OPOLSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP

Opole

Opinie o OPOLSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP

Dawid 2015-06-17 10:41:27
Witam
Chiałbym przedstawić swoją opinie na temat OHP w Opolu przez który zostałem wysłany najpierw na szkolenie po którego zakończeniu rozpoczełem staż.Wszystko było w porządku do pierwszej wypłaty.W umowie którą podpisywaliśmy była informacja iż wynagrodzenie zostanie wypłacone po pełnym zakończonym miesiącu pracy ale w OHP w Opolu umowa nie jest dla nich obligatoryjna.Wypłaty przychodzą z 2 tygodniowymi opóźnieniami , kontakt z siedzibą w Opolu- zerowy,nieodpisali mi na żadnego z wysłanych e-maili do nich.Przekazali tylko swojej jednostce która zajmowała sie rekrutacja i "opieką" nad nami "stażystami"
że taki i taki się z nimi kontaktował i proszą aby oni się tym zajeli i się zajeli. Z wielkim oburzeniem zadzwonili do mnie i zapytali cytuje "po jakiego h... tam pisałeś!"
Ogólnie przed rozpoczęciem szkolenia i stażu wszystko było super.Ale po rozpoczęciu.......żeby uzyskać jakie kolwiek informacje musiałem się dopraszać,wygląda to tak jakby OHP miało gdzieś stażystów.Wysłaliśmy na staż teraz radź sobie sam to powinna byc ich dewiza!
Niepolecam brania udziału w jakich kolwiek programach prowadzonych przz OHP w Opolu,zero wsparcia z ich strony,zero informacji, zero kontaktu i jeszcze te wypłaty przychodzące z 2 tygodniowym opożnieniem!
Zostaw swoją opinię o OPOLSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OPOLSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP