atc” inż. Tadeusz Jocek,

Gdańsk

Opinie o atc” inż. Tadeusz Jocek,

kamil Gdansk 2012-09-06 10:35:14
Nikomu nie polecam tej Firmy ( usunięte przez administratora )
Jarek elektryk Tczew 2012-09-11 11:00:30
Pracowalem w tej firmie pare miesiecy,nie polecam nikomu tej firmy zero jakiegos socjalu,przebieralem sie w garazu,szkoda pisania
Przemek kolobrzeska 2012-09-25 10:11:23
Pracowalem szkoda pisania,jakas spolke chcial ze mna zrobic,tonacy brzytwy sie chwyta,zero socjalu,na czarno praca,nikomu nie polecam tej Firmy
Andrzej 2012-11-05 12:59:53
Pracowalem u niego i mi tez nie zaplacil,groza nikomu a nikomu nie polecam tej firmy,garazowa firma garazowa a teraz nieodbiera telefonow,(usunięte przez administratora) tez zalega wynagrodzenie od maja tego roku
Jarek Pruszcz Gdanski 2012-11-13 15:56:57
OSZUST Prosze Panstwa i nic wiecej nikomu nie polecam tej firmy,
Warszawa 2012-11-18 10:56:04
Jak Pan moze sie ubiegac o wykonanie wentylacji w lokalu skoro raport zus i us wykazuje ze nie ma Pan zatrudnionego zadnego pracownika od paru lat Ci Panowie co tu pisza maja jednak swieta racje
france 2016-05-19 08:51:58
ja nigdzie nie spotkałam wzmianki o długach. Gdzie to widziałeś @jaś? Muszę sprawdzić bo nie chcę ryzykować
Zostaw swoją opinię o atc” inż. Tadeusz Jocek, - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie atc” inż. Tadeusz Jocek,