Fabryka Kotłów "SEFAKO" S.A.

Sędziszów

Opinie o Fabryka Kotłów "SEFAKO" S.A.

Damcyk 2009-09-09 19:02:44
Sefako to firma z bardzo dużym potencjałem jeżeli chodzi o możliwości produkcyjne wynikające z wyposażenia. Bardzo ważną składową potęgi Sefako jest również kadra: szeregowa produkcyjna, inżynieryjna i zarządzająca, z którą bywa różnie - znajdzie się tam ludzi mądrych i pracowitych a także leniwych obiboków, którzy przeszkadzają w rozwoju zakładu. Zarobki są zróżnicowane w zależności od rodzaju stanowiska oraz hierarchii wynikającej ze struktury firmy.

Powyższy opis jest bardzo ogólny, wynika on z obserwacji, które poczyniłem podczas odbywania tam praktyki dyplomowej.

Pracownik 2010-10-09 16:21:19
Zarobki marne a jeszcze jak sie nie ma pleców to jeszcze marniejsze. Tam ręka rękę myje. Niektórzy żyją od premi do premi, a ci w biurze a to nowe meble a to inne pierdoły. Zarząd SEFAKO zastanówcie sie!!!
Weź tu utrzymaj rodzine 3-osobową TRAGEDIA !!! Brak słów na tą politykę tzw. "pociotek"
anonim 2010-10-26 12:47:15
pracowałem w sefako jako umysłowy... kasa nie tak zła .. ale te układy ...
Leon 2010-11-11 09:04:22
Zarobki na sefako to tragedia za ciezką pracę fizyczną minimalna krajowa to żart tam pracownk zarabia tyle co sprzątaczka ta fabryka w mieści nie miała by racji bytu bo nikt by z łóżka nawet nie wstał za takie pieniądze a robi się na tych jelenii co są u góry
Adolf 2010-11-13 09:25:59
Sefako - najniższe zarobki na świecie
Życzliwy 2011-01-03 20:24:39
z tego co się orientuje, to na SEFAKO kierownicy niektórych wydziałów robią w (usunięte przez administratora) pracowników. Te wyrobione normy i nadgodziny (zwłaszcza pieniadze za nie) nie trafiaja do was tylko do kieszeni brygadzistów i kierowników. A do tego dyrekcja nie do końca orientuje się w tym wszystkim co tak naprawde sie dzieje. Proponuje wam wzniecić bunt. Wszystkich pracowników nie zwolnią a dopóki nie zaczniecie walczyć o swoje to nadal będzie tak jak jest. Proponuję wytypować przedstawicieli którzy pójdą do dyrektora i porozmawiają o tym co się dzieje. NAJWAŻNIEJSZE TO ZACZĄĆ DZIAŁAĆ!!
anonim 2011-01-24 08:57:27
Życzliwy - 2011-01-03 20:24:39

z tego co się orientuje, to na SEFAKO kierownicy niektórych wydziałów robią w(usunięte przez administratora) pracowników. Te wyrobione normy i nadgodziny (zwłaszcza pieniadze za nie) nie trafiaja do was tylko do kieszeni brygadzistów i kierowników. A do tego dyrekcja nie do końca orientuje się w tym wszystkim co tak naprawde sie dzieje. Proponuje wam wzniecić bunt. Wszystkich pracowników nie zwolnią a dopóki nie zaczniecie walczyć o swoje to nadal będzie tak jak jest. Proponuję wytypować przedstawicieli którzy pójdą do dyrektora i porozmawiają o tym co się dzieje. NAJWAŻNIEJSZE TO ZACZĄĆ DZIAŁAĆ!!

taki brygadzista bez szkoły ma tyle kasy co miesioc co dyrektot,niech w koncu bedzie jakis porzodek
inis 2011-01-27 13:29:22
W#itam!
Czy ktoś się orientuje ile zarabiają strażnicy na Sefako?
Jakie wymagania to wszystko wiem, Czy zna ktoś nazwisko szefa ochrony????
gosc 2011-02-06 18:33:56
chyba 1 tys
anonim 2011-08-23 02:49:05
Crisolla - 2010-06-29 09:00:52

zarobki (usunięte przez administratora) . 8 zł brutto na godzine czyli 5,60 netto. smieszne pieniadze. jak ktos ma rodzine to jak ma zyc przez miesiac za 1000zl?
niech sie wladza sefako zastanowi co reprezentuje.

Nie podoba sie? Znajdz sobie lepsza prace. Skoro Cie nie stac na znalezienie lepszej pracy, to znaczy, ze tylko na taka Cie stac. Sam sobie jestes winien. Znales warunki jak tu przychodziles. miej pretensje do siebie.
:))) 2011-09-21 18:30:05
Sefako to była moja pierwsz poważna praca... jestem po studiach technicznych ... pracowałem w marketingu i miałem 1700 zł + mieszkanie służbowe .. czy tak źle na początek ?? teraz już nie pracuję w Sefako, od ponad roku :) ale napiszę to.. miejscowi nie mają wyboru... chyba że chcą to niech uciekają ... wiem że są układy i układziki... całe klany :) ale tak jest chyba wszędzie no a w Sędziszowie to już nagminne :) pozrdawiam :) męczcie się dalej i biadolcie :) to wychodzi wam najlepiej
miedz 2013-05-13 14:08:50
ludzie sukcesu i to kumotry innych kumotrów
dss 2013-06-28 11:20:10
alfa 2013-07-04 07:59:16
2100 na reke
jaro 2013-07-04 11:05:12
zarobki są różne zależy od stanowiska od 1200 w górę
nemo 2013-07-05 17:04:04
jak ja pracowałem (teraz już nie pracuję w sefako, wyporowadzka do innego miasta) to były premie, bony, jakaś kasa na wakacje, teraz nie wiem jak jest.W sefako pracowało mi się dobrze, ludzie wiadomo jedni szanowali pracę, ale byli i tacy co się obijali. Zarobki były ok jak dla mnie, ok. 1800 na rękę
kusinsky 2013-11-18 08:38:30
Zarobki w SEFAKO są różne. Jak jesteś tępy, bez szkoły i zawiesza ci się procesor po każdej najprostszej czynności i oprócz tego nie masz znajomości to zarobisz 1000PLNówa jeżeli jesteś kumaty, masz znajomości, znasz 2 jezyki obce, doskonale znasz rys. techniczny, potrafisz pracować zespołowo to możesz zarobić nawet 16000PLN.Pozdrawiam
dss 2014-01-30 20:25:56
1223 zl wplywu na konto za miesiac ciieżkiej i odpowiedzialnej pracy z suwnica przy rysunkach odbiory z kontrola itd. Unikać
Tsm1 2014-02-05 19:04:12
Zawsze jest jakieś wyjście , stare przysłowie ze wsi mówi armia owiec prowadzonych przez lwa ,
Zawsze pokona armię Lwów prowadzonych przez owce z sefako
gregory 2014-04-07 15:28:25
Ja gdzieś czytałem, że w wakacje sefako miało zwolnić z fabryki około 150 osób, dośc spora redukcja, to jak jest teraz w firmie?
inex 2014-04-10 09:33:31
nawet znalazłem artykuł, w którym potwierdza się to, co napisał gregory: http://www.strefabiznesu.echodnia.eu/artykul/sefako-zwalnia-pracownikow-prace-straci-okolo-150-osob
lEON 2014-04-24 22:27:47
Omijajcie ten zakład szerokim łukiem zarobki to minimalna krajowa.
brof 2014-04-24 23:23:46
A jak jest z doplatami do np.wakacji dzieci pracownikow?
hentay 2014-05-12 18:38:52
możliwe że się nie zna stawek? ale możliwie przewidywalne też jest co będzie w następnej dekadzie ,jeśli nie masz ani centa kredytu ,nie płacisz własnych rachunków ,nie masz dzieci ,ani psa i samochodu zaporożec ,to możesz spać spokojnie jak dziecko
verus 2014-06-22 19:33:10
Witam.
Pracowałem w Sefako wlatach 80.
Wtedy pracowało się bardzo dobrze.
Przede wszystkim atmosfera była ok.
Zrobki też nie były złe.
Były to złote lata SEFAKO.
Pozdrawiam.
janek 2014-07-18 22:37:46
Mam pytanie do pracowników SEFAKO - ile jest tam osób zatrudnionych???
BB 2014-09-03 22:15:20
WITAM,
JAKIE SĄ ZAROBKI W FIRMIE SEFAKO W DZIALE KSIĘGOWOŚCI?
(wykształcenie wyższe kierunkowe + znajomość języka obcego).
POZDRAWIAM.
AA 2014-09-04 21:12:49
Kolezanko BB moze nie uwiezysz ale w ksiegowoąci mozesz zarobic najnizasza krajowa-z reszta wiele jest takich dzialow gdzie na dzien dobry daja Ci minimum, i to nie sa zarty niestety, a te minimum dostaniesz oczywiscie o ile Cie przyjmą. Jak nie masz plecow to raczej nie licz na prace. Jesli masz plecy tate, wujka ciotke kogos wplywowego w firmie to nie bedziesz nic robic, a zarobisz przyzwoite pieniądze takich osób jest mnóstwo, sam niestety znam wiele, rok temu zwolnili sporo ludzi którzy byli dobrymi pracownikami, ale przyjeli tez kilka pupili-nic nie robią a dobrze zarabiaja. Z resztą wystarczy popatrzec na spis telefonow w firmie. Taka to praca.
Nicki 2014-12-11 20:04:27
Wiecie może czy są jakieś zatrudnienia do Sefako ?:)
manio 2016-04-17 20:06:40
zarząd sefako poleciał znowu się zacznie jazda bez trzymanki
Wojtek 2016-05-10 11:15:38
@manio co to znaczy, że zarząd poleciał? Szukam od jakiegoś czasu ofert prac w w tej firmie, trochę mnie zaniepokoiłeś.
Zostaw swoją opinię o Fabryka Kotłów "SEFAKO" S.A. - Sędziszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Kotłów "SEFAKO" S.A.