P.P.H. DIK

Gorzów Wielkopolski

Opinie o P.P.H. DIK

bcn 2012-04-02 23:37:46
Aplikowałem do nich i dostałem zaproszenie na rozmowę w niedzielę na dzień następny, przy czym pracownik z firmy \"Dik\" miał świadomość że jestem ponad 1tys. km od firmy i że pracuję, więc, żeby śie wstawić musiałbym olać dotychczasowego pracodawcę i szybko przyjechać łudząc się, że dostanę pracę. Jeżeli na początku tak się podchodzi do potencjalnego pracownika to można sobie tylko wyobrazić jak jest po jakimś czasie, poza tym nie powinno się palić za sobą mostów i dlatego nie olałem dotychczasowego praqcodawcy. Prawdziwe DIKI pracują w firmie DIK
Ja 2012-06-03 21:18:00
Unikać tej firmy.Traqktują kierowców jak bydło. Chcą by pracować bez umowy dużo obiecują a potem dają (usunięte przez moderatora) pieniądze. Kto mądry to długo tam nie wytrzymuje i szuka innej roboty.
tolek 2013-06-18 08:57:41
kiedyścieznajdekamilufrajerze - 2013-01-13 23:46:37

macie racje ta firma powinna sie nazywac PSB ( pozal sie boze ) jestem ciekaw ilu ludzi ta firma naciagnela na kase bo mysle ze bardzo duzo glownym precederem w tej firemce to (usunięte przez moderatora)ktory rekrutowal do pracy kierowcow podejmowal glownie decyzje a na sam koniec szukal obciazen za wszystko co sie tylko da z czegos dik musial sie utrzymywac nie stety
cyga 2013-06-20 20:39:13
a czym oni się wogóle zajmują?
AK 47 2013-07-02 22:18:26
(usunięte przez moderatora) OMIJAJCIE TA FIRME SZEROKIM LUKIEM
DIK--- KUTAS 2013-07-02 22:24:36
Sama nazwa firmy mowi o sobie PPH DIK [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] WIELKI [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dostaniecie za prace w tej firmie
Allels 2016-05-18 19:53:05
Wystarczy, ze będziesz śledzić czy nie mają nowych ofert @zxdgh :) A to można sprawdzać też na ich stronie internetowej.
Zostaw swoją opinię o P.P.H. DIK - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H. DIK