Abbey House S.A.

Opinie o Abbey House S.A.

jkijl 2011-12-02 15:39:27
Taka sama lipa jak Kancelaria Finansowa Pyfel & Partners, której doradcy finansowi wciskają obrazy artystów Abbey House.
DF 2011-12-17 01:36:47
Zgadzam się!!!
jjgd 2012-01-09 06:56:30
Potwierdzam. Wstyd tam pracować i naciągać ludzi na kasę.
kios 2012-11-25 22:50:28
jkijl - 2011-12-02 15:39:27

Znam założycieli i jak patrzę wstecz na ich obietnice i to w co wpakowali mnóstwo ludzi to bierze mnie na [usunięte przez moderatora].
XXX 2013-02-13 14:57:09
Odradzam wszystkim, firma wykorzystuje praktykantów, którym obiecuje stałą współpracę po tygodniu próbnym, a gdy tydzień mija praktykant jest wypraszany z firmy. Poziom kadry kierowniczej jest żenujący, jeśli ktoś myśli, że będzie miał do czynienia ze sferą kultury, to się bardzo rozczaruje...
A 2013-09-04 16:41:59
Firma oszukuję. Nie wypłaca wynagrodzenia. Zdecydowanie odradzam.
kasia 2014-09-23 14:16:36
Teraz Abbey House to społka ARTnews - zasady te same. Brak profesjonalizmu - zadna spolka nie utrzymuje sie wiecej niz 3 lata, potem ją sprzedaja i zakładaja nowa za kase inwestorow.
wiesława wiosło 2015-01-21 14:52:38
aktalnie bardzo powaznie i intensywnie zastanawiam się nad wyborem firmy Abbey House S.A. jako mojego nowego pracodawcę. jednakże muszę mieć transparentną i klarowną sytuację w kontekście finansowym ze strony firmy. czy sytuacja z wynagrodzeniami już się ustabilizowała? no i czy można dostać umowę o pracę na czas nieokreślony?
sandra 2015-03-27 16:40:10
ja również, tak samo jak poprzedniczka z ostatniego komentarza, nie wpakuję się we współpracę z żadną firma jeśli nie jestem pewna jej stabilności finansowej, dlatego wiesławo bardzo dobrze cię rozumiem i wiem czego oczekujesz od pracodawcy. musze mieć pewność że firma będzie mi płacić terminowo i co do grosdza, najlepiej w kontekście jakiejś długoterminowej umowy
banan 2016-05-14 08:33:06
Stabilność finansowa zawsze jest pewna, ale ostatnio to ja nawet nie widziałem żadnej oferty pracy. Widocznie wszystkim odpowiada nie tylko bieżąca atmosfera, ale i zarobki jakie są w stanie zapewnić.
Zostaw swoją opinię o Abbey House S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abbey House S.A.