Opinie o Veroni Bogusław Warżel w Wąbrzeźno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Veroni Bogusław Warżel. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Veroni Bogusław Warżel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Veroni Bogusław Warżel w Wąbrzeźno

Co jaki czas szukają nowych ludzi jako ogrodników, bo wpadło mi w ręce takie ogłoszenie właśnie, ale dodane 5 lat temu? Czy to jest również praca w sezonie zimowym, jeśli tak to jak zmieniają się wtedy obowiązki? Na jaki czas można dostać umowę po okresie próbnym, bo pisano, że oferują na czas określony? Ktoś wie jak wygląda teraz stawka?

Samanta
@Kamil

Talony każdy pracownik dostaje tej samej wartości? Grusza jest w kwocie pensji podstawowej, kiedy zwykle wypłacana? Piszesz, że są jeszcze inne inicjatywy, a mógłbyś napisać, bo czasem takie kwestie decydują czy ktoś tu złoży cv czy gdzieś indziej?

Kamil

Potrzebują ogrodnika ale to bardziej stanowisko pracownika gospodarczego które jest na pełen etat i raczej na stale. Podejrzewa że stawka nie jest Szalowa, myślę że około 3500-3700

@Kamil

To od razu idzie dostać umowę na stałe czy jak? Tą kwotę co podajesz to na rękę jest? A oprócz samej podstawy wpadają czasem jakieś dodatki do pensji? Na święta dają coś swoim pracownikom?

Kamil Nowy wpis

Od razu to chyba nigdzie nie dostaje się umowy na stale. Kwotę którą podałem jest na rękę. Na święta Bożego Narodzenia jest premia w talonach, na lato jest grusza, są organizowane jeszcze różne inicjatywy

Andżela Nowy wpis
@Kamil

A po jakim czasie idzie tu dostać na stałe, rok czy może dłużej? Te talony, które macie na święta to na jaką kwotę i gdzie je można wykorzystać? Pytam, bo nie spotkałam się nigdy z taką formą prezentu. Na Wielkanoc też dostajecie takie talony?

Samanta Nowy wpis
@Kamil

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Veroni Bogusław Warżel?

tajemniczy

Witajcie. Wie może jakaś osoba czy poszukują do pracy w tej oto firmie lub będzie zapotrzebowanie? Jak wyglądają zarobki na produkcji(mniej więcej w jakich granicach) mógłby się ktoś wypowiedzieć kto pracuję w Veroni? Widzę że praktycznie firma ma same pozytywne opinie i jej pracownicy są zadowoleni z zatrudnienia oraz dobrego kierownictwa co wpływa na lepsze efekty w pracy. Na ten czas zapewne ciężko będzie się dostać?

Spartakus

Firma na wysokim poziomie bardzo ogarnięte kierownictwo wypłaty wporządku i zawsze na czas polecam tą firmę.

SPARTA 2
@Spartakus

APLIKOWAŁEM DO TEJ FIRMY , MOŻESZ POWIEDZIEĆ COŚ WIĘCEJ O ZAROBKACH? NIE WIEM CZY WARTO SIĘ STARAĆ

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Veroni Bogusław Warżel.
Gabrysia

@Pracus aż tak jest złe? Ile już lat pracujesz w firmie ?

Abc
@Gabrysia

No ja pracuje tam prawie 10 lat i nigdy żadnego akordu nie było no ale ok.

Pracus

Jakie miasto tacy pracodawcy .Firma taka sama jak inne w tym zascianku . Dla człowieka z wioski odowiedziałem. Jak masz swój rozum to daj sobie spokój z takimi firmami tylko liczy się wydajność a nie człowiek. Polecam ....

Cezary

@Krzysztof Wpis inspirowany przez konkurencję? Żeby przedstawić firmę w złym świetle?

Krzysztof

Hej, jak duża jest rotacja pracowników w tej firmie?

JC
@Krzysztof

Hej. W tej firmie jak ktoś dobrze pracuje to go zostawiają, jak komuś nie zależy to umowy mu nie przedłużą. Prosta zasada. Chcesz pracować to pracujesz jak nie, to wiadomo.

Henry

Firma ma wyróżnienie bardzo dobrego pracodawcy więc to zupełnie zasłużona opinia!!

Pracownik92

Pracuje tutaj 7 rok i jest spoko. Pieniądze adekwatne do pracy. Wiadomo zawsze człowiek by mógł lepiej zarabiać ale jest przyzwoicie. Szef normalny człowiek. Codziennie chodzi po zakładzie zawsze się pyta co tam, przez co wszystko wie i wie po prostu jak wygląda praca pracownika. Coś nie pasuje można powiedzieć szefowi i szef na pewno wysłucha. Za to szacun. Kierownicy też ugodowi. Ogólnie bardzo dobrze się nam żyje. Robi człowiek swoje i kasę zawsze dostaje na czas

PRACOWNIK

Od czego by tu zacząć... Pracuję w tej firmie kilka lat i z takim pozytywizmem się jeszcze nie spotkałem( poprzednio pracowałem również w tworzywach sztucznych). Szef kulturalny, z podejściem do pracownika jak do człowieka,nie jak do podmiotu jak w większości firm w mieście. Po wielu latach w poprzedniej firmie nie zostałem doceniony, tutaj odwrotnie, na początku zatrudnienia zarobki był o wiele wyższe, atmosfera pracy niestresująca, kierownictwo na wysokim poziomie. Współpracownicy z podejściem aby wyszkolić "nowego" a nie traktować z góry. Obsady są stałe co prowadzi do zżycia się wewnątrzzakładowego co prowadzi do lepszej jakości wykonywanych zadań. Warunki socjalne na wysokim poziomie, co mnie zdziwiło na tej wielkości zakład, Szef corocznie organizuje zabawę karnawałową dla pracowników w wybranym lokalu.Technologie maszynowe w zakładzie są na bardzo wysokim poziomie, dlatego też pozyskujemy coraz to nowych klientów którzy są zadowoleni z jakości naszych produktów a co za tym idzie brak przestojów i obaw o zatrudnienie. Pracownicy są szanowani i doceniani, bo przecież pracownicy to przyszłość każdego miejsca pracy.Jestem zadowolony z możliwości rozwoju w tej właśnie firmie. Szefowi życzmy przede wszystkim zdrowia, bo takiego Szefa tylko ze świecą szukać, jestem wdzięczny za możliwość pracy w Veroni Pak.

Dupolizca
@PRACOWNIK

Ha ha ha ????????

wafelek

szukam pracy ... jestem zainteresowany produkcją folii, jako operator niestety musiałem odejść z podobnej firmy....ktoścoś może napisać o veroni ?? jak atmosfera, jakie pieniądze ja pracowałem na konfekcji i jako operator ekstrudera ... proszę o jakieś info ...

Zostaw merytoryczną opinię o Veroni Bogusław Warżel - Wąbrzeźno

Veroni Bogusław Warżel
3.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Towarzystwa Jaszczurczego 9
    87-200 Wąbrzeźno