Prywatny Zakład Oczyszczania Miasta Waldemar Strach

Konopiska

Opinie o Prywatny Zakład Oczyszczania Miasta Waldemar Strach

Olek 2015-08-14 18:42:21
Nie polecam pracy w tej firmie. Okradają swoich pracowników, zabierają z wynagrodzenia, które dają pod tzw. stołem 30 złoty na ubezpieczenie komunikacyjne. Właściciel to zwykły prosty cham.
omen 2016-07-23 09:39:38
zlodzieje i nic wiencej 1250 zl na renke reszta pod stolem zabieraja pieniace za byle co kierowcy maja 3000zl na miech sortowacz 1250 jak jada na rejony maja takie same nadgodziny od 16:00 a pracuja tak samo
krzychuś 2016-10-27 21:56:49
Pracowałem w tej firmie, oficjalnie najniższa stawka, pod stołem reszta z której potrącają co chcą, nie zawsze płacą za nadgodziny, uzależnione to jest od przywożonego tonażu śmieci. Nie wiadomo którego z właścicieli słuchać. Chaos organizacyjny i wypadki w firmie. Nie polecam pracy w tej firmie.
Zostaw swoją opinię o Prywatny Zakład Oczyszczania Miasta Waldemar Strach - Konopiska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prywatny Zakład Oczyszczania Miasta Waldemar Strach