USŁUGI WIELOBRANŻOWE EL BUD SEBASTIAN PAWLIK

Kobylanka

Opinie o USŁUGI WIELOBRANŻOWE EL BUD SEBASTIAN PAWLIK

jacek 2013-09-27 16:14:02
cyrk na kółkach ,same problemy i nieścisłości ,kręcenie i kombinacje ,stanowczo odradzam
franek 2013-10-02 09:54:51
cyrk to mało powiedziane można zrobić wszystko i nie otrzymasz za całość robót zapłaty, nierzetelny przedsiębiorca odradzam lepiej siedzieć w domu niż podejmowac się pracy-na jedno wychodzi!!!
anonim 2013-10-28 12:14:24
nie polecam
Oli 2015-01-19 18:12:18
Nie płaci. Polecam unikać wielkim łukiem. Kombinuje i człowieka nie szanuje. Wygrywa drobne przetargi bo strasznie zaniża cenę, potem tak z 3 miesiące trzyma ludzi, ewentualnie rzuci miesięcznie po błaganiach z 200 zł zaliczki. Zawsze na początku jest gadka że nie będzie problemu z częściowym rozliczaniem się. Większość pracowników po takim czasie głodówki raz że popada w długi to są zmuszeni zostawić tą pracę i szukać innej. Po czym Pawlik z Kobylanki zatrudnia innych, w miejsce tych co odeszli (oczywiście tym co odeszli nie płaci ani grosza) bierze następnych i sytuacja się powtarza.
Tym co wytrwają do końca zazwyczaj jeszcze potrąci, nie dolicza prac dodatkowych i po 3 miesiącach pracy (i po 2 miesiącach oczekiwania na wypłatę) po 12 godzin dziennie wraz z sobotami wyjdzie wypłata 700 złotych miesięcznie.
Oli 2015-01-19 18:37:52
Jeszcze jedna sprawa. Wpuszcza na budowe wszystkich na raz. Prace idą zawsze w złej kolejności. Sytuacja podczas remontu częściowego pomieszczeń w akademiku nr 5 w Szczecinie przy Piastów (lipiec 2014r) wyglądała następująco.
Gdy jedna ekipa zakończyła prace np malarskie a hydraulik zaczął montować ponownie stare grzejniki i uwalił ściany, bądź ci co robili wylewkę samopoziomującą uwalili już gotowe powierzchnie, to trzeba było robić poprawki. Oczywiście wszystkie poprawki ci od ścian musieli zrobić za darmo bo inaczej mieli nie otrzymać zapłaty.
Podobnie z innymi fachowcami. Współpraca z tym człowiekiem to totalna porażka.
Żeby kasa była chociaż w miarę normalna.. Stawki zazwyczaj z 3 - 4 razy niższe od typowych. Łatwo się dostać ale ciężej się wywinąć, a rachunki trzeba bez przerwy za coś płacić...
młody 2015-01-21 22:53:13
Zgadzam się z wyżej podanymi opisami. Pracodawca nierzetelny,oszukuje ludzi tj. nie wypłaca należytej sumy, zmusza do długiej pracy (na umowie o dzieło) dodaje obowiązków za które nie płaci, daje stare, zniszczone bądź po prostu najtańsze narzędzia do pracy, materiał typu farba, czy gips po terminie, w dodatku stoi nad tobą i patrzy Ci na ręce, pogania nie liczy się z pracownikami.Ma tylko swoich dwóch czy trzech ludzi którzy i tak na niego narzekają. mi za półtora miesiąca po 10 godzin, z prawie każda sobotą wypłacił 1600zł innym jeszcze miej dawał.Stanowczo odradzam pracy u tego człowieka. pozatym wszystko tak jak wyżej napisane
Doświadczony windykator 2015-04-29 12:08:35
Witam wszystkich na tym forum...
Jestem w stanie Państwu pomóc w odzyskaniu należnych pieniędzy od tego Pana,
za nie wielką kwotę, nie zależnie od rodzaju umowy. Proszę pamiętać
o tym że umowa słowna jest również tak samo ważna jak umowa pisemna.
Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny pod nr. 669-029-062
osa 2016-08-17 19:32:41
Nie polecam trzymajcie se z daleka od tego oszusta chama i kretacza! wyplaca ludziom po 200-300zl za 6 dni pracy w przeliczeniu wychodzi jakies 5 zl za godz , smiech na sali! Wymaga zeby praca szla szybko a nie docenia pracownikow , traktuje ich jak zwyke smieci i niewolnikow! Sam huja sie zna a udaje Bóg wie kogo! naprawde omijajcie ta firme i tego czlowieka szerowkim lukiem bo nie warto podejmowac z nim wspolpracy!
Zostaw swoją opinię o USŁUGI WIELOBRANŻOWE EL BUD SEBASTIAN PAWLIK - Kobylanka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie USŁUGI WIELOBRANŻOWE EL BUD SEBASTIAN PAWLIK