propozycja jednodniowego szkolenia (czyli tamta rozmowa o stanowisku administracyjnym to tylko GRA żeby Cię omotać! Na które NIESTETY się zgodziłem! Stawiłem się następnego dnia 10.30, pracownicy sobie w piłkarzyki grają itp ogólnie mnie zdziwił ten widok ale dobra...Wypełniłem jakaś tam ankietę, no i wio! Pani Prezes xD(dobra laseczka nie powiem ;] ) przedstawiła mnie jednemu z TRENERÓW GRUPY, pogadaliśmy no i tekst że ok możemy zacząć, pokażę panu stanowisko pracy...Wpakowali mnie w samochód...ogółem 5 osób w małej Astrze...pojechaliśmy gdzieś 30-40 km za Poznań na jakąś wieś! Co się okazało praca polegała na chodzeniu po mieszkaniach i oferowaniu usług cyfry+! 8 godzin spędziłem na łażeniu od domu do domu i wciskaniu ludziom kitów(oczywiście nie sam tylko z tym trenerem a moim zadaniem była obserwacja, i notowanie)! szczerze w pracy tej tyle co się orientuję można zarobić bardzo dużo jeżeli jest się sprzedajnym, i potrafi (usunięte przez administratora)Koleś na pierwszej prezentacji już załapał klienta to później się obijaliśmy, co nie zmienia faktu że nadal łaziliśmy po domach! Ludzie reagowali różnie, jedni cię pogonili, inni wpuścili i wysłuchali prezentacji ale nie podpisali umowy itd...ogólnie zgodzę się że ludzie tam pracujący nie są źli, spoko jak dla CIEBIE potencjalnego współpracownika ale są mega sprzedajni i fałszywi a takich ludzi no niestety nie lubię...Wróciliśmy do biura, napisałem test, który przeszedłem pozytywnie, pogratulowali mi, przywitali w firmie, w poniedziałek miałem przyjść do pracy w tejże firmie, ale nie stawiłem się z prostych przyczyn rzecz jasna, do tego 5dni leżałem w łóżku bo od tego chodzenia złapałem grypę i tyle z tego miałem! Ogółem jeżeli ktoś się w tym odnajduje to jak najbardziej może startować i "pracować", ja osobiście nie polecam tej firmy! pozdrawiam

szik

no co tu duzo mowic zwykła AKWIZYCJA... ale ludzie ogołnie naprawde spoko wszystko by bylo ok tylko to chodzenie po domach...;/

Zostaw merytoryczną opinię o B World - Andrzej Baj - Poznań

B World - Andrzej Baj
1.7/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Szkolna 17 lok. 6
    61-832 Poznań