SPECMA HYDRAULIC POLSKA SP. Z O.O.

Stargard Szczeciński

Opinie o SPECMA HYDRAULIC POLSKA SP. Z O.O.

mag 2015-06-02 17:48
POSZUKUJĘ PRACY CZY SĄ JAKIEŚ ETATY.
Klaudia 2017-05-18 16:19
Nie polecam. Mój mąż tam pracował. Mobbing, wyzysk za 1800. Jedna przerwa na cały katorżniczy dzień pracy. Monitoring każdego ruchu pracownika, z tego co wiem jest licznik czasu w toalecie. Koszmar.
Maż z pracy przychodził jak cień. Nie polecam nikomu.
blockbuster 2017-06-19 12:34
Nie polecam kolejny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w firmie co jakiś czas podwyżki ..ale tylko obowiązków!!!! kasa 1700 po roku 2100 co w tych czasach jest jakimś żartem
Specma 2017-06-24 20:00
Nie ma
tomtom 2017-08-14 14:57
sa bo nikt tam nie chce robic za 2 tysie po roku czasu hehe Ta firma i kierownictwo to jakis zart
ślonsok 2017-09-13 11:41
Nie zgodzę się z powyższą opinią. W niemieckim obozie można było przynajmniej zarobić parę groszy :) Na poważnie, firma podobna do każdego innego kołchozu w Stargardzie. Płacą tak jak wszędzie dookoła, ciągle dokładają obowiązków, niechętnie szkolą pracowników ( zapomnijcie o papierach UDT, z łaską zrobią wam wewnętrzne uprawnienia) czasu potrafią pilnować co do minuty ( nie waż się zejść 2 minuty wcześniej, bo w..), komunikacja biura z produkcją to porażka, no i oczywiście osoby życzliwie donoszące na współpracowników są bardzo cenione przez szefostwo.. Z dobrych stron to na pewno to, że atmosfera jest całkiem wporządku, współpracownicy w przeważające większości to sympatyczni ludzie, liderzy poza drobnymi wyjątkami też są całkiem ok. Na mobbing ciężko mi narzekać, bo ja się z nim osobiście nie spotkałem, może na innych działach..
Pracownica 2017-09-20 03:44
O Jaa. Ktoś usunął mój komentarz. Nie ma wolności słowa.
Zostaw swoją opinię o SPECMA HYDRAULIC POLSKA SP. Z O.O. - Stargard Szczeciński
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPECMA HYDRAULIC POLSKA SP. Z O.O.