multikonbsultant.pl

Kraków

Opinie o multikonbsultant.pl

Basta 2011-04-15 13:11:52
pracowalem tam przez kilka miesiecy. ogolnie biuro ma gdzies pracownika, zatrudnia kogokolwiek kto sie zglosi. z wyplatami splacali sie niektorym nawet miesiac i nie mowimy o kokosach a nawet o drobnych wyplatach jak 70 zl czy 460zł. biuro chce zarabiac i miesza sie w prace pracownika przez co klienci czesto rezygnuja i chociaz tranzxakcja byla tuz tuz odstraszali klienta. Nie mowiac o tym ze cala baza klientow jest w internecie ktory regularnie co miesiac byl oddcinany na kilka dni. przez co nie dalo sie zupelnie pracowac, a klienci odpadali. kombinuja ile sie da zeby nie wyplacic kasy, albo ze cos jest nie tak, kaza Ci siedziec w biurze, ale nie chca za to placic. umowy maja nawet tak sporzadzone ze jakby chcieli to nie musza nic wyplacac. W warszawie podobno tez jest niezly bajzel, ale Krakow bije wszystko na glowe. Do biura z ulicy nie przychodzi zaden klient, pracownicy przychodza na kilka dni i odchodza, gwarantuje ze nie pobedziesz tam 3 miesiecy, bo albo zorientujesz sie ze nic nie zarobisz, albo kompletnie Cie zdemotywuja mowiac ze ciagle za malo robisz, kiedy ty tyrasz ile sie da.
Zostaw swoją opinię o multikonbsultant.pl - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie multikonbsultant.pl