Hotel Conrad*** Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Hotel Conrad*** Sp. z o.o.

marka 2016-07-21 18:48
Umowy zlecenie, stres, złe zarządzanie
młoda 2016-09-24 15:56
Można tam popracować kilka miesięcy żeby zdobyć podstawowe doświadczenie. Jednak na dłużej to mi odradzali. Nie przekonałam się bo poszłam do innego hotelu w okolicy (lepsze pieniążki)
Pokasowali 2017-02-07 23:11
Nie sugerowal bym sie tymi opiniami. Bylo bardzo duzo negatywnych,zwlaszcza o dyrektorze o tym jak podrywa pracownice. Ktos musial to gdzies zglosic bo zostaly usuniete. Moja ulubiona opinia to bylo ze dyrektor zna sie na zarzadzaniu ludzmi jak na szamponach do wlosow xd (dodam ze widzialem iz jest lysy)
byly pracownik 2017-02-08 09:59
marne stawki, kiedy w Polsce właściciele zrozumieją,że ludzie powoli nie chcą pracować za 10 zł? Czasy,że człowiek pracował za wartość dwóch czekolad, się skończyły
anonim 2017-02-11 10:19
dyrektor zagląda w dekolty pracownic
anonim 2017-04-28 21:54
stawki marne, umowy zlecenia tam gdzie zgodnie z obowiązującymi przepisami powinna być nawiązana umowa o pracę, poza sezonem jeszcze gorzej
Lolek 2017-06-05 15:07
ale jednak tam ludzie pracują....sorki (z szacunku) "tyrają jak woły". Ale ten wpis z szamponem...;) nie mogę przestać się śmiać...;D
Alda 2017-09-17 22:12
Dlaczego są usuwane opinie każdy chce zoobaczyc w co się pakuje czasem szkoda czasu trzeba dac pracodawca do zrozumienia ze czasy białych murzynów już się skończyły.
były pracownik 2017-09-22 09:28
Dobre miejsce do zdobycia doświadczenia. Elastyczny grafik jak i poszczególni kierownicy. Brak szkoleń oraz systemu motywacyjnego, ale za to spokojne miejsce pracy. Polecam na poczatku drogi w hotelarstwie.
Zostaw swoją opinię o Hotel Conrad*** Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Conrad*** Sp. z o.o.