AT SERWIS JAROSŁAW RAWŁUSZKO BIURO HANDLOWE, SERWIS

Olsztyn

Opinie o AT SERWIS JAROSŁAW RAWŁUSZKO BIURO HANDLOWE, SERWIS

marek 2013-10-02 18:00:27
kiedyś pracowałem, marne pieniądzę...co tydzień pojawiają się ogłoszenia, już niedługo zabraknie elektryków w Olsztynie którzy nie mieli do czynienia z ta firmą.
marek 2013-10-16 13:33:56
I znowu ogłoszenie że szuka elektryków... niedługo ich zabraknie w Polsce, nic dziwnego jaka płaca tacy elektrycy.
Anonim 2016-08-15 23:48:26
Jednym słowem,porażka.Szef debil i jego brat również,sekretarka(męska) nawet nie potrafi zamówić towaru na czas
damian 2016-12-31 18:06:19
Jeśli ktoś lubi pracować 30 dni w miesiącu po 12 godzin za 2 tysiące to at serwis jest dla niego , szef to idiota obiecuje zawsze że tylko teraz trzeba dać po robocie i wszystko z siebie a potem z byle jakiego powodu wywala na zbity pysk z połową skromnej wypłat z potrąceniami za kary
cennik kar w at ma 4 strony
Zostaw swoją opinię o AT SERWIS JAROSŁAW RAWŁUSZKO BIURO HANDLOWE, SERWIS - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AT SERWIS JAROSŁAW RAWŁUSZKO BIURO HANDLOWE, SERWIS