Opinie o Creandi Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Creandi Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Creandi Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Creandi Sp. z o.o. w Poznań

Czy Creandi Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Lucas Nowy wpis

Creandi nikogo już nie zatrudnia. Część pracowników została zwolniona, część przeniesiona do innych spółek tego samego właściciela. Firma istnieje tylko na papierze i nic poza tym.

Marta M. Nowy wpis

dlaczego w tej firmie jest taka duża rotacja pracownikow?

Igor Nowy wpis

Z własnego doświadczenia wiem, że jak człowiek przykłada sie do pracy to wszędzie będzie mu dobrze.

Aktualni pracownicy i broniacy tez nie podpisują sie imieniem i nazwiskiem. dlacego? Agencja i miejsce pracy jak każde inne. Zalezy kto czego oczekuje. po prostu nie jest w niczym wyspecjalizowana

Specjalista ds. Marketingu

Na spotkanie pan się spóźnił 20 minut, a rekrutował na inne stanowisko (handlowca).

Pytania standardowe, wcielanie się w role.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

To nie wygląda jak "tyle opinii", ale raczej jak jeden sfrustrowany pracownik, który szuka ujścia dla swoich negatywnych emocji obarczając winą pracodawcę

Pdk

To czemu się nie ujawniasz? Gdyby nie klienci po znajomości i po kosztach to niewiele by z tego zostało, a tyle opinii byłych pracowników chyba o czymś świadczy

wszystkie te komentarze to stek bzdur - zamiast podpisywać się: pracownik, były pracownik, obecny, nowa, stara etc proponuję się ujawnić, a nie wylewać anonimowo... wyjaśnijmy co kogo boli

Aktualny pracownik

Ostatni Happy Monday(Wednesday) - 31 maja(Orange Warsaw Festival), przedostatni - 9 maja(miejsce w parkingu podziemnym)

Potwierdzam, że Creandi rozwinęło skrzydła. Wiele ciekawych projektów również dla zagranicznych spółek (np w Norwegii). Atmosfera i ludzie zdecydowanie na plus. Całokształt dopełnia prywatna opieka medyczna,liczne wyjazdy integracyjne, zajęcia z języka angielskiego i cotygodniowe konkursy Happy Monday.

obecny pracownik

Komentarze powyżej to jakiś stek bzdur. Czuć frustrację byłych pracowników, którym nie spodobało się, że nowa władza zaczęła podważać status quo. Dzisiaj w firmie panuje świetna atmosfera. Realizowane projekty są coraz ciekawsze. Wszyscy gramy do 1 bramki. Być może z wami - byłymi pracownikami - by się to nie udało. Polecam odrobinę autorefleksji.

potencjalna pracownica

Na rozmowie odnioslam wrazenie, ze osoby rekrutujace nie mają pojecia o marketingu....

olbas

Firma fajna jeśli dopiero zaczynasz przygodę z agencją. Jest dużo profitow, ale z biegiem czasu coraz wiecej minusów. Przestarzałe metody marketingowe (marketing szeptany jest tu lekarstwem na wszystko), brak chęci do nauki nowych rozwiązan, niskie kompetencje osób decyzyjnych, uzleżnienie od grupy psp, duża rotacja pracowników, małe szanse na rozwój, nepotyzm, brak jasno określonej ścieżki kariery i obiecywanie złotych gór.

festiwal

ta agencja powinna się nazywać działem marketingu Naptisu i PrimeSoftu. Bez przyszłości dla osób które wiążą swoją przyszłość z praca w profesjonalnym marketingu i to bez znaczenia na jakim stanowisku. Bez komentarza zostawię kompetencje osoby zarządzającej.. ciekawie tez wyglądają sprawy odchodzenia pracowników - dziwna polityka w całej firmie.

kiedyś pracownik

Niestety Creandi nie jest firmą, w której można się rozwinąć. Można za to stracić nerwy. Nie jest to samodzielna agencja, działa pod skrzydłami primesoft (nepotyzm to dodatkowa słaba strona), która steruje jej wszystkimi działaniami i to się nie zmieni. Może komuś będzie pasowała praca pod kimś, kto nie ma kompetencji, jednak odejście w przeciągu ostatnich miesięcy z firmy połowy pracowników powinno dać komuś do myślenia. Wiele obietnic bez pokrycia i próby nieudolnej manipulacji ze strony "góry" to na pewno minusy. Kiedyś była przynajmniej fajna atmosfera. Generalnie jeśli ktos myśli o poważnej pracy, niech szuka czegoś innego.

nowa
@kiedyś pracownik

Nie zgadzam się z tym. Pracuję w firmie od trzech miesięcy i mam odmienne zdanie. Naprawdę fajny i zgrany zespół. Do tego dochodzą coraz ciekawsze projekty. Jestem naprawdę zadowolona.

Dawny pracownik
@nowa

Wypowiada się ktoś, kto w firmie pracuje od trzech miesięcy i nie zna poprzedniego szefa. Firma zmieniła się o 180 stopni - na gorsze. Kiedyś pracowało się tam super, szef był ogarnięty, siedział w biznesie wiele lat i nie trzeba było się za niego wstydzić. Potem to już hulaj dusza - to co było dobre w Creandi odeszło i nigdy nie wróci [*].

nowa
@Dawny pracownik

nie wiem kiedy skończyłeś pracę. Ja, tak jak napisałam, po tych 3 miesiącach jestem zadowolona. Nie słyszę też wokół marudzenia czy narzekania. Każdy ma prawo do swojej opinii. Mam nadzieję, że moja się nie zmieni:-)

Siwy dym

Zgadzam się z komentarzem wyżej. To co dzieje się w Creandi od roku jest godne pożałowania. Firma bez przyszłości i jakichkolwiek perspektyw. Osoby zajmujące niektóre stanowiska nie mają kompetencji do wykonywania swojej pracy.

Szadubaba o' baba

Festiwal, który tam trwa od prawie roku jest godny polecenia xD

Korpo

Wiesz co, no jest to praca na pełen etat, nie wiem skąd wziąłeś info że może być inaczej, w sensie jesteśmy dorośli, generalnie chodzi o to, że każdy z nas chce pracować na zawsze już, nie ma powodu pracować krócej

rekrutowany

Proces rekrutacji prowadzą w dziwny sposób. Na umówione spotkanie pan spóźnił się 20 minut. Okazało się, że rekrutuje na inne stanowisko, niż składałem CV (nie poinformował mnie o tym w zaproszeniu, nie było ono atrakcyjne). Zapewniał o kontakcie w określonym terminie i się nie odezwał. Cóż - nie mam pretensji, że nie chcą współpracować akurat ze mną, ale przyzwoitość wymaga, żeby wywiązywać się z zapewnień.

elemorele

student - widać że marketingowa gatka...

ciekawe

Czy podzieli się ktoś informacją, ile w Creandi zarabia copywriter?

Zostaw merytoryczną opinię o Creandi Sp. z o.o. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Creandi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Creandi Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Creandi Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 87 ocen.
  • Perkuna 25
    61-615 Poznań