FARAD-BAU

Katowice

Opinie o FARAD-BAU

anonim 2011-04-18 19:27:19
No nie wiem... współpracowałem z nimi w ubiegłym roku, rozliczyli się co do złotówki. Pomimo problemów jakie mieli, nie wiem jak teraz. Płacili w ratach, ale nie mogę narzekać.
Pyku 2011-07-01 22:01:15
pracowałem dla nich ok. 2 m-ce i się nie rozliczyli nawet w 20%. Zresztą nie tylko ze mną. Działają teraz w Gdańsku i pewnie rolują innych.
XXX 2011-10-26 08:28:59
Pamiętam, że bez wypłaty polecieli tylko złodzieje elektronarzędzi, przewodów, paliwa, portweli i telefonów z szatni swoich własnych kolegów z pracy. Faktycznie tacy super przodownicy pracy otrzymali należyte wynagrodzenie czyli 0 pln. Ps. zapomniałem o pijusach. Pozdrawaim.
ja 2012-05-18 18:07:27
Pracuję z nimi od sierpnia 2011, nie mam powodów do narzekań... zastanówcie się lepiej, czy aby napewno pracowaliście. Widzialem mnóswo takich co chowali się po kątach z fajką, ale po wypłatę byli pierwsi.
pono 2012-05-24 21:43:50
stary ja tesz tam pracowałem własnie w sierpniu asz do listopada i cieli mnie w hyja na hajs ciekawe kto to napisal(usunięte przez administratora)
lokis 2012-05-24 22:19:47
...dla Farad Bau szykuję... MEGA_SURPRISE,coś w stylu spowiedzi agenta Tomka...kolegi z PG(wydział przestepstw gospodarczych), w szeregach ich pracowników.Może jeszcze nie było? ,ale już wkrótce będzie o nich bardzo ,bardzo głośno!!!...;) Pozdro dla zarządu.!
były 2012-08-14 08:08:47
kanciarze. płacić nie lubią. nie polecam.
oszukany 2013-05-23 21:32:58
Tyle ile ci naobiecuje (usunięte przez administratora),to ci nawet nikt połowy nie da. Ciekawa praca, prawie jak w obozie,najlepiej po 12 godz, może na umowę,a może nie?(usunięte przez administratora)? bo tam dawali jeść i dach nad głową,a tu nie. Co prawda jest też podobieństwo, i tamci i oni też nie płacą. Zresztą to żadna tajemnica że wiszą jakieś 1,5 miliona,nie licząc drobnych, co im oczywiście nie przeszkadza wozić się wypasionymi furami i robić dobre wrażenie. Pewnie do czasu aż ktoś się wk...i i zrobi z kanciarzami porządek. Zresztą już pozakładali kolejne spółki,taki sposób na życie na cudzy koszt. Ciekawe co teraz obiecują kolejnym frajerom? Zdecydowanie nie polecam, no chyba że inspektorom PIP i skarbówki. aha,często zmieniają miejsca działalności,wcześniej Katowice,potem Gdańsk Heweliusza,teraz drugi koniec Gdańska na Piekarniczej.
ciekawe 2013-06-11 19:45:32
Teraz naciągają elektryków do pracy w niemczech,ale co ciekawe pod inna nazwa jako strefamaszyn. ciekawe kiedy będą oszukiwać ludzi pod kolejna firmą rafała w. jakos tak wab czy cos.
Koleszka 2013-07-30 11:53:47
nor - 2013-07-02 09:57:40

oszukany, z jednej strony piszesz, że dostajesz połowe tego co obiecują, a z drugiej, że nic nie płacą. To nie działa tak, że przed praca podpisujesz umowę z farad-bud z konkretna stawką?
Poprosze o kontak osobe która dobrze zna co i gdzie w tej firmie się dzieje (usunięte przez administratora)
oszukany 2014-02-17 11:20:05
Cłopie ty sie zapytaj czy wogole sa w tej firmie płace. Umowa? chyba śnisz. Premie? ahahah

Robilem jakis czas z ta firma, zostałem oczukany na jakies 7 tys.
oszukany 2014-02-21 13:27:21
Może nie o tej firmie myślisz, działali pod nazwa firmy: strefa maszyn

Anonim 2014-12-20 16:18:13
Prezesami są te dwa grybasy Darek i jeszcze jeden??
wacek 2015-01-07 21:56:01
i jeszcze pięciu
wacek 2015-01-07 21:57:45
jeszcze Kacper, Melchior i Baltazar no i jeszcze Atos Portos i Aramis
maniak 2016-08-18 12:31:14
Obecnie ci szemrani prezesi dzialaja np. jako RPX w gdansku. im wiecej odnajduje o nich informacji, tym bardziej jestem przerazona tym, jakie walki robia. snu spokojnego juz nie maja... :)
Społeczeństwo 2016-08-18 22:13:50
Witam. Poszukuję jakichkolwiek informacji na temat tej spółki oraz osób z nią powiązanych (trochę tego jest). Zalegają mi sporo kasy za usługi. Z informacji, które dotychczas uzyskałem... Powiązani są, m.in. z firmą Farad-Bau - Katowice, Gdańsk, Krosno (można znaleźć na gowork + KRS). Na terenie, który mnie interesuje, ich współpraca ma miejsce z firmą Invest-Bud z Tczewa. Prezesem firmy RPX jest niejaki Andrzej P. (z tego, co ustaliłem jest to tzw. "słup"). Odsyłają mnie do nieoficjalnych "prezesów": Dariusza Sz. oraz Rafała W.
Proszę o jakiekolwiek informacje w sprawie tej firmy oraz jej "prezesów".
Zostaw swoją opinię o FARAD-BAU - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FARAD-BAU