Biuro Finansowe Marzena Wąsowicz

Głubczyce

Opinie o Biuro Finansowe Marzena Wąsowicz

Agata 2015-04-02 13:02:34
Makabra - opłaty za pożyczki niejasne i znaczneie przerastające ustalenia. Nie dajcie się nabrać
Marzena 2015-04-03 20:16:59
To opinie o pracodawcach nie o usługach

Pozdrawiam
Pana ;)
pracownik - były 2015-11-24 17:35:40
Masakra trzeba pracować, żeby zobaczyć jak się traktuje ludzi - niedopuszczalne żadne normy tego nie opisują.
Co do pożyczek to się zgadza i nie o usługi chodzi, tylko o ich wciskanie.
Podobno szykuje się sprawa ....
na szczęście były 2015-11-26 08:58:33
Witam

Szukam pracy i odwiedziłam przez przypadek to forum, pracowałam w tej firmie - nie polecam, zgadzam się z poprzednimi opiniami w 100%.
Nie POLECAM.
na szczęście były 2015-12-10 21:29:09
Szkolenia a kto ich oferuje, piszę o pracy a praca jaka był to .... nie będę się już uzewnętrzniać. życzę powodzenia Pani, bo z takim podejściem do pracowników tylko tego trzeba życzyć.
mam nadzieję, że po tylu odejściach może się już zmnieniło.
prac 2016-02-24 18:14:13
Witam

Podzielę się szczerą opinią - dramat, nie wiadomo w czym i dla kogo się pracuje, odradzam.
Na szczęście mam to już za sobą.

olka 2016-05-19 14:22:31
prac' jak to przeciez firma dizala w branży doradztwa finansowego, wiec chyba wiesz gdzie pracujesz i dla kogos, a dlaczego tak negatywnie oceniasz ich dzialania? Mozesz sie podzielic? Ja myslalam ze na staż pojde
Zostaw swoją opinię o Biuro Finansowe Marzena Wąsowicz - Głubczyce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Finansowe Marzena Wąsowicz