Opinie o Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sprzedajemy.pl Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. w Wrocław

Jeśli już o ogłoszeniach mowa to wiecie może gdzie można teraz znaleźć te bezpośrednio o pracę przy portalu? jakoś inne poboczne misie teraz wyświetlają a ciekawa jestem ile osób w praktyce w nim pracuje. jakie trzeba mieć kompetencje by moc dołączyć? to głównie dział IT?

Oleg Nowy wpis

Jestem juz pare lat czlonkiem Sprzedajemy.pl i powiem otwarcie jeszcze nigdy niczego tu nie sprzedalem ani nie kupilem.Portal pokazuje wciaz archiwalne ogloszenia,bez zadnej selekcji. Jest na tyle nieinteresujacy ze malo kto tam zaglada.Nie ma mozliwosci wysylki i oplaty ktora sprzedajacy otrzyma dopiero jak przesylka dotrze do odbiorcy, wzorem OLXa. Jest nieczytelny i malo przyjazny. Jedyny plus to ze ogloszenia w kazdej kategorii sa darmowe i mozna ich zalaczyc dowolna ilosc! Kiedykolwiek znajde tu cos ciekawego to po przeszukaniu wszystkich ofert okazuje sie ze ogloszenia wogole nie ma albo jest juz od paru lat nieaktualny.To jest bardzo wkurzajace!

Czy rozmowa rekrutacyjna w Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Anna Nowy wpis

Jest to uzależnione od wymagań jakie stawiane są kandydatom w ramach procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko. W przeważającej części procesu jest to rozmowa w języku polskim. Możliwe jest jednak sprawdzenie podstawowych umiejętności posługiwania się językiem angielskim.

Zuza Nowy wpis
@Anna

Dzień dobry, a znajdę gdzieś aktualne rekrutacje? Nie wiem, czy nie prowadza państwo aktualnie żadnych naborów, czy to ja po prostu nie widzę informacji na ten temat? :) Chodzi mi głównie o stanowisko związane z e-commerce lub obsługą klienta. Tak dopytam jeszcze, jakie doświadczenie jest preferowane? Osoby studiujące mają szanse na stanowisko w firmie?

Cześć, jestem zainteresowany pracą na stanowisku Kierownika Sprzedaży, może orientujecie się, z jakiego powodu stanowisko jest wolne? Ktoś zrezygnował przez warunki, czy może firma ma jakieś oczekiwania, którym nie każdy sprosta? ;) Pisza o wyjątkowych możliwościach rozwoju, nie spotkałem się nigdy z takim określeniem, możecie rozwinąć, jakie to możliwości? Wynagrodzenie jest konkurencyjne? Co z podwyżkami, premiami?

Justyna

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie serwisem Sprzedajemy.pl. Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska kierownicze. Możliwe, że doszło tutaj do pomyłki lub dotarł Pan do oferty archiwalnej.

@Justyna

Nie widzę tej oferty, ciekawe jak dawna była? Kiedy ostatnio takie rekrutacje były prowadzone? Zastanawiam się także czy najpierw nie szuka się kogoś od środka? Czy prowadzone są nabory wewnętrzne?

Justyna

Nie prowadziliśmy w ostatnim czasie naboru na stanowisko kierownika ds. sprzedaży. Nabór rzeczywiście był, ponad rok wcześniej, ale wewnętrzny. A więc odpowiadając na pytanie, tak tego typu działanie jest standardem.

Firma Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Senior fullstack PHP Developer. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
bolo

jakaś chyba bujda,dodalem ogłoszenie i juz po 2 minutach 30 wyświetleń.przekręt myśle jakich mało aby naciągac

Katarzyna

Widziałam, że w opiniach narzekali tutaj na administrację portalu i z ciekawości chciałam się zorientować w warunkach zatrudnienia, więc znalazłam ogłoszenie na speca od administracji ale niestety nie było podanej stawki... Ktoś przybliży aktualne zarobki? Jak praca samego portalu od tej perspektywy obecnie wygląda? Widziałam w zakresie obowiązków obsługę korespondencji od klientów, wystawianie faktur itp..

nik

(usunięte przez administratora) tzw. administrator usuwa niewygodne i prawdziwe wpisy.Ja dalej będę wklejał. Uwaga na ten portal:sprzedajemy.pl!!! Zamieściłem ogłoszenie,ale zostało usunięte i wymyślono,że nie odpowiada regulaminowi.Oczywiście zapłaciłem,ale zwrotu pieniędzy nie ma.Zero odpowiedzi,cisza.To po prostu portal,który żyje z (usunięte przez administratora) i złodziejstwa!Ciekawe,dlaczego nie zainteresują się tym stróże prawa?

Najgorsza strona w jakiej dodawałem ogłoszenie. Czepiają się o byle co wcale racji nie mając. Ale jak się zapłaci to łamanie regulaminu i mi pasuje. Coraz mniej ogłoszeń mają na tej stronie . Konkurencja ich zje.

xxxxx
@Marek

i bardzo dobrze, niech ich zje konkurencja. Ja życzę im wszystkiego najgorszego za bezpodstawne usuwanie ogłoszeń.

Wojtek
@Marek

Bydlaki usunęli mi ok. 60 ogłoszeń-argumentuajc,że skargi,jakiś brak dostaw etc.;to dlaczego mi nic nie wiadomo,w wiadomościach jest OK!!

Daro
@Marek

Od kilku lat dodaję aukcje u nich i nie mam problemu. OK, raz się przyczepili do napisu PROMOCJA na zdjęciu. Podobno dlatego, że za wyróżnienia potem nikt nie płaci. W sumie ma to sens. Za darmo tego nie robią. Odpisywała mi jakaś p. Ania, dość rzeczowo. Po usunięciu napisu aukcja wróciła na miejsce. Trochę rzeczy sprzedałem, wystawiam za darmo. Mi pasuje. Skoro tyle lat przetrwali - szybko się nie zwiną.

Wojtek
@Marek

Tak zgadzam się w 100% - sam doświadczyłem blokad bez powodu.Brak profesjonalizmu i olewanie chlebodawcy,ogłoszeniodawcy!! Totalny bałagan i brak wiedzy,spowodował u mnie spore straty finansowe-nie ma strony,do dialogu w tej śmiesznej spółce z o.o.zero do potęgi. Nie polecam marnowania tam kasy,czasu i mnóstwo nerwów!!!

Karol
@Wojtek

Wyzwiska pod adresem pracowników portalu są zdecydowanie nie na miejscu.

Zostałem (usunięte przez administratora) wpłaciłem pieniądze a nie otrzymałem towaru co robić w takim przypadku

Hanna
@Piotr

napisac pewnie reklamacje, tylko nie tutaj a pisemna najlpeiej na podany adres mailowy na sklepie i moze to pomoze. Sklep nie ma jakiegos regulaminu co trzeba zrobic w przypadku reklamacji ? sprawdz prosze!

Daro
@Hanna

To nie sklep, tylko serwis ogłoszeniowy. Oni nie sprzedają tego towaru. @Piotr powinien napisać do komkretnego sprzedawcy i jak nie ma odpowiedzi to do platformy. Zazwyczaj trzeba tez zgłosić na policję, bo skąd jakiś ziomek w sprzedajemy.pl ma wiedzieć co i jak

Magdalena

Ta opcja dla firm, używaliście tego? Jest abonament, ale nie ma umów, żeby można było zrezygnować kiedy się chce. Ale skoro nie ma umowy, to skąd wiadomo, co za ten abonament będę miała? Pytam, zanim napiszę do nich, lepiej wiedzieć w praktyce jak jest.

Rafael
@Magdalena

Nie musisz podpisywać umowy, bo kupujesz usługę i płacisz za nią np za miesiąc z góry. Tak jak nie podpisujesz umowy z serwisami video (Netflix, HBO itd.). Wszystkie informacje dotyczące pakietu dla firm znajdziesz na stronie przed zakupem. W razie wątpliwości możesz zostawić kontakt - oddzwoni do Ciebie handlowiec i odpowie na wszystkie pytania. Jeśli po miesiącu uznasz, że to nie dla Ciebie - po prostu nie opłacisz na kolejny miesiąc konto wróci do "zwykłego". Jeśli Ci się jednak jak sporej części spodoba - możesz opłacić z góry za dłuższy okres i zyskać dodatkowy rabat.

burekx

Najgorsza administracja jaką spotkałem, zrzucają ogłoszenia które nie łamią regulaminu, nie dają żadnych odpowiedzi na emaile ani na wiadomości, jak jest (usunięte przez administratora) to i tak nic z nim nie zrobia mimo tego że w kilku znajomych zgłaszaliśmy gościa to i tak on ciągle był i oszukiwał, czasami odświeżam swoje ogłoszenia i tez z d00py je zrzucają bez podania przyczyny! ten regulamin znam praktycznie na pamięć i wiem że nigdzie moje ogłoszenia nie łamią regulaminu ale piszą i tak że łamie gdzies regulamin! do tego te zasięgi, tragedia, mało kto widzi ogłoszenia a i tak trzeba czuwać bo ci je zrzucą zaraz, bezsensowny serwis, już na facebooku gdzie nie zrzucają za nic i możesz co 7 dni a nie co 7 tygodni odświeżyć jest o wiele lepiej a wyświetlenia na zwykłym ogłoszeniu to czasami 5 tys + miesięcznie

luki
@burekx

dokładnie mam to samo, również moderatorzy zrzucają moje ogłoszenia, dlatego przestrzegam dla osób którzy chcą dodać wiecej niż jedno ogłoszenie niech omijają tą platformę szerokim łukiem. Moderatorzy i administratorzy to totalne łby który bez jakiego kolwiek powodu ściągają ogłoszenie. Nie polecam!!

@burekx

Miałam tak samo. Tylko odświeżyłam swoje ogłoszenie, bo kończyła się ważność i zaraz cyk, skasowane, bo łamie regulamin :D a co śmieszne w serwisie jest kilka osób, które ogłaszają się z tym samym co ja i mimo zgłaszania, moderator ich nie kasuje. Nawet podejrzewam, że to jacyś jego uprzywilejowani znajomi. A mnie usuwa żeby tamci nie mieli konkurencji. Ja łamię regulamin, ale oni nie łamią, mimo że ogłaszają się z taką samą usługą co ja (!!!). Portal sprzedajemy jest gorszy od olx. Aż dziwi mnie, że niektórzy go tak polecają na różnych forach...

Bill

Jakie ogłoszenia wrzucałeś?

Sprzedający

Porażka!!! Moderator usuwa ogłoszenia zamieszczone zgodnie z regulaminem. Nie odpowiada na e-maile przez co taki portal nie powinien istnieć!

Rekrutujący

Brałem udział w rekrutacji na sprzedawcę, po kilku rozmowach i wykonaniu zadania rekrutacyjnego - cisza. Zero odzewu, brak informacji, a nawet najprostsza wiadomość, że jednak nie będą chcieli podjąć współpracy, to jest dla nich za wiele!!! Żenada!

Tz87

Witam czy kogoś tak jak mnie (usunięte przez administratora) gość o Niku Mariusz.Czyżewski7 tel. 789097339 gość sprzedaje wiatrówki których niema robisz mu przelew i od tego momentu niema z gościem kontaktu nie odbiera nie odpisuje A sprzedajemy to lipny portal zostajesz (usunięte przez administratora) zgłaszasz to a gośc dalej wystawia towar!

Krupeczka
@Tz87

Dlaczego tego nie zgłosisz na policję?

KtośKtoTaki

Najgorsza strona tego pokroju, nie intuicyjna, ciężka w obsłudze, długo się ładuje, sama zmienia sobie lokalizacje z każdą następną stroną, nie wiem (usunięte przez administratora) co co oni pieniądze biorą

Mistrz

Prawie wszystko w PL jest bezprawne. Podkreslam prawie. Znamy powiedzenie; I poznacie prawde a ona was uwolni. I do tego nawoluje. Jak dlugo bedziemy tolerowali bezprawie tak dlugo bedziemy mieli to co mamy ale gorzej. Mam na mysli w biznesie ale tez i w polityce. Prawo = umowa, zgoda. Narzucenie, wbrew twojej woli = bezprawie. Mnie mozna zdybac na neon24.pl pod tym samym nick. Dzialalnosc zgodnie z prawem sluzy kazdemu oprocz przestepcow. Dzialalnosc przestepcza jak czyli narzucanie i wbrew prawu sluzy tylko przestepcom. Ogolnie mowiac to mozna i trzeba sie wziasc za firmy i tu celowo nie wymieniam nazw, i pociagnac je do odpowiedzialnosci. A mysle aby sie zjednoczyc w mala grupe i dac firmom oszukujacym oferte aby zaprzestaly bezprawia gdyz grozi im utrata statusu i inne powazne konsekwencje ekonomiczno prawne. Podstawa prawna jest jak wyzej ale tez powolamy sie na procedury UCC. Dodam ze te ciasteczka, wymuszenie podawania numerow telefonow a nie kazdy wogole ma telefon, powtarzam nie kazdy ma telefon. TO wszystko jest bezprawiem. Umowa = prawo. Kazdy bandyta, narzuca swoja wole na swoja ofiare. Zbiezmy sie pare osob i wypracujmy najlepsze metody. Nie proponuje polowania na czarownice ale aby przywrocic prawo. Prawo jest proste ale trzeba je przywrocic, i na to trzeba ludzi.

Tz87

Czy od kogoś jeszcze wyłudził pieniądze gość o niku Mariusz.Czyżewski7 tel789097339 temat dotyczy wiatrówek nie istniejących typu slavia 630 czy łucznik 87

Amelia

Moderator kasuje mi moje ogłoszenie, bo wg niego jest niezgodne z regulaminem. Co zabawne po wpisaniu w wyszukiwarkę pojawia się wiele ogłoszeń z tą samą usługą co moja i one nie są kasowane. Wszystkie te ogłoszenia zgłosiłam i część została skasowana (dopiero po moim zgłoszeniu, no bo czemu inni mogą się ogłaszać, a ja nie?). Ale co dziwne kilka ogłoszeń zostało, mimo że te osoby łamią regulamin (moje ogłoszenie z identyczną usługą zostało usunięte!). Tak więc ten portal to jakiś koszmar. Moderator ma swoich uprzywilejowanych użytkowników i im nie kasuje ogłoszenia. Ja dam swoje ogłoszenie z taką samą usługą i cyk, zaraz skasowane: "twoje ogłoszenie łamie regulamin". Nawet pisałam w tej sprawie do administratora olx ale totalna olewka.

@Amelia

*Oczywiście w ostatnim zdaniu chodziło mi o portal sprzedajemy. Pisałam do administracji sprzedajemy i totalna olewka. Uprzywilejowani użytkownicy mają swoje ogłoszenia dalej. A moje z taką samą usługą (rozwiązywanie zadań) jest kasowane parę minut po dodaniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Sprzedajemy.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sprzedajemy.pl Sp. z o.o.?

Sprzedajemy.pl Sp. z o.o.
  • Swojczycka 38
    51-501 Wrocław
  • NIP: 8951973396 KRS: 0000356639

Sprzedajemy.pl Sp. z o.o.