Platinum Palace Wrocław

Wrocław

Opinie o Platinum Palace Wrocław

agnieszka1989 2016-03-17 13:36:17
Pracuję tu od niedawna zespół i atmosfera w pracy bardzo dobra. Każdy angażuję się w swoją pracę i wie co ma robić. Jest nowa Pani Dyrektor, która potrafi zarządzać ludźmi i obiektem. Polecam prace w Platinum Palace :)_
Pracownik 2016-03-17 20:34:14
Praca w Platinum Palace bardzo mi odpowiada. Miła atmosfera, sympatyczni współpracownicy. Ludzie ze sobą współpracują i chętnie pomagają sobie nawazajem.
kasia 2016 2016-03-24 20:34:38
Nie rozumiem tych złych wpisów bo ja pracuję bardzo dlugo w tym hotelu i zarówno atmosfera, ludzie z którymi pracuję jak również wlaściciele uważam że są naprawdę super, a goście którzy nas odwiedzają mile nas witają!
klik 2016-04-11 09:18:40
a ja mysle, ze wszystkie niepochlebne opinie wypisuja osoby, ktore juz tam nie pracuja i chca sie odgrysc... taka niestety jest polska krew, ze zawsze trzeba oczerniac cos w czym sie juz nie uczestniczy.
a pracownicy swieci nie sa, sam wiem, ze zdarza mi sie zalatwiac sprawy sluzbowe w czasie pracy i wychodzic szybciej kiedy mozna pod kadym pretekstem...;P
x 2016-04-12 11:01:15
a spa prowadzi firma zewnetrzna. to oni rekrutuja i zatrudniaja sami (way spa - pan klement )
hotel nie ma z nimi nic wspolnego.
ktosik 2016-06-03 17:58:39
Jesli chodzi o spa w hotelu to jak ktos napisal wlascicielem nie jest Pan Klement i firma to nie WaySpa tylko AKM i wlascicielem jest kto inny. A Pan Klement jest tylko przez tego wlasciciela reprezentujacym i generalnie to takie same rzady jak wczesniej. Hotel powinien sam zatrudniac masazystki itp.
Rom 2016-10-18 22:47:15
Nie jest wazne kto jest właścicielem spa, ważne jest to w jaki sposób pracownicy do tego podchodzą, do pracy tam i nie mozna im niczego zarzucić, normalna sprawa i dobra firma, to musimy wiedzieć przecież
Zostaw swoją opinię o Platinum Palace Wrocław - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Platinum Palace Wrocław