DKPD Dariusz Szruba Doradztwo Techniczne

Suwałki

Opinie o DKPD Dariusz Szruba Doradztwo Techniczne

ab 2014-11-21 12:06
( usunięte przez administratora )chyba tak piszą ci którym się nie udało w życiu , praca bardo ok pod każdy wzgędem jak komu sie nie chce robic to siedzi i wypisuje głupoty
4rf 2016-05-16 21:01
@eryk no ciezko zwlaszcza ze brak opinii innych ludzi
złe warunki pracy złe traktowanie pracownikow oraz 2017-06-09 15:30
zło zło
Dariusz Szruba i jego żona to wyjątkowe chamy!!! 2017-07-21 14:38
(usunięte przez administratora) czyli właściciel oraz jego żona czyli jego pomagier to wyjątkowo nieuczciwe, i chamskie, aroganckie i bezczelne osoby które zatrudnionych pracowników traktują jak śmieci które można w każdej chwili wyrzucić a zwracanie się do swoich pracowników per cytuję " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;, " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; i tym podobnym słownictwem to codzienność. Chamstwo nie wypłacanie należnego wynagrodzenia pracownikom, oszukiwanie nowo przyjmowanych, no i ta jego żona która tak jak i(usunięte przez administratora) sypie i traktuje wulgaryzmami wszystkich pracowników, omijajcie tych wulgarnych i chamskich oszustów z daleka!!!
Zostaw swoją opinię o DKPD Dariusz Szruba Doradztwo Techniczne - Suwałki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DKPD Dariusz Szruba Doradztwo Techniczne