Opinie o Melaco Sp. z o.o. w Nowa Sól

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Melaco Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Melaco Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Melaco Sp. z o.o. w Nowa Sól

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jaka umowa obowiązuje w Melaco Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Mala Nowy wpis

Traktują ludzi jak zwykle (usunięte przez administratora). Ludzie pracujacy tam robią co chcca z nowymi pracownikami,zamiast ich szkolić czy uczyć to chodzą do tak zwanego Majstra i wymyślają nie stworzone rzeczy. Odradzam ta firmę chyba że masz stalowe nerwy i dobrze wchodzisz w tyle to firma idealna. Pozdrawiam

Ufny Nowy wpis
@Mala

Ta firma to (usunięte przez administratora) co chwila zwalniają pracowników. Firma istnieje 30 lat, a nie ma tam żadnych pracowników z długoletnim stażem. Same świerzaki. Chyba tylko księgowa jest weteranką.

Czy w Melaco Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Czy w Melaco Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Pracownik Produkcji?

wolf

Pierw idź i zobacz ja pracowałem tam parę lat temu i musze powiedzieć że takiego dziwnego klimatu nigdzie nie widziałem . Szefostwo tworzy pozory kultury i kontaktu z pracownikiem jednak mają szaraka za zero są to ludzie wierzący w swoją wyższość i w pełni to wykorzystują . Nadgodziny pojawiają się nagle i nie ma że nie a czy zapłacą to nie wiadomo bo mają okres rozliczeniowy i mogą wysłać na wolne . Kasa skrajnie niska . Możesz próbować ale poza ludźmi którym niewiele brakuje do emerytury oraz paniami którym ciężej znaleźć prace większość ucieka albo jak słyszy ich wymagania to wychodzi natychmiast

Katarzyna
@wolf

On po to się pyta na takiej stronie, żeby nie iść ;) A te parę lat temu, to jaką kasę miałeś na produkcji? Niska to różnie piszą. Niektórym 10 tysięcy to też niska :)

Jolanta
@wolf

A jakie to wymagania że tyle osób rezygnuje?:)

@Katarzyna

W roku 2016 za miesiąc pracy można było dostać od 1400 do 1600 nigdy nie było stabilnie soboty często wpadały rozliczane w okresie rozliczeniowym . Operatorzy mieli więcej ale to kilka osób na całą firmę . Z tego co wiem nadal miodu nie ma

Aleksander
@wolf

Ale mam nadzieję, że nikt nie zarabia poniżej stawki krajowej? Byłoby to niezgodne z prawem.

@Jolanta

Powiem tak jeżeli przychodzi kandydat u słyszy że najlepiej gdyby miał doświadczenie w branży musi być dyspozycyjny , a to często nadużywają bo grafik potrafią zmienić trzy razy w tygodniu , a jednocześnie proponuje się stawkę poniżej poziomu na Nowosolskim rynku pracy to chyba normalne że mało kto się decyduje . Myślę że gdyby nie fanaberie zarządzających firmą ludzi pracowało by się lepiej . I uwaga nie ma jasnych przejrzystych procedur produkcji czy kontroli jakości ale uwalić pracownika za rzekome braki oj bardzo chętnie

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Melaco Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Izabela

Cześć, zainteresowała mnie oferta pracy w Melaco na stanowisku Pracownika utrzymania ruchu. Jakiś czas temu pojawił się tu wpis z informacją, że w firmie nie ma się stałego stanowiska pracy- co to właściwie znaczy i czy zgadzacie się z tym? Zmieniło się coś w tej kwestii?

@Izabela

Pracownik utrzymania ruchu zasuwa na produkcji jak inni. Zajmuje się naprawą jak już coś padnie. Pod warunkiem, że ma części i narzędzia... Nie polecam. Ten etat to FIKCJA !!!

D

Nie polecam firmy ponieważ w każdy dzień zmienia się miejsce pracy i nie ma się stałego stanowiska pracy

A
@D

Dokładnie kiedyś pracowalem w tej firmie nic dobrego dlatego nie polecam

Mirek

@Alfons to pracownik nie ma jednej stałej listy przydzielonych obowiązków tylko codziennie coś innego czeka na niego?

Ryszard

@Anonim Idziemy do firmy pracować i każdy wie co do jego obowiązków należy, a firma jedynie wymaga więc nie oceniaj tego jako brak szacunku ponieważ to dobry pracodawca!

Alfons
@Ryszard

Nikt nie wie co do niego należy codziennie jest nowa lista z rozmieszczeniem ludzi na stanowiskach. Z góry są rozpisane nadgodziny na cały tydzień,co jest niezgodne z prawem. Co druga osoba ma załatwiony kręgosłup. Wentylator od wciągania pyłu z drewna chodzi na 1/3 mocy bo szkoda prądu a ludzie wdychają (usunięte przez administratora) Z nadgodzinami w tygodniu i Sobotą człowiek nie zarobił 2 z przodu. Na produkcji są może 3 osoby które są tam długo i wiedzą,że bez nich firma padnie,reszta to nowe osoby. Rotacja ludzi jest ogromna. Odradzam każdemu. Szefowa obiecuje złote góry a nie ma to żadnego pokrycia. Po za tym człowiek nie jest tam w ogóle szanowany a praca tam nie jednego kosztowała zdrowie. Kto temu zaprzeczy niech odpowie czemu tak dużo ludzi się stamtąd zwalnia.

Karol

Witam ile mniej więcej osób pracuje w tej firmie i jakie średnia wieku przewaga mężczyzn czy kobiet ?

Nie polecam pracy w tej firmie. Zero szacunku do pracownika, praca za najniższa krajowa z czego Jeszce ucinaja. Kobiety dzwigaja więcej niż faceci zasady bhp w firmie obowiązuje tylko i wyłącznie jak pan bhpowiec przyjedzie. Obiecują kokosy a płacą płacą grosze.

@Anonim

Ludzie są tańsi niż maszyny.

Adsm

Wszystko szczera prawda, pracownik jest wielbłądem 4x4

Zygmunt
@Anonim

Szczera prawda, widać, że człowiek tam pracował.

Jak wygląda praca w "Melaco" Sp. zo.o. w Nowej Soli? Czy osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Twoja opinia może okazać się bardzo cenna!

Rekrut

Mam mozliwasc zatrudnic sie w tej firmie , slyszalem pare zlych opini prosze podzielcie sie opinia na ich temat , czy jednym z wlascicieli jest byla wlascicielka kreatora w otyniu ?

@Rekrut

Prezes Melaco jest mężem byłej właścicielki .

Cezary

To ty masz zarobić na benefity dla właścicieli. Tak tam jest. Praca, praca.......... i praca.

Mariusz

Czy można liczyć na zniżki dla pracowników ?

@Mariusz

Można, jak sam za nie zapłacisz.

nina

Witam zostałam zaproszona na rozmowe o prace na produkcji do firmy melaco jak tam sie pracuje czy warto tam isc pozdr prosze o opinie kogos kto tam pracuje

q

niestety szef i szefowa sa nienormalni ,oczxekuja absolutnego posluszenstwa a za jeden dzien chorobowego zwalniaja.szkoda czsu na ta firme

polak
@q

podzielam opinię...nie polecam

admin

Kiedykolwiek miałeś do czynienia z firmą "Melaco" Sp. zo.o. w Nowej Soli? Jeśli tak, to koniecznie podziel się swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o Melaco Sp. z o.o. - Nowa Sól

• Jak się pracuje w Melaco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Melaco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Melaco Sp. z o.o.?

Melaco Sp. z o.o.
  • Ciepielowska 9