Renta Personal

Wrocław

Opinie o Renta Personal

Katon 2015-09-17 08:32
Czy ktoś pracował przez to biuro. Chodzi o robotę przy komisjonowaniu mięsa. Jak warunki pracy ? No i wszystko z nią związane. Proszę o info.
Zgolek 2016-03-06 10:49
Renta Personal to biuro rekrutacji. Wysylaja ludzi na magazyny w niemczech na komis i na sztaple. Robota spoko, zarobki ok i szef gites. Ja tam polecam. Pierwsza firma gdzie normalnie traktuja polakow.
seba 2016-03-21 16:56
czy ktoś za pośrednictwem tej firmy podjął prace za granicą lub w Polsce?
seba 2016-03-21 17:16
Jakie są zarobki netto na komisjonowaniu ceny zakwaterowania i warunki pracy w de?
8 na 10 2016-03-21 20:08
Ja pracuje na Kauflandzie przez ta firme. Zarobki normalne jak na 130 do 150 godzin. 10,5 brutto ale to na mrozni. Ja jestem na 1 klasie i mam okolo tysiac na reke. Zakwaterowanie okolo 200 euro na kwaterach. Warunki spoko. Przydalo by sie wiecej godzinek ale przynajmniej weekendy sa wolne no i praca na stale. Firma ogolnie ok. Szef na kauflandzie tez do ogarniecia.
8 na 10 2016-03-21 20:14
Siema. Ogolnie jest spoko. Okolo tysiaka na reke masz. Za kwatere okolo 200. okolo 130 do 150 godzin na miesiac i 10,5 euro brutto na godzine, ale to na mrozni. Minus ze nie ma duzo godzin ale sa weekendy wolne. Mozna zjechac do domu bo niedaleko granicy. Firma ogolnie ok i w biurze mowia po polsku. Szef tez ok, idzie sie z nim dogadac jak jest jakis problem.
zuza 2016-08-25 12:31
no ale mimo wszystko cąłkiem niedawno, tuż przed samymi wakacjami, były prowadzone kolejne nowe rekrutacje np. na stanowisko Pracownica do sprzatania pokoi w Hotelu i to w Dreźnie więc chyba nie jest tak źle
Maciej 2016-10-28 16:07
Powiedżcie mi czy te 1000 euro na rękę jest już po odliczeniu kosztów mieszkania?
Xxx 2016-10-28 17:21
Tak. Teraz płacą więcej
Maciej 2016-12-03 20:56
A jak jest z kosztami dojazdu do pracy?
Dorzucaja coś na dojazd jak ktoś dojeżdża własnym autem?
Sebagts 2016-12-28 20:36
Polecam, wypłata na czas i warunki zatrudnienia są dobre.
öüöüöü 2017-01-03 12:59
gleboki ddr ,kadra biurowa nie wyszkolona,malo kto wie ,na czym dzis swiat opiera sie.Nie maja klientow, firma na zla kondycje finansowa .Funkcjonuje Bautzen ,Hoyersverda,reszta bardzo slabo.Firma starych ludzi ,ktorzy juz nie chca niczego uczyc sie.
Sebagts 2017-01-03 13:36
To Polska agencja ta renta z wroclawia. Ja pracuje w niemieckiej. ten profil jest zly kiedys tu pisalem i okazalo sie ze to nie ta firma :D:D
anonimous 2017-01-18 12:24
niemiecka agencja renta ogolnie mozna polecic tylko jesli waszym koordynatorem bedzie pani ewa kacprzyk to uciekajcie z tamtad jak najdalej pani nie kompetentna nigdy nic nie wie zalatwienie czego kolwiek z nią graniczy z cudem sedzi w biurze i ciasto zapija kawą nic więcej nie ma nawet czasu odebrać telefonu.
Zostaw swoją opinię o Renta Personal - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Renta Personal