traffic club - wrocław

Wrocław

Opinie o traffic club - wrocław

anonim 2011-04-13 23:35
nie polecam pracownik się w ogóle nie liczy nie jest szanowany ma się go za nic!!! pomijam już kierowniczkę salonu od której humoru zależy czy dzień pracownika będzie miły czy do niczego nie polecam!!!
anonim 2011-09-15 22:51
zgadzam się z komentarzem powyżej!!!! NIGDY nie znałam tak bezczelnej humorzastej i egoistycznej osoby na stanowisku kierownika!!!! nalepiej wysługiwać się ludźmi którzy dostają śmieszne pieniądze!!proponujecie:Atmosfera pracy, pakiet socjalny oraz troska o właściwą motywację w zespole sprawia, iż praca w Traffic Club uważana jest za prestiżową. Stworzone przez nas warunki działania pozwalają stymulować rozwój pracowników oraz przyciągać zarówno specjalistów, jak i ludzi z niewielkim doświadczeniem, lecz dużym potencjałem.
Potwierdzeniem tego są organizowane staże oraz praktyki będące nierzadko wstępem do późniejszej współpracy w Traffic Club. Pracę dla Traffic Club wyróżnia także duża samodzielność w zakresie przydzielanych zadań, duch współpracy w zespole oraz miła atmosfera. Miła atmosfera???? PYTAM GDZIE????Nigdy więcej pracy u was!!! odradzam wszystkim znajomym...
Zostaw swoją opinię o traffic club - wrocław - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie traffic club - wrocław