Opinie o m.in mk kadry,manpower,tequila, nowa Era, real w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy m.in mk kadry,manpower,tequila, nowa Era, real. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie m.in mk kadry,manpower,tequila, nowa Era, real o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o m.in mk kadry,manpower,tequila, nowa Era, real w Bydgoszcz

Aneta Nowy wpis

Wymagają znajomosci języków od pracowników ?

stonoga Nowy wpis

ja sądzę, że MK Kadry to agencja, która nie zawsze działa zgodnie z prawem i chęciami pracowników. Ktoś kiedyś opisywał tu dość niepewną sytuację w pracy poprzez tą agencję.

Pracowałem w Łodzi przez MK Kadry w firmie Redan. Pracowałem przez 2 tygodnie bez umowy, w końcu powiedziałem, że nie będę się wygłupiał skacząc po drabinie bez umowy. Dzwoniłem do koordynatora, 20 razy słyszałem, że będzie jutro albo pod koniec tygodnia. Jak zrezygnowałem z pracy, chciałem swoje wynagrodzenie, które zarobiłem tam przez 2 tygodnie pracy. Pan z MK Kadry, odpowiedział mi, że jakbym chciał podpisać umowę, to musiałbym im jeszcze dopłacić za 4 dni które nie przyszedłem + za zerwanie umowy. Kolega który też ze mna pracował przez 2 tygodnie, po tygodniu przerwy zadzwonił znowu, czy może iść tam do pracy, koordynator stwierdził, że tak i że od razu podpisze z nim umowę, i umówił się z nim na zmianę o 14. Znajomy poszedł tam do pracy i koordynatora nie było, i znajomy nie widniał na liście pracowników. Dziękuje takiej agencji pracy, za tak doskonałą obsługę.

Cześc ja również,pracowałam dla tej firmy, na poczcie przy wprowadzaniu danych do komputera.Nie powiem praca nie była ciężka, ani trudna.Jesli chodzi o stawkę to była ona śmieszna, ponieważ za list ekspresowy stawka była 5 gr. brutto, a za list zbiorowy 2,5 gr.brutto.Koordynatorkę widziałam ze 2 razy,i raz jakiegoś faceta żeby coś tam podpisac. A wypłaty były po prostu śmieszne od 300zł do 200 pare za cały miesiąc pracowania po 8 godzin dziennie.Wg. moich obliczeń nawet przy tych stawkach jakie oni proponowali wychodziło mi więcej niż oni mi tej wypłaty dawali.Dlatego nikomu nie polecam tej firmy bo to są oszuści, którzy chcą pozyskac ludzi za marne grosze,ktore nawet nie wystarczą na opłacenie studiów tak w jak moim przypadku.pid

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie m.in mk kadry,manpower,tequila, nowa Era, real? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

ja rowniez pracowalam dla tej firmy na poczcie stawka?1 gr za list za zapieprz 6 h dziennie dostawalam 300-400 zl miesiecznie jak dobrze poszlo na kase czeka sie 2 miesiace a na ostatnia wyplate czekalam prawie 3 miesiace tak to jest jak sie zatrudnia koordynatorow idiotow studencikow od 7 bolesci (wyjatkiem byla koordynatorka na ktora ja trafilam potem byl idiota)a byly dziewczyny ktore 3 tygodnie niemogly sie doczekac umowy a jak dzwonily do koordynatora slyszaly ze jutro ze w przyszlym tygodniu i wogule tylko 2 poczty w polsce mialy stawke akordowa reszta godzinowa omijac z daleka wszelkich posrednikow a te firme w szczegolnosci ocenia ponizej niedostatecznej

a3

NIE POLECAM !!!!!! Co do pracy to mi akurat "posada" listonosza odpowiadala. Ale - kontakt z firma mk kadry jest zerowy. Dodzwonic sie nie mozna, a jak juz po paru dniach ktos odbierze to jest zly na caly swiat i zbywa Cie jak najszybciej potrafi. Firma nie poinformowala swoich pracownikow ze wraz z poczatkiem miesiaca mamy sie do pracy nie stawiac ( firma mk kadry podpisuje ze swoimi pracownikami umowy na okres 1 roku ). AAaaa no i rzecz najwazniejsza - WYPLATA OBIECANA JEST NA DZIEN 20 KAZDEGO MIESIACA. DZISIAJ JEST 24 A WYPLATY NIE MA. :(( .. :/// .. OD GODZINY 8 RANO NIKT, NAWET W PRUZKOWIE NIE ODBIERA TELEFONU I NIE ODPISUJE BA MAILE. Nie wspominajac ze praca jest za grosze .. UWAZAJCIE NA TA FIRME !!

j

ja również zraziłam sie to tej firmy,niebede sie rozpisywać bo szkoda słów n ten temat

Zostaw merytoryczną opinię o m.in mk kadry,manpower,tequila, nowa Era, real - Bydgoszcz

m.in mk kadry,manpower,tequila, nowa Era, real

m.in mk kadry,manpower,tequila, nowa Era, real