Opinie o Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. w Gliwice

Pracujesz w firmie Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.? Jaką masz umowę?

Bischop

1400 podstawy a co?

@Bischop

A jaki to etat? I w sumie stanowisko, za jaką pracę tyle płacą?

Witam.Oddział wydawałoby się najważniejszy! Bo to jakby matka wszystkich oddziałów! Który powstawał z wielkim hukiem! Wiódł prym w latach swojej świetności na rynku....a teraz! Przez totalne zaniedbanie ludzi odpowiedzialnych...niestety upada i nie ma żadnego światełka w tunelu...Nie potrafię zrozumieć mentalności ludzi którzy tym zarządzają,bo oni zawsze ludzi stawiają na drugim miejscu tak jakby całą ciężką i odpowiedzialna pracę wykonywały duchy! No i teraz zbliża się wielkimi krokami nagroda za te lata ignorancji...Pozdrawiam.

Halski
@007

Gdy ja pracowalem szefem był właściciel P. Tadeusz, potem interes przejeli synowie....I się zaczęło....równia pochyla...gdy parę lat później byłem z dostawą z innej firmy...szok i niedowierzanie

abc
@Halski

Tak ci się podobało po latach????

ANTY
@Halski

Robercik ty odszedleś gdy jeszcze nie było tak źle, poźniej już było gorzej.

Pracujesz na Informatyk w firmie Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.? Co sądzisz o rekrutacji?

AD

Jeśli w wymaganiach na to stanowisko i formatyka jest posiadanie prawa jazdy to jakie auto dostaje do dyspozycji informatyk?

Honorata
@AD

bardzo ciekawe po co informatykowi prawo jazdy, to nie jest jakas praca na zlecenie ze sie jezdzi i cos naprawia u klientow, moze po to ?

AD
@Honorata

Pewnie wyjazdy do oddziałów - niestety nie wszystko da się zdalnie załatwić, szczególnie jak coś się posypie. Dlatego pytanie jakie auto.

Edi

Czy jakieś paczki na święta są? Ciepły posiłek kawa herbata?

Przedstawiciel Handlowy

Umówiony ciąg spotkań rekrutacyjnych bez zapasu czasowego, przez co spotkania opóźnione po 20-30 minut, a kandydaci mijają się w "korytarzu". Miła atmosfera spotkania, dużo merytorycznych informacji. Niestety Pracodawca wypytuje o status i zadaje inne ZABRONIONE pytania. Finalnie rozstaliśmy się po rozmowie z powodu niedostatecznych widełek płacowych (przy aplikacji było takie pytanie i zaznaczyłam swoje oczekiwania. Pomimo braku możliwości ich spełnienia zostałam zaproszona na rozmowę o czym wcześniej nikt mnie nie poinformował. Dopiero pod koniec godzinnej rozmowy wyszedł ten temat).

Ile chcesz zarabiać Pytania o status rodzinny, posiadanie dzieci

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Splesnialy towar

Nie polecam

@Splesnialy towar

I to nie zostało zareklamowane? Czy jednak? wiadomo jak reklamacja tu wygląda?

Czy zdarzają się nadgodziny w Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.?

jest system pracy zadaniowej. Nie ma nadgodzin

Natalia
@pracownik

I ile gdzieś tak na jedno takie zadanie schodzi ??

Łucja
@pracownik

A ile można wyciągnąć w ciągu miesiąca?

Rampa
@Łucja

Gabaryt
@Rampa

Takie zarobki nie w Savpolu chyba że w cztery miesiące

@Gabaryt

no raczej nikt tu tyle nie zarabia

Gabaryt
@pracownik

większość ludzi to poniżej średniej ci co jeszcze zostali

Samarytanin
@Rampa

W trzy miesiace to tak

@Samarytanin

Może nie aż w trzy...? Chyba, że obecne do innego stanowiska nawiązujesz? Na którym tutaj idzie wyciągnąć najwięcej?

zainterecowany

Witam Czy jest tutaj osoba która wie na czym polega dokładnie praca kierowcy kat .C w tej frimie?? Chodzi mi o całą otoczkę załadunki rozładunki czy wózkiem czy paleciakiem paluchami itp.Czy jak to często bywa trzeba zanieść np.10 kartonów klientowi na zaplecze???Dziękuję za rzeczowe odpowiedzi

Proszę o informację czy warto aplikować na stanowisko asystenta w dziale księgowości, na jakie wynagrodzenie można liczyć, jaka jest atmosfera w dziale, jaki jest stosunek kadry zarządzającej do podwładnych itp.

Luna

Czy w Savpolu na północy wciąż pracuje Pan G? Jeśli tak to omijajcie szerokim łukiem firmę. Facet jest typowym wszystko wiedzącym karierowiczem, który zostawia na tydzień swoją rodzinę i jeździ po swoich oddziałach żeby cisnąć pracowników... Najgorszy tym korposzczura. Potrafi się wyżywać na kimś kto nie robi założonych planów

Kapsel

Pracowałem w tej śmiesznej firemce jakiś czas więc mogę się wypowiedzieć na jej temat. Kierownictwo tutaj to ludzie z totalnego przypadku niektórzy nawet po szkole podstawowej którzy nie mają zielonego pojęcia jak rozplanować pracę i umożliwić płynny przepływ pracy co oczywiście skutkuje krzykami wyzwiskami nagannym podejściem do pracownika i niestety mobbingiem. Osoba kierująca magazynem wiedzą i kompetencją niestety zbliżony poziom a wiedza na temat tego co się dzieje na magazynie znikoma co często wywołuje ogólny chaos. Zarobki poniżej średniej podstawa plus to co wyrobisz i jakie palety dostaniesz od swoich kumpli. Urlopy wpychane na siłę kiedy kierownictwu jest najwygodniej. Praca mocno fizyczna ciężka w chłodnych oraz mroźnych warunkach. Każdemu o zdrowych zmysłach chęci rozwoju zarobienia godnych pieniędzy i przede wszystkim zachowaniu zdrowego kręgosłupa również i tego psychicznego zdecydowanie odradzam.

prawda niestety

@Kapsel

Jeśli zachowują się tak niefajnie wobec was to może warto to gdzieś zgłosić?

Prawda

Magazynier
@Kapsel

Który to taki bez szkoły?

Norek

Nie wiem jak to jest możliwe, że ta firma dalej funkcjonuje poza Gliwicami... Lokalnie to kaszana. Kolos na glinianych nogach.

@Norek

A czemu tak uważasz tak w ogóle?

@Norek

Masz rację, jednak w Polsce najdłużej utrzymuje się prowizorka. I tak wielu pracowników nadal tu jest, bo Savpol opłaca im składki ZUs-y, na dzieci, żony, mężów itp. A wielu z nich ma swoje biznesy np lodziarnie i tam zarabiają pieniądze, dlatego nie zależy im ile tylko czy płacą. A co by nie mówić Savpol płaci mało, ale płaci. Maja ciepłą posadkę siedzą cicho i zgadzają się na wszystko. A kasę się robi gdzie indziej. Gdyby było tak dobrze, nie prowadzili by dodatkowych działalności, oczywiście oficjalnie to jest żony, męża, matki czy synka lub córki, żeby w papierach nie było, a dobrze wiadomo, kto tam trzepie lody.

@Marcin

To ile godzin wy tam pracujecie, że ludzie mają jeszcze czas na rozwijanie swoich własnych biznesów? :O

@Aleksandra

pracując w terenie zawsze masz czas na swoje sprawy przy okazji wizyt u klientów. Nikt 8 godzin u klientów nie spędza

Agata
@Marcin

A ile czasu poświęcacie na takie spotkania z klientami w takim wypadku? Ciekawość :)

@Agata

Różnie, zwykle 15 min, czasem tylko wykonuje się telefon. Jak ktoś będzie coś chciał sam zadzwoni.

Panna ????

Nie polecam pracy w Savpolu, Możliwości firmy są za małe w stosunku do oczekiwań klientów. W MOJEJ OPINII zdecydowanie nie jest to lider na rynku. Same oczekiwania wobec pracownika są bardzo duże i zbyt małe pieniądze jak na uczciwa pracę handlowca. Oczywiście szefowie mówią, że wszystko jest na wyciągnięcie ręki i to od handlowca zależy ile zarobi. Ale... równie łatwo jest wygrać w totka i zostać milionerem. Samochody w tej firmie są kiepskie jak barszcz! Od dłuższego czasu nie mogą kupić nowych aut i jeździ się starymi focusami z PODSTAWOWYM wyposażeniem... Dramat. Jedyne co zasługuje na plus (spory plus) to dobre szkolenia wprowadzające i produktowe, których jest bardzo dużo. Jeśli jesteś dobrym handlowcem to lepiej omijaj to miejsce ponieważ rotacja w ostatnim roku ZNACZĄCO wzrosła i wielu starych pracowników rozgląda się za alternatywnym miejscem pracy albo odchodzi do pracy u dotychczasowych dostawców. Jeśli jesteś kierowcą to również omijaj bo Twoje wynagrodzenie nie będzie w ogóle zależało od Twojej pracy i gdzie indziej zarobisz więcej.

@Panna ????

Brawo!!! Święta racja! Wszystko się zgadza w 100% ale to nie zmienia faktu że ci rotujący tak często nie zadowoleni ludzie,ciągle zarabiają całkiem uczciwie na te wielkie zyski dla P.C Każdy kto poświęcił swój czas,czy kawałek życia dla tej firmy! Zrobił to z zyskiem tylko dla tego pracodawcy który w kryzysie covidowym zebrał pracowników i zapewnił ich że nie będzie zwalniał i utrzyma miejsca pracy...po czym nie przedłużył umów ludziom którym się kończyły i w żeczywistości ich zwolnił zachowując w ten sposób prawo do odszkodowania z tej tarczy ochronnej!!! Nie chcę mówić że to pieniądze tak zmieniły Właścicieli,ale innych powodów nie znajduje....Firmę rozwinęli rodzice I do póki oni byli właścicielami to pilnowali tej rodzinnej atmosfery dzięki której chciało się tu pracować i nawet mieć z tego satysfakcję...

Wszystko prawda

@Panna ????

Cała prawda. Widzę, że wiele osób myśli podobnie. Przypadek?.... Nie sądzę

@Marcin

Pracuje tutaj kilkanaście lat jak i większość pracowników ( 80% ). Gdyby było tak źle , nikt by tyle nie pracował . Na tym portalu wypowiadają się osoby, które w tej firmie nie potrafią sobie poradzić, lub które nigdy nie pracowały. My się tutaj nie wypowiadamy bo wolimy pracować i zarabiać a nie marnować czas na bzdury. Zanim uwierzycie w jakieś internetowe wpisy zapytajcie i zobaczcie sami :) nie wierzcie we wszystko co jest w internecie …

Cześć Pracownik.Nikt nie mówi że większość tych wpisów to prawda,bardzo dobrze że jesteś taki sumienny.....bo co do wpisów,to niestety obecni pracownicy też się tu wypowiadają bo jest łatwiej wyżucić tu swoje spostrzeżenia.Fakt jest taki że niestety właśnie te ostatnie,trafione są w punkt!

Były Pracownik

Ilość negatywnych opinii o tej firmie nawet jeśli nie w całości to w dużej części jest prawdą. Dlaczego o Polmarkusie tak źle nie piszą?? Przypadek, nie sądzę. Rotacja pracowników świadczy o tym, że jednak dobrze nie jest.

@Były Pracownik

Jak byś przeczytał dokładnie co napisałem to byś wiedział dlaczego tak jest :) dlaczego piszesz o jakieś innej firmie jak to jest forum SAVPOL ? Może jesteś jej pracownikiem i nie potrafisz sobie poradzić wiec wypisujesz bzdury ? W moim oddziale całość ekipy jest niezmienna od prawie 10 lat. Nieźle zarabiamy , oczywiście zawsze mogło by być zawsze lepiej ;) Mam kolegę co chce pracować i nie ma dla niego miejsca . Powtarzam raz jeszcze … nie wierzcie we wszystko co jest anonimowo napisane na tym forum . Bo będziecie jak Rosjanie wierzyć w operacje specjalne na Ukrainie … zadzwońcie i zapytajcie , poszukajcie znajomego co u nas pracuje . LUDZIE - MYŚLCIE !!!

A może tak umówić się w realu,na piwie i zagrać w argument! Kontra argument! Byli pracownicy i obecni......przecież wiadomo że ktoś kto nie poradzi sobie w innej firmie,bądź nie ma argumentów żeby go gdzieś chcieli.....to trzyma się tego co ma i broni tego co ma.Takie pytanko na marginesie? Jak jest tak super,to czemu jest taki (usunięte przez administratora) i brud na magazynie? Czym spowodowany? Brakiem ludzi,sprzętu,odpowiedniego kierownictwa czy brakiem czasu bo trzeba załadować auta na acord!!! No proszę o odp.Że o mag.Chemi nie wspomnę......

Szablon

Nieźle zarabiacie? Proszę Cię chyba kierownictwo bo właśnie oni wyłapują wszystkie dodatkowe premię czy podwyżki. Pozostała reszta pracowników niczego dodatkowego nigdy nie widziała i nie zobaczy. Całość ekipy jest niezmienna? Jest OGROMNA rotacja nikt tutaj nie chce pracować za marne pieniądze i tak ciężka fizyczna pracę dodatkowo liczenie błędów by tylko jeszcze skubać biednych i tak już pracowników. Masz kolegę i nie ma miejsca? Nie ładnie tak kłamać tutaj zawsze jest człowiek na miarę złota bo nigdy ludzi nie ma. Ogłoszenia o pracę wiszą miesiącam a kandydatów nowych brak!!!

Widzę, że został dotknięty jakiś czuły punkt i z braku argumentu posuwamy się do mało wybrednych porównań. No cóż takie słowa świadczą o tym, co te słowa pisze. Żal mi Ciebie, bo widać nie radzisz sobie ani że sobą, ani że słowami krytyki. Zna oddziały i na żadnym nie ma stałej ekipy od 10 lat. Nie wiem po co pisać kłamstwa. Tym pracowników do siebie nie przyciąganiecie.

@Szablon

????????

@007

To prawda firma zeszła na psy, nie obrażając psów. Po przejęciu firmy przez synów, straciła ona na jakości, a stała się tylko miejscem wyzysku ludzkiego. Oni nawet tych ludzi, których zatrudniają nie lubią, często słyszalne były obelgi z ich strony, na strasznie niskim rynsztokowym poziomie. Zatraciła wartości, na fundamencie ,których powstawała.

Arkadiusz

Czy są tutaj premie świąteczne??

ADAM
@Arkadiusz

Premia świąteczna w savpolu?, nie słyszałem o czymś takim

Arkadiusz

Stuknij to Ty się w pusty dzban jeśli tu pracują tacy ludzie napompowani jak ty to ja podziękuję

x

Brawo!!!, a teraz biegnij do szefa i opowiedz się jak walczysz z tymi którzy pytają o premię, może cię pochwali, TROLU.

@Arkadiusz

Bo jakbyś czytał wpisy które zamieszczają tu byli i obecni pracownicy...to byś (usunięte przez administratora) pytań nie zadawał,dlatego myślę że robisz to złośliwie były pracowniku...

Edi
@Loto

Byłym pracownikom to zwisa czy jest premia świąteczna czy jej nie ma.

@Edi

Wcale im to nie zwisa! Właśnie oni są tu najbardziej aktywni.

Szawi
@Loto

Myślę że byli pracownicy tu nie zaglądają, albo przynajmniej się nie udzielają nie ma za czym płakać

@Szawi

A Ty kim jesteś że wystawiasz swoją opinię? Bo dla twojej wiadomości,to właśnie byli pracownicy zniechęcają tu tych,którzy się interesują pracą w tej firmie!

Loto

Ooo czyżbym trafił że się tak uniosłeś????

Toto

Tak są, zapraszamy.

@Arkadiusz

Nie ma żadnych dodatkowych premii, ani socjal.

@Loto

To się zatrudnij i sprawdź jak to wygląda. Skoro jest tyle negatywnych opinii, to na pewno niosą za sobą prawdę przynajmniej w dużej części. Gdyby było tak dobrze, niebyloby tak olbrzymiej rotacji pracowników. To chyba daje do myślenia.

anty
@Loto

A ty kim jesteś że tak bardzo zależy ci aby ludzie nie pisali prawdy jak pracuje się w savpolu. Czy wg ciebie napisanie ze nie ma tu premi świątecznych, wczasów pod gruszą ani innych dodatków to coś złego, przecież to jest prawda, uważam że potencjalni kandydaci powinni o tym wiedzieć.

@anty

Jakiś (usunięte przez administratora) jesteś! A czy na rozmowie o pracę ktoś Ci obiecywał takie premie czy wczasy?! Człowieku! Mogłeś już na wstępie zrezygnować a nie teraz krytykować,bo po to są rozmowy o pracę i Ty decydujesz.

@Arkadiusz

nie nie ma żadnej premii świątecznej i nigdy nie było

@pracownik

Przecież dostałam premię świąteczną.

Czytam Wasze komentarze i już sama nie wiem co mam na ten temat myśleć.. To w końcu jest ta premia czy jej nie ma? Jeśli jednak można na nią liczyć, to ile ona wynosi i czy przysługuje każdemu pracownikowi Savpolu? Czy trzeba się jakoś wykazać by ją dostać?

@ADAM

Witaj @Adam, a od jak dawna jesteś zatrudniony w Savpolu? Interesuje mnie, jak jest w firmie z odbieraniem dni urlopowych? Chodzi o sytuację, w której pracownik chce skorzystać z na przykład 2 tygodni za jednym razem - nie ma problemu?

@Arkadiusz

nie ma żadnych premii Świątecznych i nigdy nie było. Nie ma też multisportu, dodatkowego ubezpieczenia i innych. Pracodawcy nigdy o to nie dbali. Paniusie z działu HR próbowały kiedyś to przeforsować, ale nic z tego jak to właściciele stwierdzili "nie dla psa kiełbasa ". Tutaj raczej Ci zabiorą cos z wypłaty niż dołożą.

@pracownik

I chcesz przez to powiedzieć, że on naprawdę sądzi, że na czymś takim właściwie sobie oszczędza? A przypadkiem gdyby pracownicy nie byli bardziej zmotywowani to by dawali z siebie lepszy efekt? Piszesz, że kiedyś próbowały to przeforsować, to może warto jeszcze raz spróbować?

M

Nie polecam , omijać szerokim łukiem

@M

pełna zgoda

Syfpol

A Co u Franasa? Koszula z Tribalem, spodnie 3/4 i skarpetki po kolana do sandałów nadal w modzie ?

Witam.Skoro prawie wszystko co tu jest wypisywane na temat Firmy Savpol ! I jej właścicielach,jest bzdurą i nieprawdą?! To dlaczego posty są usuwane i cenzurowane? Czy prawda aż tak boli?!

@007

Pracowałem w tej firmie wiele lat. I z pełną świadomościa piszę, kiedyś to była dobra firma i naprawdę ludzie byli zadowoleni z pracy, jakości pracy. Ale tego już od paru lat nie ma i to jest prawda. I żadne koloryzowanie tego, nie zmieni. Może niektóre wypowiedzi negatywne są ostre, ale prawdziwe. Zawsze takie będą usuwane, bo nikt nie lubi słyszeć, że nie jest dobry. Tutaj dochodzi problem przerostu ego Ciskow. Im się wydaje, że nadal są top on the top, atak nie jest.

Jak wyglądał proces rekrutacyjny w firmie Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Podziel się swoją opinią.

Przyjmują każdego kto nie ma dużych wymagań finansowych. Wynagrodzenie to najniższa krajowa na umowie, reszta to premia, która często nie jest możliwa do osiągnięcia. Premia ma wiele składowych. A dowiadujesz, się o niej często 10 miesiąca w którym jest rozliczana. Narobisz się, a nie zarobisz, dlatego jest duża rotacja handlowców.

@Marcin

W tej firmie liczą się tylko wykresy,słupki wydajności (mowa tu o magazynierach)bo handlowcy mają tkz; cele i tak postrzega Was pracodawca! Nie jesteście dla niego ciężko pracującymi żywymi ludźmi! Powinno to do Was dotrzeć niestety ale dzięki temu firma Savpol znowu jest najlepsza pod względem osiągniętych zysków za 2021r.Tak zostało podane do wiadomości.Podziwiam Was i zastanawiam się co jest tak silnym powodem że jednak dalej tu pracujecie!?

Tak jest, potwierdzam

Zgoda

@007

Odkąd nie ma starych Ciskow wszystko się sypie. Nie szanują ludzi, gadają głodne teksty o firmie rodzinnej. Firma może rodzinna, ale atmosfera nic nie ma z tym wspólnego. Pokazują na spotkania dla klientów jak to wyszli z garażu do Wielkiej siedziby i oddziałów. Tylko z podejściem do ludzi jest odwrotnie, mają ich wszystkich gdzieś. Zresztą często mówią jak nie Ty to inni, na Twoje miejsce ma wielu innych itp. Tylko czemu ciągle brak kierowców, handlowców i cały czas wiszą te same ogłoszenia. Frajerów coraz mniej, a szacunek w pracy to ważna rzecz. O i kasę mają nie dzięki swojej pracy tylko dzięki tym, którymi tak poniewierają.

zawiedziony

Nie polecam tej firmy jako pracodawcy . Nie szanują ludzi. Jest bardzo duża rotacja pracowników ze względu na nie sprzyjające warunki pracy. Podstawa na umowie to najniższa krajowa, a reszta to premia uznaniowa, która jak wiecie czasem jest do osiągniecia czasem nie . Takim system rozliczania nie daje poczucie bezpieczeństwa. A premia uznaniowa jak nazwa wskazuje albo jest uznana albo nie . Obiecują dużo, realizują mało.

Paulina
@zawiedziony

Wspomniałaś o umowie. Czy możesz napisać, jaką formę oferuje pracodawca? Zastanawiam się, czy nie ma problemu z umową o pracę, czy jednak częściej jest to zlecenie lub dzieło.

zawiedziony
@Paulina

umowa o pracę, ale najniższa krajowa plus premia uznaniowa czyli dam albo nie dam , bo lubię, bo chcę , albo nie chcę itd

Niezależny
@Paulina

Omijaj savpol szerokim łukiem, nic dobrego cię tam nie czeka.

Kokos
@Niezależny

Racja w firmie nie ma żadnego rozwoju socjalu czy nawet dania czegoś od siebie dla pracowników. Jedyne co tu jest to coraz większe wymagania więcej pracy i śmieszni kierownicy co siedzą i się patrzą jak ciężko musisz harować nie polecam tej firmy

@Kokos

Nie ma tam niczego, tak można podsumować.

Janek
@zawiedziony

Zgadzam się. 90% pracowników jest na najniższej krajowej + system premiowy

Czy firma Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

na żadne wsparcie nie możesz liczyć. Nie ma w tej firmie żadnego socjalu jak się to potocznie nazwa. Nawet opieki zdrowotnej dla pracowników jak to zarząd uważa, wszyscy zabraniają dostatecznie dużo, żeby taka opiekę zapewnić we własnym zakresie. Oprócz badań, które ustawowo pracownik musi wykonać w jakiejś przychodni nic więcej nie ma. Nie ma też wczasów pod gruszą, multisportów itp Jak chcesz wsparcie musisz sobie na nie zarobić .

Bonek

Czy były jak co roku premie na święta za ciężka i wydajna pracę?

Kebab
@Bonek

Premię za święta takie że w styczniu wypłata okrojona do połowy porażka

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. - Gliwice

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 1 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.