Dobrosławów

Dobrosławów

Opinie o Dobrosławów

stała klientka 2011-01-14 14:31:58
Jestem stałą klientką sklepu "Dobrosławów " przy ul. Okulickiego i zgłaszam sprzeciw do komentarza Pana [usunięte przez moderatora].Panie pracujące w wyżej wymienionym sklepie są miłe, uprzejme i uśmiechnięte.Zawsze doradzą, nigdy nie zwracają się do klienta opryskliwie, wręcz przeciwnie.A że czasami wyjdą na papierosa to przerwa im się należy, ale nigdy nie jest tak, że kolejka stoi a ich nie ma.A co do Pana [usunięte przez moderatora] to Pan jest osobą bardzo konfliktową i niejednokrotnie bez powodów wytrząsał się nad Paniami tam pracującymi, z wiecznymi pretensjami bez powodów.Życzę tym Paniom milszych klientów niż Pan [usunięte przez moderatora], bo naprawdę nie można złego słowa na nie powiedzieć. dlatego robię tam zakupy i jestem zadowolona z obsługi no i oczywiście z asortymentu, bo wyroby są naprawdę bardzo smaczne.
Zostaw swoją opinię o Dobrosławów - Dobrosławów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dobrosławów