AgrO-KOMBI

Kluczbork

Opinie o AgrO-KOMBI

hh 2016-05-15 23:00
@romi a czemu mówisz że ludzie mjaą słabe podejscie do kierowników? Tutaj sie nie zgodze. Ja pracuje w firmie nie w AgrO-KOMBI, ale w innej i mam naprawde super kierowniczke. Jest wyrozumiała, zawsze znajdzie czas na rozmowe, jest ekstra. Wiec to nie jest reguła
Nowy kandydat 2017-01-10 17:45
Witam szukam jakiś informacji o firmie co i jak
Jeszcze pracownik 2017-02-28 09:17
Witam,
Powiem krótko odradzam współpracę z tą firmą, wyzysk pracownika. Mimo ze jesteś kierownikiem i tak nie masz nic do powiedzenia. Dużo obietnic które się nie przekładają na rzeczywistość.
amrozka 2017-02-28 18:43
Właściciel okazał się chamem, prostakiem, pieniaczem. Zatrudnił 7 nowych osób i po niespełna miesiącu wyzwał od nierobów, kłamców , naciągaczy itp - ponieważ nie było zadowalającej sprzedaży nawozów (zaznaczam, że większość jednak jakąs sprzedaż miałą). Z umowy o pracę podpisanej na rok wymyślił zmianę warunków na działalnośc gospodarczą bez żadnych dodatkowych świadczeń. W obliczy takiej sytuacji wszyscy się określiliśmy, że rezygnujemy z pracy u tego pana. Uprzedzam chętnych -NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!!!!!!!!! Szkoda waszego czasu i emocji
Maersk 2017-03-13 16:24
1 rok to nie wyrok! Nie polecam. MASAKRA!
jedenzwieluwkur 2017-03-15 09:52
Właściciel - oszust i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie wypłaca należnej kasy ludziom których zwolnił, po złości. Za chwilę wyląduje w sądzie pracy.
Zostaw swoją opinię o AgrO-KOMBI - Kluczbork
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AgrO-KOMBI