Opinie o Biuro Finansowe Marzena Wąsowicz w Głubczyce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Biuro Finansowe Marzena Wąsowicz. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biuro Finansowe Marzena Wąsowicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Finansowe Marzena Wąsowicz w Głubczyce

Była pracownica Nowy wpis

U Pani M. pracowałam około pół roku. Z perspektywy czasu o pół roku za długo. Osobę tą cechuje podłość, wyrachowanie, cynizm. Traktuje wszystkich pracowników jak (usunięte przez administratora) Bardzo się cieszę, że ta osoba nie jest już częścią moje życia.

Była pracownica Nowy wpis
@Była pracownica

Przepraszam. Opinia została wystawiona omyłkowo. Nie dotyczy tej firmy. Powyższa opinia została zgłoszona do usunięcia.

Lena Nowy wpis

Świetne miejsce do pracy dla osób które chcą się rozwijać, mają otwartą głowę, polecam.

olka Nowy wpis

prac' jak to przeciez firma dizala w branży doradztwa finansowego, wiec chyba wiesz gdzie pracujesz i dla kogos, a dlaczego tak negatywnie oceniasz ich dzialania? Mozesz sie podzielic? Ja myslalam ze na staż pojde

prac

Witam Podzielę się szczerą opinią - dramat, nie wiadomo w czym i dla kogo się pracuje, odradzam. Na szczęście mam to już za sobą.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Biuro Finansowe Marzena Wąsowicz? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Категория C Водитель
JWW INVEST S.A.
logo firmy Starszy inspektor
Służba Cywilna
na szczęście były

Szkolenia a kto ich oferuje, piszę o pracy a praca jaka był to .... nie będę się już uzewnętrzniać. życzę powodzenia Pani, bo z takim podejściem do pracowników tylko tego trzeba życzyć. mam nadzieję, że po tylu odejściach może się już zmnieniło.

na szczęście były

Witam Szukam pracy i odwiedziłam przez przypadek to forum, pracowałam w tej firmie - nie polecam, zgadzam się z poprzednimi opiniami w 100%. Nie POLECAM.

pracownik - były

Masakra trzeba pracować, żeby zobaczyć jak się traktuje ludzi - niedopuszczalne żadne normy tego nie opisują. Co do pożyczek to się zgadza i nie o usługi chodzi, tylko o ich wciskanie. Podobno szykuje się sprawa ....

Marzena

To opinie o pracodawcach nie o usługach Pozdrawiam Pana ;)

Agata

Makabra - opłaty za pożyczki niejasne i znaczneie przerastające ustalenia. Nie dajcie się nabrać

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Finansowe Marzena Wąsowicz - Głubczyce

• Jak się pracuje w Biuro Finansowe Marzena Wąsowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Finansowe Marzena Wąsowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Biuro Finansowe Marzena Wąsowicz