Biesiada z Kuroniem Catering Sp. z o.o.

Opinie o Biesiada z Kuroniem Catering Sp. z o.o.

szykar 2014-09-24 12:49:20
Nie polecam.Stawka za godz. pracy miała wynosić 13 zł a płaca 8 zł. W tej firmie nie obowiązuje ośmio godzinny wymiar pracy (choć jest to w umowie o prace) tylko pracuje się do "oporu". Pracodawca nie płaci za nadgodziny i niestety nie można też tych nadgodziny sobie odebrać.
kawi88 2016-01-08 09:41:59
pracowałam trzy lata i nie słyszałam, żeby stawki były zaniżane. Nie chcę wyjść na lizuskę, ale mnie było OK, sądzę że "szykar" to jakiś trol od ...
Damian 2016-01-08 09:57:25
Pracuję dorywczo jako kelner w Biesiadzie od 3 lat. Kasę dostaję na czas i taką jak ustaliłem. Dla mnie ok.
waldi 2016-04-24 17:55:35
to najważniejsze, faktycznie sporo ludzi chyba się u nich przewinęło, ale taką specyfikę ma branża gastronomiczna, fajnie jednak, że ty przez taki czas się u nich utrzymujesz i w dodatku jesteś zadowolony z pracy, świadczy to o klasie tego miejsca :)
Zostaw swoją opinię o Biesiada z Kuroniem Catering Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biesiada z Kuroniem Catering Sp. z o.o.