ZRB BKS

Bielsko

Opinie o ZRB BKS

anonim 2009-06-08 15:08:23
Praca ok. Zarobki na miarę wykonywanej pracy.
red50034 2010-08-08 19:50:03
moja opina jest fatalna dla zrb slabe zarobki
dziołcha 2014-04-03 19:13:37
Pracowałam w tej firmie na terenie fiata w denso jako zasilająca linie produkcyjne niecałe 4 lata. Przez 6 m-cy umowa zlecenie za 800 zł gdyż potrącali bilet za 200 zł. Później trzeba sobie WYWALCZYĆ umowę o pracę i wtedy najniższa krajowa 1200. Najlepsze były premie na świeta, zabierali z wypłaty a dawali bony. Wtedy również wychodziło 1300 (SZCZODROŚĆ pana kierownika). Z ręką na sercu nie widziałam gorszej firmy złodziejskiej. Denso płaciło na nas 2000 zł a BKS sobie te pieniążki zabierał. Zwolnią cię jeśli powiesz jak jest i chcesz coś wywalczyć. Tak było ze mną i z innymi dziś pozostali sami bojączkowie którzy boją się podnieść głos. (usunięte przez administratora)
Anonim 2014-11-05 23:03:39
Praca w BKSie nie jest jakaś super ciężka, może za wyjątkiem okresu postoju hal produkcyjnych. Prace wykonywane przez tą firmę są przeróżne i firmy zlecające dobrze za nie płacą ale do pracowników trafia już niewiele... Jest to w większości wina tego, że całe zyski idą na klub sportowy, jakiekolwiek inwestycje w firmie na sprzęt to mityczne i legendarne wydarzenia za którymi wzdychają chyba wszyscy pracownicy. Płaca nie jest ewidentnie adekwatna do wykonywanej pracy, dla nowych pracowników coś w okolicach 6.50/godz na rękę. Pracują tam tylko osoby przed emeryturą lub studenci, czasami ludzie którzy docelowo szukają innego zajęcia. Atmosfera w pracy fajna, ludzie fajni tylko pieniądze nie te.
fg 2016-04-19 22:59:34
w ogóle na halach produkcyjnych nie jest praca lekka @miriam, co do zasady. Mój znajomy poszukuje pracy i był zaciekawiony profilem firmy. Wiecie jaka panuje atmosfera pracy w ZRB BKS? Będę wdzięczna za info
Zostaw swoją opinię o ZRB BKS - Bielsko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZRB BKS