Grzegorz Kubieniec GK. AUTO LUKS

Wałbrzych

Opinie o Grzegorz Kubieniec GK. AUTO LUKS

Gość 2016-05-15 20:20
Fatalny warsztat. Pracownicy nie potrafią nawet dobrze drzwi założyć, przednie drzwi nachodzą na tylne, zamek w drzwiach wypadł dwa razy, uszczelki wciskane na siłę i są pofalowane. Lakier tak źle położony, że aż odpadał w dwóch miejscach( wina oczywiście była fabryczna a nie pracowników) NIE POLECAM!
Gość 2016-05-17 16:21
Z dala od tego pseudo warsztatu!!! Właściciel wciska ludziom mechaniczne bajki i naciąga na duże pieniądze. Cokolwiek panowie z warsztatu dotkną musi być potem przez innych mechaników poprawiane. Piszę to na podstawie mojego doświadczenia i kilku innych osób. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!
Niezadowolony 2016-05-27 10:55
To nie są fachowcy i w dodatku drogo, nie polecam
Klient 2016-07-16 13:52
Zdecydowanie odradzam! Chyba najgorszy warsztat w mieście! Potrafią spartolić nawet wymianę oleju w silniku źle dokręcając korek spustowy. Jedynie dzięki mojej spostrzegawczości nie doszło do zatarcia jednostki napędowej - po zgłoszeniu reklamacji i zaprezentowaniu dokumentacji zdjęciowej właściciel orzekł oczywiście, że 'to niemożliwe' - na pewno w nocy specjalnie sam poluzowałem korek oleju i ruszyłem w trasę! Nie usłyszałem nawet słowa przepraszam, nie wspominając już o rekompensacie za powtórną wymianę oleju podczas podróży, mycie podwozia, 2l dolanego oleju oraz stracony czas i nerwy. Nie dość, że partacz to jeszcze cham i prostak! Warsztat lakierniczy zaś to dopiero kosmiczna żenada: nie ma chyba w całej Europie 'lepszych' lakierników! Wiadro szpachli na każdy element, a później pomalować wałkiem - to najpewniej ich motto! Myślę, że niejeden malarz ścienny lepiej by sobie poradził z naprawami blacharsko-lakierniczymi, niż 'fachowcy' z GK Auto Luks. Jeśli nie cierpisz swojego samochodu i pragniesz zgotować mu najgorszy z możliwych los: polecam właśnie tę firmę - nikt nie zrobi tego lepiej!
Klient 2016-08-12 23:34
Gorąco polecam ten warsztat dobra obsługa i w ogóle te opinie mijają się z prawdom ceny jak wszędzie silnik naprawili w 100% polakierowali mi pół samochodu naprawdę super polecili mi ten warsztat znajomi zawsze będe do niego wracał
gosc 2017-04-23 19:33
Najgorszy warsztat w Wałbrzychu odradzam,więcej gadają niż robią a wiedza na tematy blacharsko mechaniczne oceniam miernie,omijajcie dużym łukiem ten pseudo warsztat.
klijent 2017-10-01 08:03
Najgorszy warsztat w całym Wałbrzychu nie potrafią porządnie naprawić samochodu tylko wymyślają i naciągają na pieniądze totalny syf i banda bezmózgowców pseudo fachowców
Zostaw swoją opinię o Grzegorz Kubieniec GK. AUTO LUKS - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grzegorz Kubieniec GK. AUTO LUKS