Opinie o Niebubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Aldent s.c. Beata Jucha-Musiał Henryk Musiał w Bielsko-biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Niebubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Aldent s.c. Beata Jucha-Musiał Henryk Musiał. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Niebubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Aldent s.c. Beata Jucha-Musiał Henryk Musiał na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niebubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Aldent s.c. Beata Jucha-Musiał Henryk Musiał w Bielsko-biała

Bielsko

Masakra (usunięte przez administratora)w pracy jak cholera.Asystentki starsze stażem nie dają po prostu żyć krytykują wszystko na każdym kroku, nikt nie ma prawa być chory czy nawet gorzej się czuć nie mówić już o braniu jakiegoś wolnego dnia A broń boże L4. Kazdna nową osobę pomiataja jak die da! A(usunięte przez administratora) co rzuca narzędziami w asystentki, poniza przy pacjentach i uważa się za kogoś lepszego(usunięte przez administratora)! Nie polecam pracy z tą Dr za żadne pieniądze i tak samo w tym zespole asystentek!

asystentka innego gabinetu
@NZOZ ALDENT

ta Wasza odpowiedź potwierdza tylko to co napisała asystentka, brak szacunku już widać w tej wiadomości... szok!!!! Zawod medyczny wymaga myślenia, co za teksty!!!! Niejednokrotnie asystentki mają dużo większą wiedze,a nawet jesli nie to NALEŻY TRAKTOWAĆ JE Z SZACUNKIEM!!! Częste oferty pracy na asystentke do Was mówią same za siebie....

Ile jest zmian w Niebubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Aldent s.c. Beata Jucha-Musiał Henryk Musiał?

Bielsko

NZOZ ALDENT
@Bielsko

Niestety żadna z tych skarg nie została przekazana do przełożonych . Może to tylko odwet za nie podjęcie dalszej współpracy z powodów braków kompetencji ??? Zawód medyczny wymaga myślenia w pracy .

asystentka innego gabinetu Nowy wpis
@NZOZ ALDENT

Czy urlop w Niebubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Aldent s.c. Beata Jucha-Musiał Henryk Musiał jest płatny 100%?

Edyta

Czytam, że w 2022 roku nie planowano w tej firmie miejsc stażowych. A jak w 2023? Będą takie miejsca? Czy była już rozmowa i jakieś ustalenia w tym temacie? ;-)

Aldent Nowy wpis
@Edyta

W roku 2023 nie planujemy miejsc stażowych.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Niebubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Aldent s.c. Beata Jucha-Musiał Henryk Musiał? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Wiecie może, czy w ALDENT SC NZOZ szukają chętnych na staż?

ALDENT

Niestety ale w roku 2022 nie planujemy miejsc stażowych.

Czy w ALDENT SC NZOZ możliwa jest praca na podstawie B2B?

Aldent

W jakim zakresie i stanowisku ?

Pacjent

Witam, kiedy skoncza sie opoznienia w przyjeciu na wizyte? Jestem stalym pacjentem i nigdy nie wszedlem na czas.Zwalniam sie z pracy a tuza kazdym razem opoznienie dochodzace do 20-30 min.To po co umawiacie sie na godziny jak nie jestescie w stanie ich dotrzymac??

Zespół NZOZ Aldent
@Pacjent

Dziękuję za informację . Chcemy wyjaśnić że w naszych Gabinetach Specjalistycznych staramy się leczyć pacjentów z największą starannością i zgodnie z kompetencją lekarza specjalisty. Zbiegi które na pozór wydają się proste w umawianym terminie na wizę, w trakcie leczenia okazują się bardziej złożone. Żaden pacjent w naszej placówce nie był i nie będzie LECZONY przez pryzmat czasu . Jeżeli zabieg wymaga przedłużenia czasu leczenia to kontynuujemy go dla dobra pacjenta kosztem opóźnienia następnej wizyty . Z poważaniem Zespół NZOZ Aldent

Wiktor

@NZOZ ALEENT a przed pandemia była taka możliwość ?

Czy ALDENT SC NZOZ organizuje staże dla studentów?

NZOZ ALDENT

Niestety obecnie nie ma możliwości odbycia stażu .

admin

Można dobrze zarobić w firmie ALDENT SC NZOZ czy jednak zdobycie dobrej wypłaty wymaga sporo wysiłku? Jak oceniacie pracodawcę? Czekamy na Wasze komentarze na forum!

Zostaw merytoryczną opinię o Niebubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Aldent s.c. Beata Jucha-Musiał Henryk Musiał - Bielsko-biała

• Elizy Orzeszkowej 26
    43-300 Bielsko-biała