Opinie o Grzegorz Kubieniec Gk. Auto Luks w Wałbrzych

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grzegorz Kubieniec Gk. Auto Luks. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grzegorz Kubieniec Gk. Auto Luks o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Kubieniec Gk. Auto Luks w Wałbrzych

Z Internetu wiem, że szukali tutaj kiedyś lakiernika, ale było to dawno, bo parę lat temu. Wiem jednak po ofercie ze chyba od razu dawali umowę o pracę na nieokreślony, ciekawe czy do dziś tak jest i czy przyjmują jeszcze?

Peugeot_308 Nowy wpis

Oddałem w ręce pracowników tego warsztatu auto zgniecione przez dachową lawinę śnieżną (roztrzaskany szklany dach, rozbita przednia szyba, pogniecona przednia klapa, kilka innych wgnieceń i uszkodzeń). Zastanawiałem się co z tego wyjdzie... Naprawa była złożona i czasochłonna. Na okres wyceny, sprowadzania części i naprawy otrzymałem komfortowe (roczne) auto zastęcze. Od pierwszego telefonu aż po finalizację naprawy, rozmawiałem z uprzejmymi i otwartymi na klienta właścicielami warsztatu. A że akurat potrzebowałem zmienić koła z zimowych na letnie, profesjonalni pracownicy warsztatu wykonali mi tę usługę gratis! Gratis również odgrzybili klimę. Tak życzliwego, po prostu ludzkiego i kompetentnego warsztatu jeszcze nie spotkałem. Warsztat Grzegorz Kubieniec Gk. Auto Luks - Wałbrzych, polecam całym sercem!

Marcin Nowy wpis

A można pójść na praktyki na mechanika ?

piotr Nowy wpis

dużo opinii klientów a może jakiś mechanik by się wypowiedział czy dobrze się pracuje co?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Grzegorz Kubieniec Gk. Auto Luks? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Mariola

"Polecam z czystym sumieniem, bardzo dobry warsztat samochodowy. Nie montują tanich zamienników, które starczają na parę miesięcy, góra pół roku. Zawsze wiesz co się dzieje z twoim autem, oraz co było wymieniane i co należy wymienić. Niskie ceny i profesjonalna obsługa jeszcze raz polecam.",

Mariola

Star1

Bardzo miła obsługa! Jestem zachwycona,za każdym razem gdy oddawałam auto,było wszystko dopięte na ostatni guzik. Nie musiałam się o nic martwić....A i auto zastępcze dostałam. Z czystym sumieniem polecam.

Teresa
@Star1

@Star1 Taki wpis wywiera u mnie zachwyt. Możesz napisać, jakie auto zastępcze otrzymałaś w Auto Luks i ile trwała naprawa Twojego samochodu? Będę wdzięczna za info.

Ewelona

A kogo firma poszukuje aktualnie? Jak wygląda atmosfera?

Robert

Polecam warsztat, znowu jest super załoga, jak dawniej... Wrócił do prowadzenia zakładu sam szef GK który przez kila lat był nieobecny i miał na miejscu zastępce. Niestety mogło to źle wpływać na jakość. Niestety, gdy kota nie ma, myszy harcują... Dziś jest już na miejscu, znowu wszystko gra jak w szwajcarskim zegarku. Odbudował załogę o zaufanych i fachowych ludzi, którzy dbają o jakość oraz wizerunek zakładu i świadectwo swojej wykonanej pracy. Naprawdę polecam, Pan Grzegorz znowu trzyma nad wszystkim dobrą rękę! POLECAM

Robert

Polecam warsztat, znowu jest super załoga, jak dawniej... Wrócił do prowadzenia zakładu sam szef GK który przez kila lat był nieobecny i miał na miejscu zastępce. niestety mogło to źle wpływać na jakość. Niestety nie gdy kota nie ma, myszy harcują... Dziś jest już na miejscu, znowu wszystko gra jak w szwajcarskim zegarku. Odbudował załogę o zaufanych i fachowych ludzi, którzy dbają o jakość oraz wizerunek zakładu i świadectwo swojej wykonanej pracy. Naprawdę polecam, Pan Grzegorz znowu trzyma nad wszystkim dobrą rękę! POLECAM

Remik

Szkoda, że klienci zamiast pracowników piszą na forum pracowniczym.

stanislawa

jestem zadowolona z naprawy mojego auta bardzo mila i sympatyczna obsluga polecam

stanislawa

Klient

Zdecydowanie odradzam. Kłamią na każdym kroku. Auto odebrałem 2 tygodnie później niż się umawiałem, a i tak nie wszystko zostało naprawione i wymagało kilku poprawek. Ponadto jest tam chyba wiecej szefów niż pracowników. Umawiałem się na jedną kwotę z starym a młody zażądał wyższej i na dodatek bardzo chamsko. Z daleka omijajcie ten warsztat.

Handlarz
@Klient

Pewnie przyprowadziles złoma, a chciałeś odebrać auto jak z salonu. Znam tych ludzi i nigdy nie miałem złych doświadczeń z nimi, a wiele razy naprawialem u nich kilka samochodów. Polecam ten zakład z czystym sumieniem.

Ewka

Wczoraj odebrałam auto. Jestem bardzo zadowolona. Miła i fachowa obsługa. Niedrogo.

Alfa

Polecam warsztat dobrze zrobione i bez naciągania jak w komentarzach polecam!

klijent

Najgorszy warsztat w całym Wałbrzychu nie potrafią porządnie naprawić samochodu tylko wymyślają i naciągają na pieniądze totalny syf i banda bezmózgowców pseudo fachowców

gosc

Najgorszy warsztat w Wałbrzychu odradzam,więcej gadają niż robią a wiedza na tematy blacharsko mechaniczne oceniam miernie,omijajcie dużym łukiem ten pseudo warsztat.

Klient

Zdecydowanie odradzam! Chyba najgorszy warsztat w mieście! Potrafią spartolić nawet wymianę oleju w silniku źle dokręcając korek spustowy. Jedynie dzięki mojej spostrzegawczości nie doszło do zatarcia jednostki napędowej - po zgłoszeniu reklamacji i zaprezentowaniu dokumentacji zdjęciowej właściciel orzekł oczywiście, że 'to niemożliwe' - na pewno w nocy specjalnie sam poluzowałem korek oleju i ruszyłem w trasę! Nie usłyszałem nawet słowa przepraszam, nie wspominając już o rekompensacie za powtórną wymianę oleju podczas podróży, mycie podwozia, 2l dolanego oleju oraz stracony czas i nerwy. Nie dość, że partacz to jeszcze cham i prostak! Warsztat lakierniczy zaś to dopiero kosmiczna żenada: nie ma chyba w całej Europie 'lepszych' lakierników! Wiadro szpachli na każdy element, a później pomalować wałkiem - to najpewniej ich motto! Myślę, że niejeden malarz ścienny lepiej by sobie poradził z naprawami blacharsko-lakierniczymi, niż 'fachowcy' z GK Auto Luks. Jeśli nie cierpisz swojego samochodu i pragniesz zgotować mu najgorszy z możliwych los: polecam właśnie tę firmę - nikt nie zrobi tego lepiej!

Niezadowolony

To nie są fachowcy i w dodatku drogo, nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Kubieniec Gk. Auto Luks - Wałbrzych

Grzegorz Kubieniec Gk. Auto Luks
2.2/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Henryka Wieniawskiego 72
    58-316 Wałbrzych