logo Jeronimo Martins Biedronka

Jeronimo Martins Biedronka

Błędów

Opinie o Jeronimo Martins Biedronka

anonim 2011-04-13 11:11:06
Biedronka w Błędowie to totalny syf. Pracownicy ze sobą nie współpracują interesują je tylko ploty zwłaszcza [usunięte przez moderatora] która dzięki swojemu [usunięte przez moderatora] ma poparcie u [usunięte przez moderatora] (kierowniczka pożal się boże) jedyna normalna osoba to Aneta Jankowska która chce być wporządku wobec WSZYSTKICH pracownic za co regularnie obrywa po uszach. Biedrona ma wręcz śmieszne wymagania wobec pracownic co nie jest adekwatne nawet w najmniejszym stopniu do ich pensji. Pracy w tym miejscu nie polecam. HORROR
Anonim .... 2016-11-18 20:48:24
Racja.Ostatnio ciągle mnie denerwują.Chodzi o punkty.Albo nie mogą dać naklejek,albo nie można zamówić zwierzaka ,bo im ciągle system nawala.W Grójcu takiego problemu nie mają. Cały czas pewna pani żuje na kasie gumę i ma wieczny problem i się ciągle denerwuje na ilość klijentów. Dzisiaj stwierdzili,że już nie wydają punktów a miało być do 20 listopada.Kto jest oszustem? -cała biedronka ,czy tylko błędowska?
Zostaw swoją opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Błędów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka