Metropl Dom i Wnentrze

Opinie o Metropl Dom i Wnentrze

F/X 2011-06-04 10:41:53
Powiem tak że zastanawiam się nad zmiąną miejsca na wynajęcie lokalu do wynajęcia.
Lokalizacja marna zero organizacji imprez przez administracje,a nadodatek nie dopilnowany jest obiekt,dwa razy zgłaszałem kradziesz na stoisku a administracja i ochrona sobie nic nie robi.
Odradzam wynajęcie sobie tam lokalu.
anonim 2011-07-21 18:06:44
Obiekt w takim miejscu jest usytułowany że lepiej nie mówić.
Zero organizacji,tablice informacyjne nie są dość czytelne,oznakowania toalet lepiej nie mówić a ochrona podstawowych informacji nie umie udzielić.
Nic dziwnego że połowa budynku jest jeszcze nie zagospodarowana.
Były pracownik Bomi 2011-10-13 17:03:10
Fakt obiekt w marnym miejscu usytułowany jest a te ciągłe remonty w zdlurz ul. Jagiellońskiej utrudniały nam pozyskiwanie klijętów.
Musieliśmy zostawić obiekt i wynająć w dogodniejszym miejscu, a teraz prawdopodobnie będzie na naszym miejscu BIEDRONKA, może im się poszczęści w klijętach.
Weronika 2016-04-21 10:39:59
Dzień dobry, jestem zainteresowana aplikacją do Metropl Dom i Wnętrze, jednak nie mogę znaleźć nigdzie aktualnych ofert pracy, mam doświadczenie w tej branży, a samego Centrum jestem klientką, dlatego też uważam, że miałabym duże szanse. Może ktoś wie coś na temat przyjęć?
Zostaw swoją opinię o Metropl Dom i Wnentrze - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metropl Dom i Wnentrze