PHUP Markus Marlena Kruszelnicka

Żnin

Opinie o PHUP Markus Marlena Kruszelnicka

jeden z wielu 2014-03-22 19:54:22
Odradzam ta firme wszystkim....pracodawca daje umowy smieciow,pracujesz po 15 godzin,jestes wykorzystany do bolu...p.Marcin jest bardzo nieprzyjemny podczas rozmowy potrafi rozlaczyc sie,straszy karami itp,kierownikiem jest gosc ktory nie ma prawa jazdy i trzeba go wszedzie wozic hehe...nawet wyslowic sie nie potrafi
lukasz 2014-06-24 19:32:03
a ja tam pracuje, i pracodawca dobrze i na czas płaci a jak ktos jest źle lub nie uczciwie pracuje to wylatuje i siedzi później i żale tu wylewa, do roboty sie weź kolego
Grześ 2014-08-01 22:05:00
Dobre dobre, to dla czego znalazłeś tylko prace w Daro gdzie wszystkich biorą!!! I nie płaca na czas, może ty sie nigdzie nie nadajesz bo my pracujemy i pracować będziemy
A....... 2014-08-02 13:49:16
Odpowiedz do kolegi który żale wypisuje. Opowiedz o swojej przygodzie jak wyrzuciłes na mróz -25 stopni o 5 rano kolegę zmiennika i zawrociles z pracy bo focha chwyciles. A co do umowy to sam zdecydowałeś ze wolisz stanowisko na umowę o dzieło bo lepsza płatna a nie na umowę o prace. Co do kierownika to nie wypowiadaj sie o rzeczach o których nie masz pojęcia bo przez twoje intrygi i bunty ludzie tracą dobrze płatna prace. No teraz masz super robotę aż żal ściska, ma jako ekipa cieszymy sie z twojego upokorzenia, nazwać to można właściwa osoba na właściwy miejscu.
jeden 2015-01-17 13:22:13
A ja popieram wypowiedz jednego z wielu bo ma racje.dajcie spokoj z taka firma kaza robic najlepiej 24 godz.na dobe za marne grosze a i to njeszcze musisz sie prosic o kase bo pan marcin bierze udzial w celach charytatywnych i najlepiej by chcial zeby wszyscy za niego robili a najlepiej jeszcze o kase nie pytali tylko przydupasow trzyma w swojej firmie a oni mu tylki liza.naprawde nie polecam bo za prace nie masz u niego ani szacunku ani wyplaty.
harry 2015-01-28 15:37:54
pracuje w tej firmie i jak ktos jest normalny i dobrze pracuje to ma jak u pana Boga za piecem, pieniadze na czas i jak na Żnin wypłaty naprawde wyśmienite. Znam tez osoby ktore wyleciały i pewnie teraz u góry próbują oczernić szefa, ale niestety jak macie dwie lewe do roboty to za darmo nikt wam pieniedzy nie da. Polecam markusa
jeden 2015-02-09 11:59:45
Sorry harry skoro tam pracujesz i tak szefa chwalisz to znaczy ze lizesz mu tylek jak kilku innych przydupasow bo inni tam niestety nie pracuja.a moze sam szef kaze ci takie glupoty pisac zebys na niby premie zaslozyl.ja nie chcialbym tam pracowac i naprawde ludzie omijajcie ta firme i marcina z daleka.nie polecam.
sebek 2015-02-10 16:30:23
pracowałem w markusie niecały rok, fakty - pensja zawsze na czas, jak ktoś pisze że komuś nie zapłacił tzn że go okradł lub rozwalił auto albo inne przewinienia. Bardziej honorowego człowieka do płacenia nie poznałem jak żyje. Faktem jest też to że jest wymagającym szefem, ale dzieki temu jego firma działa i ma dobrą kondycje. Poszedłem do pracy do innej firmy, po czasie stwierdziłem że jest to moja wina że już nei pracuje w markusie bo nie wykonywałem pracy dokładnie. W nowej pracy robilo się jak chciało, nikt nie pilnował, robote zrobiliśmy źle i szefowi jeden gostek nie zapłacił i szef nam po pare zlotych kichal na koniec miesiąca aż po 4 ch się zwolnilem bo co z tego że lajcik jak pensji nie ma na czas. I wtedy deceniłem poprzednia prace w markusie. Pracujesz szef wymagający bo chce żeby klient był zadowolony bo jak klient zadowolony to płaci a jak płaci to ja mam pensje na czas. Zrozumiałem to po czasie
grzechu 2015-11-05 19:01:27
jest ok, płaci na czas, pracuje się dobrze, dużo wyjazdów w polske ale dobra pensja.
3 2016-05-17 18:59:08
owszem, w branży odzieżowej w tym segmencie rynku jest to trudniejsze, ale w tej firmie masz takie możliwości
Zostaw swoją opinię o PHUP Markus Marlena Kruszelnicka - Żnin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHUP Markus Marlena Kruszelnicka