Opinie o STILL POLSKA w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie STILL POLSKA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w STILL POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż wózków magazynowych i wyposażenia magazynu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STILL POLSKA w Poznań

Forklift

Nepotyzm do stopnia, że spokojnie mogą starzy pracownicy po powrocie pizzadej pytać nowych "Tej, a Ty od kogo jesteś?", "Tej, a ten młody do czyj szwagier/zięć/syn?". Pracownicy biurowi zarabiają mało, nie rzadko z 10 letnim stażem ze Stilla vs. Pani z kasy w markecie z owadem to ta druga wygrywa znacznie. Inna ma się sprawa, jak są plecy, bądź jest się pupilem. Ale to nic. Pracujemy dalej, w końcu w Stillu jest.... uwaga..... DARMOWY PARKING! Tak, to nie żarty, mamy DARMOWY PARKING jako benefit. Jak to mówię rodzinie, to czuć w powietrzu zazdrość. Znajomych już dawno nie mamy, bo każdy nie wytrzymał tego prestiżu. Można dostawać małe wynagrodzenie, roboty mieć po pachy, ale ten DARMOWY PARKING wszystko wynagradza. Takie szczęście mało kogo spotyka.

@Anita

Tak - potwierdzam , jest darmowa pizza.

Janusz

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Od kilku lat jestem technikiem w tej firmie. Od 3 lat nie miałem podwyżki. Czas żeby się z tego ewakuować bo ten statek tonie. 3200 na rękę podstawy to jakaś kpina, wózkowy bez spiny wyciąga 4300 netto bez nadgodzin i premii. Tu jest wielka odpowiedzialność za grosze.

@Stefan

Widzisz Pan, Należy organizować pracę w ciągu 8 godzin, a nie po godzinach. To są straty dla firmy. Wniosek jeden. Słaby manager.

Czyli ile tak naprawdę można zarobić w firmie STILL na stanowisku DH, jaka podstawa i jaka premia?

Mia
@Ex

20 złotych netto? Ale, że na godzinę? Czy może 20 tysięcy? Choć wątpię, aby to było możliwe... Rozjaśnisz?

Bogusia Nowy wpis

dzień dobry czy jesteście w stanie określić tegoroczną podstawę dla specjalisty ds. handlowych? teraz jak jest dostępna oferta to piszą w niej o poziomie junior oraz regular. Zastanawiam się jak duże różnice mogą teraz wystąpić w zależności od doświadczenia?

Od wczoraj jest wrzucona oferta na magazyn. po tytule już zdążyłam zauważyć, że kobiety chyba są mile widziane. możecie opisać ich prace, głównie pod względem „ciężkości”? może będę aplikować

Daruj sobie Nowy wpis

Daruj sobie pracę w tej firmie a w szczególności na stanowisku magazyniera. Pensja mała , pracujesz za dwóch i zero szacunku od strony przełożonych. Praca tylko przez agencję !

Kama Nowy wpis

Witam, dziś pojawiła się oferta dla asystentki dyrektora działu handlowego. warunki z opisu widzę ze raczej spełniam, przekraczam minimalne 2 lata doświadczenia. martwi mnie ten brak odpowiedź co do warunków oferowanym handlowcom. Czy o pracy asystentki ktoś mógłby opowiedzieć? W jakiej atmosferze się pracuje?

wozekwidlowy Nowy wpis

Benefity naprawdę świetne, integracje, dodatki.. podczas rekrutacji chwalą się, że rotacja mała, że pracownicy zostają na lata. Myślisz - no bajka! A potem poznajesz firmę od środka i przychodzi rozczarowanie. Długi staż pracowników w tym przypadku jest bardziej wadą, niż zaletą. Na wysokich stanowiskach siedzą ludzie, którzy nigdy, albo wieki nie pracowali gdzie indziej, nie zdobyli doświadczeń w innych miejscach, nie wiedzą, że można inaczej. Powielają raz utarte schematy i nie są otwarci na zmiany. Pracy jest bardzo dużo, a nie ma narzędzi, żeby ją poukładać, zautomatyzować. "Młody dynamiczny zespół", a tak pozbawiony ikry, że możesz poczuć się jak w urzędzie w latach 80, gdzie nic sie nie da, nic sie nie chce i na nic nie ma czasu. Atmosfera tak gęsta, że 8 godzin zdaje się ciągnąć w nieskończoność. Zwykle w pracy biurowej odchodzi się od zadań ręcznych, stara się wymyślić jakieś ułatwienia. Tutaj jest odwrotnie. Tutaj do każdego zadania wymyśla się uttrudnienia. Nie tworzy się procedur, instrukcji. Zamiast tego dostaniesz "karteczkę" z notatką, którą musisz sobie przypiąć obok szesnastu innych karteczek z innymi notatkami i Twoim zadaniem jest się w tym nie pogubić. A od każdej reguły występuje kilka odstępstw. Naprawdę trzeba lubić przepisywanie i ręczną weryfikację danych żeby się nie poddać, bo wsparcia systemowego nie ma. Usłyszysz, że jest ciężko i że pracy jest dużo, ale jak tylko wyjdziesz z pomysłem, żeby cokolwiek poprawić, dowiesz się, że marudzisz. Czujesz, że cofnąłeś się w czasie i niestety w osobistym rozwoju.

Kindly help me

Dear Madam Kindly advice me what I do for work permit job Thanks Sanjay Datta UAE +971-506246332 Honored Sir Help me find any appropriate positions, please. If you provide me a job, I'd like to come over with a visit visa. I need your offer Later for visa application I am fully committed to working with your organization. kindly assist me, I appreciate you Yours sincerely Sanjay Datta UAE Honored Sir/Madam It was great getting to know you. Please get in touch with the client for a later offer and a work permit based on my resume and previous experience as a storekeeper/accountant. In Abu Dhabi, United Arab Emirates, I submitted an application. You can either submit all required papers on your own for the Ambassy Interview or myself use VSF Global for Visa Application Center. Dealing with United Arab Emirates for the past ten years I hold a Bachelor of Commerce (B.com Graduate 1984 from Calcutta University and a one-year trade diploma in front office operation & hotel accounting (IHMCTAN) in India, where I work as a storekeeper/finance administrator. 20 years' experience as an accountant I'm ready to go right away. Could you please assist me I currently don't have anyone besides you. Regards and thanks Sanjay Datta United Arab Emirates +971-506246332 Watsup-0588314249

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jaki dress code obowiązuje w STILL POLSKA?

PM

Witam. Chciałbym podzielić się tylko informacją o braku skośności Pani prowadzącej rekrutację z HR. Informowała, ze dostanę informację odnośnie statusu aplikacji ale nie potraktowała mnie poważnie i od kilku tygodni nie dostaje informacji. Ubolewam, że firma o takiej pozycji w swojej branży nie zwraca uwagi na takie dość istotne detale jak feedback do kandydata.

Jaką macie teraz ocenę z warunków oferowanym handlowcom? Jeszcze w tamtym roku napisano, że firma idzie w kierunku typowego korpo. Co teraz jak to się rozwinęło? wpłynęło to na zarobki? jakie teraz są widełki dla przedstawicieli?

Czy w STILL POLSKA zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Kupik

W STILLu nie jest źle. Narzekają ci wypaleni co pracują po 10/15 lat, uważając że kiedyś było lepiej. Może i było, aczkolwiek firma idzie w kierunku typowego "korpo". Zresztą nie tylko still i moim zdaniem trzeba się z tym pogodzić, albo szukać roboty gdzieś po januszexach gdzie panuje "rodzinna atmosfera" .

Faktycznie by nie szukali nikogo od grudnia 2022? Chodzi o to stanowisko na magazyniera. Bo bym był naprawdę zainteresowany, zwłaszcza że wtedy już podawali stawkę 20,40 zł brutto. Teraz jak coś to ile człowiek zarobić może? Dajcie jakieś aktualne info.

Forklift

Nie szukaj tutaj roboty. Tylko przez koneksje się dostaniesz. A praca na magazynie tutaj do łatwych nie należy. Robisz za dwóch, bo pozostali mają wyrąbane wraz brygadzistą..

@Forklift

W ogóle nie szukać? Na żadnym stanowisku? chodzi o to, że na wózek normalnie przecież szukają i zastanawiałam się czy bym sobie może nie pojeździł. Mam oczywiście doświadczenie, inaczej bym się w ogóle nie interesował. ogólnie to kobiety teraz tez jeżdżą? Widzę w nagłówku odmienione stanowisko przez płeć

KAT
@Forklift

Nie wiem co za (usunięte przez administratora) to pisał o nepotyzmie. STILL płaci pracownikom za polecenie kogoś znajomego do pracy. Jest problem ze znalezieniem ludzi i jak ktoś kogoś poleci i ten ktoś się sprawdzi to osoba polecająca dostaje premię. Równie dobrze może to być ktoś z rodziny. Ja poleciłem kogoś i taką premię dostałem. Nie był to nikt z rodziny ale takie osoby też można polecać i co w tym dziwnego. STILL za to płaci jeżeli taka osoba się sprawdzi więc nie piszcie bzdur o nepotyzmie. A w czasach kiedy często w miastach trzeba płacić za miejsce parkingowe pod pracą i to coraz więcej to fajnie jak parking jest darmowy.

Robotnik
@KAT

Całkiem, całkiem przypadkiem najlepsze podwyżki, tytuły i rozluźnienie przypadają tym przyjętym po układach. Reszta niestety musi pracować.

PanDyrektor
@Robotnik

Dlatego sądzę, że te przedstawianie rewelacyjnych wyników na tle zachodu ,to jakby iść do (usunięte przez administratora)popatrzeć. Inny przykład - Opowiada się jak dzieciom po sprzątaniu świata ile ich szkoła zebrała złomu, jaki to proekologiczna, zaś dla "zbierających", którzy ten wynik osiągnęli nie daje się dosłownie nic. Wszystko dostaje góra.

Roman
@KAT

Możesz napisaś ile taka premia wynosi? Pracownik, którego poleciłeś jak długo musi pracować, żeby ktoś zadecydował, że się sprawdza i premia się należy?

Darrkkoo
@Forklift

W pełni zgadzam się z załączonym postem. Długo można by pisać o Stillu ale po co? Ale ten darmowy parking ... nie no to przebija wszystko????????????

Kroniu
@Forklift

No powiem szczerze że zazdroszczę tego parkingu naprawdę można nawet z podwyżki zrezygnować na poczet darmochy.

Anita
@Forklift

Ale też darmowa pizza co tydzień. Do syta i do roboty (usunięte przez administratora)!!

@Anita

Tak - potwierdzam , jest darmowa pizza.

Odpowoedz
@ja

Zależy od Ciebie i Twojej obrotności. Podstawa może i mała, ale Ci co sa dłużej nie liczą od przysłowiowego 10 do 10 miesiąca. Tym słabszym albo sie dziękuje, albo sa na tym samym poziomie. Still to nie jest może firma marzeń każdego handlowca. Da sie lepiej, co pokazują starzy handlowcy, którzy postanowili isc dalej. Warto już ma początek ugrać sobie w miarę normalna kasę, potem jest gorzej.

Loker
@Odpowoedz

Ja wiem, czy 30 tyś to mała podstawa ? Jak na handlowca.

Jack
@Loker

A technicy ile mogą zarobić stacjonarny np?

Ex
@ja

Podstawy ok 3. Premie najlepsi potrafią mieć nawet ponad 20 netto.

Mia
@Ex

Majst

W Mrowinie Technicy się po zwalniali że cały czas szukają techników mechaników od dłuższego czasu???

@Majst

Jak pracowałam, to wciąż szukali, wciąż było mało, ale z pracą jakoś bez problemu się wyrabiali. Wg mnie chcieli pozbyć się obcokrajowców, bo raz jeden z nich naraził firmę na koszty i dyrektor uprzedził się do nich. Ale to jest moje zdanie, zbudowane na podstawie obserwacji i plotek. Nie było wówczas wielkiej rotacji.

Gucio
@Janusz

To bardzo dziwne, że nie miałeś bo tylko w zeszłym roku nie było podwyżki ze względu na COVID i nikt nie dostał podwyżki. Jak nie masz od 3 lat podwyżki to znaczy, że piszesz na tej stronie, żeby tylko mieszać. Ja pracuję więcej niż kilka lat w tej firmie i mam zupełnie inną podstawę + wyrabiam dobrą premię wiec piszesz jakieś bzdury.

@Gucio

Pisz konkrety kolego jaki region i ile podstawy . Chyba że jesteś jednym z tych nowozatrudnianych analityków albo Panią z HR to nie mam pytań.

Robotnik
@Gucio

Są różne podwyżki. Gang swojaków ma po ileś set złotych lub też dużo więcej. Pozostali mieli przez lata po 100 brutto i mniej. A w opiniach google widać, że po pięć gwiazdek wstawił kierownik marketingu i handlowiec. Widać po imieniu i nazwisku. Samozachwyt. Na żywca. Bez wstydu.

Mario
@Janusz

Poważnie takie niskie zarobki mają technicy stacjonarni? z uprawnieniami konserwatorów

Jerzy

To ile masz podstawy?

Ńcxc
@Janusz

A wozkowy , to nie ma odpowiedzialnosci ?? Ladujac codziennie po sto palet drogiego towaru.

@Ńcxc

Ano najlepiej nie znać standardów i warunków na danym stanowisku i oceniać. Ale szczerze to uważasz, że adekwatnie jak na technika jest to 3,2 na rękę?

Malik
@Monika

Na Technika konserwatora wózków widłowych z uprawnieniami UDT to wynagrodzenie bardzo nie adekwatne na produkcji więcej zarabiają

Stefan
@Janusz

Wy młodzi jeszcze dobrze nie poznaliście pracy a już skomlicie o podwyżkę .tylko że jak sie Was poprosi o zrobienie czegoś ok 15:00 to nie macie czasu i ochoty .Roszczeniowe roczniki bez wiedzy i zaangażowania

@Malik

tu na produkcji? to ile ostateczne mają na rękę i za jaki nakład pracy? co do konserwatorów to nie jestem obeznana w stawkach ale nikt nie rozmawiał o podwyżkach wobec tego? jest z kim gadać?

Hefajstos
@Stefan

Tak najlepiej nie prosić o podwyżkę, pracować do 20 i cieszyć się że jest praca. A później płacz ze w Polsce nie da się żyć. Na zachodzie jakoś to funkcjonuje, pracujesz 8-16, o 16 wychodzisz z pracy. Ludzie są jakoś bardziej uśmiechnięci i mniej sfrustrowani. Nadchodza zmiany w Polsce, zmiany w kierunku normalności, a nie wyzysku.

@Stefan

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w STILL POLSKA?

Damian

Hej, chciałbym zapytać o pracę Technika Serwisu w tej firmie (Rejony Zielonej Góry) Czy możecie coś napisać o tym stanowisku?

niepopularny
@Damian

Dobrze wyposażone auto od startu i niezła pensja. Szkolenia wszystkie sponsoruje firma, łącznie z uprawnieniami. Dobra firma żeby się nauczyć od zera. Jak masz troche doświadczenia to dostaniesz lepszy pieniądz na start. Wszystko zależy od wiedzy. Jak chcesz wiedzieć coś więcej to najlepiej zadzwonić do biura serwisu. Napewno odpowiedzą bo szukają techników.

Vero
@Damian

A masz doświadczenie w pracy technika czy dopiero zaczynasz tą ścieżke zawodową ?

Jan
@niepopularny

Ile zarabiają Technicy stacjonarni na warsztacie podstawa?

Technik z doświadczeniem
@Jan

Stacjonarni dostają 9 - 10 koła na rękę plus dodatkowo premie i nadgodziny. Łącznie kolo 15.

Robik
@Technik z doświadczeniem

To słabo, u nas na rejonie podstawy jest 15-20 tysięcy netto. Plus premie I nadgodziny.

Katarzyna
@niepopularny

Serio firma sponsoruje i szkolenia i uprawnienia? Super a potem jest w umowie jakiś zapis ile trzeba pracować w firmie, aby to odpracować?

Tex
@Technik z doświadczeniem

W Mrowinie tak płacą ?bo cały czas szukają i chętnych niema

niepopularny
@Katarzyna

Tak, szkolenia i uprawnienia są za darmo, nie trzeba nic odpracowywać.

Dziadek
@Robik

To słabo masz bo u nas na regionie do 30 - 40 tysięcy netto na rękę ma technik

@Dziadek

Z czego wynika tak wielka rozbieżność pomiędzy tymi kwotami? Dasz znać jak praca w praktyce przebiega za tego typu pieniądze?

Stil

Czy w Mrowienie szukają Techniku serwisu stacjonarnych?

Ciekawy

Still właśnie ogłosił rekrutację na handlowców na kilka województw, jak wygląda życie i zarobki PH w Still?

Jaki jest wkład kierownictwa STILL POLSKA w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Robercik

Wkład ? Żaden

Darkkoo

Jaki jest wkład w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników? Żaden, kto bardziej podlizuje się szefowi ma mniej pracy a więcej kasy a Ci co uczciwie(usunięte przez administratora) to pracują prawie za przysłowiową "(usunięte przez administratora)". Mimo iż wykazujesz chęć doskonalenia się to i tak nie zostaje to docenione. Ehhh dużo by pisać na temat obecnej atmosfery w firmie. No nic trzeba się ewakuować z tonącego statku co już wiele osób w ostatnim czasie zrobiło.

Val
@Darkkoo

Od czasu pojawienia się ekipy z M... atmosfera mocno dołuje, Panowie mocno nakręcają ludzi, przekazują informacje w taki sposób że rozbijają zespół zamiast działać w kierunku scalenia. Jeśli umiesz pracować za dwóch za jedno wynagrodzenie to miejsce dla Ciebie ????.

Dawid
@Val

Mam nadzieję, że takie praktyki nie są nagminne i że nie dotyczą wszystkich stanowisk... Zresztą, są jakieś wolne miejsca w tej chwili? Zauważyłem jedynie ogłoszenie sprzed kilku miesięcy dla koordynatora serwisu, ale nic nie wspomnieli o zarobkach, ile na starcie płacą?

PeterPan
@Dawid

To się mylisz. Wszelakie stanowiska. Zarobki na miejscu koordynatora zależą od stopnia pokrewieństwa z innym pracownikiem na stołku.

Marzena
@PeterPan

Tylko znajomości się liczą? Jak ktoś ma dobre CV to nie ma szans na dobre zarobki? Macie jakiś system premiowy w ogóle czy sama podstawa wchodzi w grę?

Val
@Marzena

@marzena jest system premiowy ale to grupa stanowisk z największą rotacją w całym serwisie, mega wymagania i nacisk a małe możliwości...

PeterPan
@Marzena

Jak ktoś ma dobre CV, nie zasiedział się, czy ma ambicje nie ma pleców to albo intensywnie przegląda portale typu pracuj albo już nie pracuje. Smutne jest to, ze tutaj indywidualne sukcesy na korzyść firmy zawsze, ale to zawsze są odczuwalne wyłącznie przez górę. Ty jestes tylko „górnikiem”.

@Val

Mimo wszystko dla jasności rozwiniesz ten cały system? Jakie zasady i jak te premie wychodzą wtedy?

Darrko

Dużo można pisać na temat tej firmy. Kiedyś zgrany zespół, jeden drugiemu pomagał a teraz to szkoda gadać. Z tego co mi wiadomo płaca na stanowiskach biurowych też nie jest na jednym poziomie a już nie mówię o technikach. Starzy pracownicy nie są doceniani chyba, że jest się menadżerem lub dyrektorem to można żyć jak "pączek w maśle". Rozłożenie obowiązków też nie jest równomierne. Jedni mają labe a inni taki młyn, że nie wiadomo w co ręce włożyć... no cóż tak to jest jak człowiek się nie podlizuje przełożonemu. Nowi pracownicy na "dzień dobry" dostają wyższe wynagrodzenie niż pracownicy z dłuższym stażem... przykre.

Paulina
@Darrko

Być może wysokość wynagrodzenia w firmie STILL POLSKA uzależniona jest od wykształcenia i posiadanego doświadczenia. Nie sądzisz? Stąd właśnie taka jego różnorodność i rozbieżność w tej firmie. Pracujesz nadal w tym miejscu? Jeżeli tak, to jak w takim razie wyglądają Twoje obowiązki i przyporządkowane do nich warunki zatrudnienia? Oceniasz wysokość swojego wynagrodzenia jako adekwatne do wykonywanych obowiązków?

Ciągle pracujący od nastu lat
@Paulina

Tak jak Darrko napisał. Dobry lizus ma lżej w pracy i więcej do wypłaty. No i jeszcze zatrudnieni wskutek koneksji rodzinnych dobrze mają.

@darrrko
@Paulina

Niestety ale wynagrodzenie nie jest adekwatne co do wykształcenia i stażu pracy.

Jaro
@@darrrko

To prawda. Gdy pomimo pandemi i kryzysu w Europie polski serwis nadal daje radę a kasy dla techników nie ma. Operatorzy wózków w niektorych firmach więcej zarabiaja niż technicy. Dyrekcja ciągle krzyczy ,,mało!,, I ,,można więcej,, a zysk zamiast docenić staranie i prace techników skoro nie ma podwyżek(ciekawe dlaczego skoro słupki pokazują że jest dobrze bo ,,MOGLO BY BYC LEPIEJ!) choćby w postaci jednorazowych premii pompowany jest do Niemiec. Atmosfera sukcesywnie się psuje i jak tak dalej pójdzie technicy którzy utrzymują tą firmę zaczną odchodzić i ciekawe skąd wówczas kasa popłynie. Brak motywacji do zwiększania wydajności...

Dexter
@Jaro

Masz rację. Ja już się rozgladam za inna praca choć szkoda bo pracuje tu już 8 lat i zżyłem się z chłopakami ale ,,podziękowaniami dyrektora,, rachunków nie zapłacę i dzieci nie wyżywie. Żeby technik serwisu nie zarobił 1000euro??? To jest kpina. Praca dla idei nie ma sensu a jak ktoś zarabia 20 czy 30 tys to tego co zarabia 4tys nie zrozumie. Czas opuścić pokład bo ten okręt tonie.

Ciastek
@Dexter

Nie narzekaj tylko weź się do pracy a obiecuje Ci że zarobisz dobrze.

Ciastek
@Paulina

Paulinka, zaś komputer i wyjdź porozmawiać z ludźmi z pracy, może trochę ochloniesz od tego Excela i zobaczysz co to prawdziwe życie.

Wanda
@Jaro

Rozumiem, że brak podwyżek jest dużym problemem, jednak może wynika to z tego, że firma chce utrzymać płynność finansową w czasie pandemii. Mógłbyś napisać więcej na temat atmosfery? Dlaczego uważasz, że obecnie się pogarsza? Będę wdzięczna za szczegóły dotyczące aktualnej sytuacji w STILL POLSKA.

@Wanda

A co ma płynność skoro przy cyklicznych spotkaniach były omawiane świetne wyniki serwisu, oddziału Still Polska na tle europy, a premię zgarniali dyrektorzy? Jak ktoś napisał słowami od osoby z pensją 1x000 zł netto vs. 2900 ciężko jest rozmawiać.

Darkkoo
@Wanda

Wanda piszesz jakbyś była z działu HR. Wy naprawdę nie wiecie co się dzieje w działach czy nie chcecie wiedzieć? Rozjazd finansowy na takich samych stanowiskach, ciekawe z czego wynika? I proszę nie mów o wykształceniu czy doświadczeniu. Świeżaki przychodzą i na start mają więcej od doświadczonych pracowników. Pomyślcie jaka to jest demotywacja do pozostałych osób.

NickNikt

Pracowałam w Mrowinie w biurze - tragedia. Dopiero po latach widzę, jak bardzo niekompetentna była kierowniczka w zakresie zarządzania ludźmi. Chodząca z głową do góry, przemądrzała. Powinna zdobyć doświadczenie w różnych firmach i zobaczyć, jak powinno kierować się ludźmi.

Zostaw merytoryczną opinię o STILL POLSKA - Poznań

• Jak się pracuje w STILL POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy STILL POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STILL POLSKA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STILL POLSKA?

Kandydaci do pracy w STILL POLSKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STILL POLSKA