Opinie o PM Group w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PM Group. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PM Group na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PM Group w Wrocław

Xx

Nie polecam pracy w PM Group. Brak szacunku dla kadry niższego szczebla. Duże tempo pracy. Nepotyzm. Nierówności płacowe pomiędzy osobami na tych samych stanowiskach i z tymi samymi umiejętnościami.

Graźka
@Xx

W jaki sposób przejawia się ten brak szacunku dla osób niższego szczebla? Pracownicy nie wyrabiają się z pracą podczas zmiany i muszą zostawać po godzinach? Czy aż takiego dużego tempa pracy nie ma? To co, faworyzowani są pracownicy, skoro można spotkać się z nierównościami płacowymi na tych samych stanowiskach? A może decyduje o tym staż pracy?

Em…

Kiedyś to była super firma. Od pewnego czasu bardzo się zmieniło. Zero empatii, zero wsparcia, zero kultury.

@Em

Większość? A jesteście w stanie określić wprost o jakie zmiany może chodzić? Nie każdy kandydat ogarnie o co chodzi a warto mieć jednak jasność jeśli ktoś jednak zdecyduje się na złożenie CV. po jakim czasie swoja droga jest teraz odzew?

Bo Nowy wpis

Prezesina puka Elwirkę Prok. A jej Piotruś niczego się nie domyśla..

Siergiej Nowy wpis

Korowód partactwa, cynizmu, awantur, (usunięte przez administratora) złodziejstwa, groteski. Absolutnie omijać tą firmę.

Uwaga na... Nowy wpis

umowy i pracę. Umowy śmieciowe to porządek dzienny. (usunięte przez administratora) Wykorzystywanie pracowników narodowości ukraińskiej. Biedni ci ludzie w tej firmie. Za nadgodziny nie mają płacone. Ciągle groźby zwolnienia bez wypłaty.

Porażka Nowy wpis

Brak szacunku do podwykonawcy .Brak płatności.. Zostałem wykiwany. Mój prawnik zwrócił się do pseudo prawniczki Elwiry Prok pracownicy w tej firmie.. Ta Elwira Prok udaje że nie wie o co chodzi. Sprawa obecnie jest w sądzie. To ściemniara i oszu,st.tka. (usunięte przez administratora) jedna.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w PM Group spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Mańka

cześć. Na stronie wypatrzyłam ofertę dla projektanta grafiki (usunięte przez administratora) Jestem z Wrocławia ale piszą również o trybie zdalnym, który jest możliwy. W jaki sposób może teraz wyglądać sam proces rekrutacyjny? nie widzę w ofercie wypisanych kolejno etapów

Zarobki

Czesc, mysle czy nie zaaplikować do firmy, mam 3 letnie doświadczenie w projektowaniu i obliczeniach, angielski zaawansowany, programy jak Revit znam na wylot. Na jakie zarobki we Wrocławiu mógłbym liczyć? Praca kompletnie zdalna wchodzi w grę?

Mat
@Zarobki

Udało Ci się dostać pracę?

Czy występuje jakiś solidny argument względem tego, że jednak te 2 dni w tygodniu trzeba być w biurze? są to konkretne dni, w których jest cały zespół? coś konkretnego wtedy się robi?

Spytano z parę miesięcy temu o pracę zdalną, ja to właśnie jak kiedyś już patrzyłem po ofertach to widziałem w benefitach, że istnieje „możliwość pracy zdalnej” z tym ze to pewnie pod pewnymi warunkami? Zastanawiam się o jakie może chodzić? Liczba kilometrów od biura? Co do doświadczenia ja jak na razie nie mam na co aplikować, nie widzę by było coś dla juniorów. Wiecie na kiedy przewidują nabory?

Praca hybrydowa 2 dni z biura, PM Group rekrutuje na każdym stopniu zaawansowania, warto śledzić oferty pracy.

Em…

@Em…

Czyli kiedy konkretnie te zmiany miały mieć według Ciebie miejsce i co było ostateczną przyczyną? Przyrównasz te warunki tak właściwie skoro tego typu różnice zauważasz?

pit
@Em…

wiadomo czego się spodziewać

@pit

no w zasadzie to chyba nie bardzo skoro padło stwierdzenie na temat jakichś zmian? chyba, że już kiedyś też było tu podobnie i stąd wiesz? skoro tak to jaka jest perspektywa na ten rok? kiedy ewentualnie warto zastanowić się nad aplikacją?

Em
@Weronika

Większość zmian na gorsze od czasu zmiany managera HR i Zarządu.

@Em

Xx

Xyz
@Xx

Nie polecam tej firmy, potrafią wyrzucić ludzi po 3 tygodniach pracy np. Asystentów Projektanta za jakieś błędy w ustawieniach i obliczeniach oświetlenia...

Graźka
@Xx

Jaka umowa obowiązuje w PM Group podczas okresu próbnego?

Heh

Umowa na okres próbny? ????

Jula
@Heh

O pracę czy zlecenie? I jakie są bardziej szczegółowe zasady? Czas trwania dla przykładu oraz stawka? I czy może być ona krótsza o ile ktoś będzie się dobrze sprawował na danym stanowisku?

Współpracownik

Bardzo nie polecam współpracy z firmą. Bardzo rzadko spotykam się z takim brakiem profesjonalizmu i lekceważącym podejściem do partnerów/zleceniobiorców. Mam za sobą działania z firmą w zakresie współpracy projektowej i poza tym, że komunikacja z osobami na wyższych stanowiskach przebiegała w sposób chaotyczny, niespójny, to zdecydowanie dominował tu brak poszanowania dla cudzych kompetencji i czasu. Mało tego, firma jest również nieuczciwa i nie wywiązuje się z zawartych umów. Jeżeli ktoś ceni sobie swój czas i współpracę z rzetelnymi, uczciwymi partnerami biznesowymi, radzę omijać PM Group szerokim łukiem. Szczególnie nie polecam współpracy z osobami, zajmującymi się marketingiem i rozwojem. Totalny brak profesjonalizmu, łamanie podstawowych zasad współpracy biznesowej i przede wszystkim brak respektowania ustaleń.

Na jakie benefity można liczyć w PM Group?

Rode

Możesz liczyć na stałą pensję w całym okresie zatrudnienia. Pracowałam tu 10 lat i moje zarobki wzrosły w tym okresie o 10% czyli tyle co nic.

@Rode

10 lat? jest szansa o opowiedzeniu jak taki staż w firmie przebiegał już nie w kontekście zarobkowym lecz od strony specyfiki pracy? dużo mogło się zmieniać w tym okresie odnośnie samych warunków oraz zakładanych obowiązków?

ніколи!

не рекомендую. я працював тут кілька місяців тому. Ви повинні триматися подалі від цієї компанії. людей з-за кордону не поважає, особливо менеджер

@ніколи!

:( A co konkretnie wam robi, że taka opinia?

Mucho trabajo
@ніколи!

No fakt dziwna firma,na rozmowie mi mówiono że szukają na stałe ,bo chyba ludzie odchodzą co chwilę.(usunięte przez administratora)

@Mucho trabajo

A była możliwość żeby zadać wprost pytanie o ewentualne powody odejść? Tę rozmowę miałeś teraz? Z kim jest przeprowadzana i czy to tylko krótkie przedstawienie się?

Weronika

Jak wobec tego co tu padło mają się aktualne warunki zatrudnienia? Jak praca przebiega, w jaki sposób jest organizowana, co z atmosferą? Nikt szerzej się nie odnosi, ile osób tak w sumie na dany moment pracuje?

Czy rozmowa rekrutacyjna w PM Group odbywa się również w języku angielskim?

X

Tak

Irena
@X

A na jakim poziomie trzeba znać angielski? Czy to może zalezy od okreslonego stanowiska na które się aplikuje?

xxx
@Irena

Na komunikatywnym, W firmie po roku można się zapisać na bezpłatne lekcje.

Irena
@xxx

To fajna opcja. A rzeczywiście ten angielski przydaje się w codziennej pracy? Czy to raczej rzadkość?

xxx
@Irena

przydaje się, to właściwie codzienność.

@xxx

Te wspomniane lekcje jak są prowadzone? Istnieje opcja na naukę zdalną? Tylko angielskiego uczą?

Kleofas

Przyjemna atmosfera w pracy

Weronika

Ale czemu od razu po nazwisku tak. :/ Skąd masz pewność, że tak właśnie u niego było z tym? I tutaj to na jakim stanowisku jest?

Cv
@Weronika

@Weronika, Każdy to wie. Gość położył prężnie działającą firmę. Jeszcze była krótka kariera w Archicom. Ale Irlandczycy patrzą mocno na ręce. Swobody dużej nie będzie.

@Cv

No jak widać jednak nie do końca każdy. Ale to znaczy w końcu, że w firmie o tym wiedzą czy nie? Bo też chyba nie znacie aktualnego stanu rzeczy to też może nie ma co oceniać?

doświadczony

Czy ktoś może podpowiedzieć jak sytuacja wygląda teraz? 1. jak pracujecie w pandemii? Czy zdalna praca będzie dozwolona po pandemii? 2. Czy dużo siedzi się po godzinach? 3. Czy czas pracy jest rozliczany normalnie? Czy nadgodziny są płatne? 4. Czy jest duża rotacja? 5. Czy macie jakiś obcokrajowców w biurze, czy sami Polacy? dzięki!

Jeremiasz
@doświadczony

1. Praca zdalna jest, pewnie już w jakiejś formie zostanie 2. Zależy od tego jak jesteś asertywny, ale po prostu roboty jest za dużo na liczbę godzin dnia roboczego 3. Nadgodziny nie są płatne 4. Srednia 5. Tak sa

Doświadczony
@Jeremiasz

@Jeremiasz dzięki za odpowiedź! Czy z przełożonymi da się rozmawiać o problemach/ potrzebach, czy jak chcesz podwyżkę to lepiej szukaj innej roboty? Zależy mi na pracy na dłużej, a wtedy podwyżka przydałaby się co jakiś czas :)

Jeremiasz
@Doświadczony

Przede wszystkim zacznij od wynegocjowania dobrej stawki początkowej, nie daj się mamić podwyżkami czy jakimiś akcjami pracowniczymi. To generalna zasada, nie tylko w kontekście pm Group. Podwyżki raczej inflacyjne, chyba, że faktycznie masz role trudną do zastąpienia

Senior Piping

Cześć. Może ktoś podzielić się informacją jaki przedział zarobków oferuje firma dla ludzi z doświadczeniem? Senior Piping Engineer, Senior Process Engineer? Czy kwoty powyżej 10 kPLN brutto to standard czy raczej egzotyka? Z góry dzięki.

Inco
@Senior Piping

10k brutto do osiągnięcia

Zostaw merytoryczną opinię o PM Group - Wrocław

• Jak się pracuje w PM Group?

Zobacz opinie na temat firmy PM Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PM Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PM Group