brak logo

MTA ENGINEERING

Rzeszów

Opinie o MTA ENGINEERING

kokoss 2015-07-04 15:20
Dobra firma na start. Niegdyś przyjemnie się tam pracowało. Niestety w firmie pracuje osoba z rodziny zarządu, a jak to bywa w takich sytuacjach, nie dzieje się dobrze. Po odejściu pani dyrektor (będzie ze dwa lata) firma jest słabo zarządzana - w chaosie. Obrywa się oczywiście pracownikom. Firma ma tendencje korporacyjne - w złym tego słowa znaczeniu - wprowadzanie stresującej presji, wyciskanie z pracownika jak najwięcej, wypicie herbaty podczas pracy jest niemile widziane, bo zabiera czas. Pracownicy nie są zbytnio szanowani i doceniani. Umowy śmieciowe krótkoterminowe, nigdy nie wiadomo czy przedłużą, bardzo duża rotacja pracowników. Ogólnie polecam na start chociażby żeby zobaczyć jak nie powinno się zarządzać firmą z dużym potencjałem.
21
Były Pracownik 2017-01-03 14:57
Byłem ich pracownikiem przez kilka lat. Nie wiem jak teraz jest. Jedyne z czym zdecydowanie się zgodzić nie mogę to opisywana "osoba z rodziny zarządu". Za "moich" czasów była ta osoba najlepszym kierownikiem projektu i zapewne dalej jest. Zawsze wszystko uporządkowane zakres roboty najczęściej w zasięgu, wiadomo było co i jak robić, osoba konkretna i podejmująca właściwe decyzje.
6
Zostaw swoją opinię o MTA ENGINEERING - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MTA ENGINEERING