Opinie o Bałtycka Agencja Artystyczna BART w Sopot

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bałtycka Agencja Artystyczna BART. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bałtycka Agencja Artystyczna BART o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bałtycka Agencja Artystyczna BART w Sopot

Pewien mędrzec, albo głupiec . Nowy wpis

Może i płacą w terminie, ok. Zatrudniając się tam usłyszałem, że po umowie zlecenie dostanę umowę o pracę. Jak mogliście się spodziewać, miesiąc przed końcem zlecenia dotarła do mnie wiadomość od Sz.P Managerki jednego z lokali należących do ,,bart", że dyrekcja nie przewiduje umów o pracę w związku z małym ruchem. ( ciekawe dlaczego? czyżby ktoś nie używał mózgownicy?) Ja sam nie wiem kto jest odpowiedzialny za to, ale na bank ta osoba nie ma pojęcia o branży gastronomicznej. Mogą polegać jedynie na swoim szefie kuchni, który dobrze wie ,, co jest 5", ale jest chamem i (usunięte przez administratora)( niestety, ale przyznaję, że profesjonalnie podchodzi do swojej pracy) Najbardziej mimo wszystko zdenerwowało mnie to, że jakiś mlody chłopak przyszedł tam do pracy i zapytał czy ma się zwolnić z poprzedniej pracy. Usłyszał, że tak, ma się zwolnić po czym już nie dostał ani jednego dnia. Został w Grudniu bez pracy i pieniędzy. Nie wiem kto odpowiada za te idiotyczne decyzje, ale życzę tej osobie smażenia się w piekle przez całą wieczność :) No genialne posunięcie, sam Michaił Tal by się nie powstydził. Teraz ktokolwiek mnie zapyta o bart i wszelkie miejsca z nim związane usłyszy co myślę. Jednocześnie zaznaczam, że nie mam żalu do tej managerki, to nie ona podejmuje (usunięte przez administratora)decyzje. Życzę reszcie pracowników wszystkiego dobrego :) Bez poważania, Adrian Grzenkowicz.

Bylam na rozmowie Nowy wpis

To jakiś żart, rozmiwa fajna ale.... lekceważenie kandydata. Jeżeli zaprasza sie osobe na rozmowę i ponosi się koszty to przyszly pracodawca jezeli mówi że poinfirmuje to powinien to zrobić. Jeżeli nie szanuje potencjslnego praciwnika to chociaż siebie powinien szanować. Na stanowisku samodzielnym kadry i place proponuja 3500 netto teraz szukaja ksiegowej. Bym zapomialam zostalam poinformowana że w wakacje nie można brać wolnego bo wtedy jest najwięcej pracy.

Administrator Nowy wpis

Czy pracował ktoś jako Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży w firmie Bałtycka Agencja Artystyczna BART? Jak oceniacie tego pracodawcę? Prowadzą właśnie rekrutację. Warto aplikować?

Niezadowolony

Warunki pracy- tragedia. Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Organizacja jak za czasów PRL-u. Podział obowiązków jest tak beznadziejny, że siłą rzeczy kasjerzy są zmuszani do odpowiedzialności za pieniądze firmy po godzinach pracy. Nikt z ochrony nie przychodzi po odbiór gotówki ( właściwie to nikogo takiego nie ma), rozliczenia są co kilka dni. W efekcie kasjerzy sami muszą dostarczyć utarg do siedziby firmy i nie mają przy tym zapewnionego transportu. Wiem, bo sam wiozłem ponad 3000zł w gotówce w kolejce SKM- oczywiście nikt za to nie płaci. Nikogo nie bardzo obchodzi skąd pracownik dojeżdża. Zastanawiające, że działając w ten sposób firma nie troszczy się również o własne pieniądze. W przypadku pracy na kasach zewnętrznych(tj na wolnym powietrzu) trudno mówić o możliwości godnego wychodzenia do toalety, rok temu tzw kubiki nie były zamykane. W praktyce dla kasjera oznacza to, że w celu wyjścia do toalety musi zadzwonić do stażysty z zaprzyjaźnionej firmy, by ten popilnował całego kramu! Wyjście do toalety w takiej sytuacji zmusza kasjera do zatrzymania pracy punktu i zabrania ze sobą całej gotówki. W takiej sytuacji jest to zadanie wybitnie trudne, ponieważ ze złości do firmy łatwo pomylić utarg z papierem toaletowym. Cóż, pomyłka oznaczałaby wówczas gówniane pieniądze, co w sumie trafnie opisuje wynagrodzenie. Jak widać samo rozwiązanie organizacyjne jest również bliskie toaletowym aromatom. Po prostu pracowników w takim miejscu powinno być dwoje. Bezpośrednich przełożonych za bardzo to nie obchodzą takie warunki.Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia co stanowi przyczynę takiego traktowania pracowników. Nie wiem czy szukać przyczyny w złej woli czy w mobbingu. Stawiałbym na bezmyślność. Ocenę mierny wypisałem z racji punktualnych wypłat i tego, że nikt nie robi problemów przy zerwaniu umowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Bałtycka Agencja Artystyczna BART - Sopot

• Jak się pracuje w Bałtycka Agencja Artystyczna BART?

Zobacz opinie na temat firmy Bałtycka Agencja Artystyczna BART tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Bałtycka Agencja Artystyczna BART

Bałtycka Agencja Artystyczna BART